aktualności
Brak postępów w sprawie kontraktu Franka
Sytuacja dotycząca kontraktu Franka Lamparda zmienia się jak w kalejdoskopie. Jednego dnia prasa informuje nas o rozpoczęciu rozmów, aby następnego dnia zaprzeczyć wcześniejszym doniesieniom. Wiele wskazuje na to, że na ewentualny postęp w tej sprawie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.
Niedawno brytyjskie media prześcigały się w podawaniu informacji, że zarząd Chelsea w końcu skapitulował, a rozmowy z Frankiem Lampardem dotyczące przedłużenia umowy zostały rozpoczęte. To wprawiło fanów "The Blues" w nieopisaną radość.
Wiele osób uważało nawet, że za zmianą decyzji zarządu stoi osoba Jose Mourinho - plotki takie pojawiły się już wcześniej, po podpisaniu nowej umowy przez Ashley Cole'a.
Fani uwielbiają Franka, a Lampard uwielbia ich i na każdym kroku podkreśla swoją miłość do klubu. Jeszcze 5 trafień dzieli go pobicia rekordu Bobby'ego Tamblinga, z każdym kolejnym meczem udowadnia, że wciąż czuje się świetnie i jest zdolny do gry.
Dla zarządu to najwyraźniej wciąż za mało. Frank Lampard został zapytany, czy nastąpił jakiś postęp w sprawie nowego kontraktu. Anglik odpowiedział lakonicznie: "nie".
Reklama:
Oceń tego newsa:
Marti61516.02.2013 15:14
Frank Lampard zasługuje na nowy kontrakt , a zarząd zasłaniając się chęcią odmładzania zespołu kosztem takich legend jak Lampard to kompletny idiotyzm. Uważam ,że zarząd powinien jak najszybciej przedstawić Lampsowi nowy kontrakt.
xxx9016.02.2013 14:57
w pale się nie mieści, że tak długo to się ciągnie;/
FrankLampard1316.02.2013 14:47
Nie jestem w stanie tego pojąć. Jak nasz zarząd musi być ślepy żeby nie widzieć co robi Frank na boisku i kim jest dla naszego zespołu.
radon16.02.2013 14:45
Niestety, ale ja już raczej pogodziłem się, że do błędu jaki popełniła Chelsea. Dziwię się jak można jednego z najlepszych piłkarzy w tym sezonie pozbyć się za darmo. Kompletna głupota. Jednak Chelsea w ostatnim czasie popełnia wiele błędów i może dlatego znów nie mamy szans na triumf w Premier League.
sebalow16.02.2013 14:20
Nie umiem poprostu tego skomentowac.... jak nasz zarzad musi byc slepy, nie moge wziac przykladu z MU, Ryan Giggs gra do dzisiaj i jest wazny dla nich
Petr Cech16.02.2013 14:09
O co Wam chodzi, przecież Torres bardziej zasłużył na nowy kontrakt??
kly1216.02.2013 14:04
Najlepszy strzelec drużyny, żywa legenda...
Dajmy podwyżkę Torresowi!!!
kakuta4416.02.2013 14:03
Bede sie ludzic chocby do ostatniego meczu , jesli jest jakakolwiek szansa na przedluzenie kontraktu, moge poczekać.
WisniaM9316.02.2013 13:56
Mam taki maly pomysl moze by tak przestac wrzucac newsy na temat kontraktu Lampsa i poczekac na oficjalne informacje od klubu,bylo by fajne bo moim zdaniem bez sensu jest wrzucac co 2 dni te plotki
krzychu58916.02.2013 13:52
Pamiętam co było po dublecie w 2010 doświadczeni gracze odeszli i były bardzo słabe wyniki a ci na siłe chcą ściągać młodych a oni nie mają szans bez autorytetu jak Frank pociągnąć drużyny.



