aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: Milin 24.02.2013 14:19 źródło: własne

Chelsea Londyn po słabym meczu przegrywa z Manchesterem City na Etihad Stadium 0:2. Bramki dla ekipy Roberto Manciniego strzelali Yaya Toure i Carlos Tevez.

Manchester City przeważa i stworzył zdecydowanie więcej sytuacji strzeleckich. Bardzo dobrze spisuje się jednak w bramce Petr Cech. Świetne okazje mieli m.in. dwukrotnie Sergio Aguero i Jack Rodwell, oraz Nastasić i Yaya Toure.

To co można powiedzieć o Chelsea w pierwszej połowie to to, że jej piłkarze są często faulowani. Jednak sytuacji strzeleckich jak na lekarstwo.

Na drugą połowę obydwa zespoły wyszły bez zmian. Przez pierwsze 5 minut obejrzeliśmy jedną dobrą interwencję Cecha i dobry strzał Hazarda zza pola karnego, który obronił Hart.

W 50 minucie kapitalne podanie górą otrzymał Demba Ba, wpadł w pole karne i został zahaczony przez Joe Harta. Jedenastki na gola nie zamienił jednak Frank Lampard - Angielski bramkarz wyczuł intencje swojego rodaka.

Chwilę potem z rzutu rożnego dobrze główkował Gary Cahill, jednak minimalnie nad poprzeczką. W 54 minucie na boisko wszedł Carlos Tevez, który zastąpił Jacka Rodwella.

Minutę później Silva kapitalnie podał na wolne pole do Aguero, którego strzał zablokował jednak Gary Cahill. 57 minuta to kolejna wyborna szansa Aguero, którego lob wylądował tylko na górnej siatce.

W 63 minucie kibice na Etihad Stadium wpadli w szał radości. Silva podał do Yaya Toure, który przyjęciem piłki ograł dwóch obrońców Chelsea i będąc oko w oko z Cahillem oddał bardzo precyzyjny strzał, który jeszcze otarł się o nogę Anglika. Petr Cech bez szans i City prowadzi 1:0.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Rafy. 4 minuty po golu Oscar zastąpił Hazarda, a Moses Lamparda. Przez następne 15 minut Chelsea nieudolnie próbowała zagrozić bramce Harta, jednak groźnego strzału nie było.

W 85 minucie na boisku pojawił się Fernando Torres, który zmienił Johna Obiego Mikela. Po upływie 4 minut City strzeliło drugą bramkę. Silva podał do Carlosa Teveza, który przyjął footballówkę przed polem karnym i oddał mocny strzał na bramkę. Petr Cech po raz drugi bez szans.

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry. W tym czasie City przetrzymywało piłkę, a Roberto Mancini przeprowadził zmianę - Silve zastąpił Lescott.

Tak więc Chelsea przegrywa kolejny mecz, a City odskakuje The Blues na odległość 7 punktów. Jeśli jutro Tottenham wygra derby z West Hamem na White Hart Line, to spadniemy na 4 miejsce i nasza przewaga nad Arsenalem będzie wynosić jedynie 2 punkty, tyle samo, co strata do Spurs.

Manchester City - Chelsea 2:0 (0:0)
1:0 Yaya Toure 63'
2:0 Tevez 87'

Aktualna ocena: 3.67

13621 wyświetleń | 55 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Aguleczek9424.02.2013 16:46

Żenada. Oprócz Cecha inni grali tak jak by grali pierwszy mecz w swoim życiu. No może jeszcze Cahill zasługuje na małą pochwałę. Luiz tragedia, Ramires również. Nie wiem po co Benitez go nie zdjął, tylko Hazarda, który jeszcze cokolwiek czasem próbował ugrać. Dużo błędów, zero pomysłu na grę. Szkoda, że akurat dziś Franka dopadła niemoc w strzelaniu karnych. Pozostaje się nam tylko modlić, aby kluby za nami zaczęły gubić punkty.

game8924.02.2013 16:46

Nasza sytuacja się nie zmieni tak długo jak środek pola będzie okupował Lamps z Mikelem...Frank jest za wolny do gry w środku pola ewidentnie a z przodu też nie ma co się równać z Matą czy Hazardem...Mikel z kolei od odejścia Carlo jest słabiutki, jego tempo jest tak wolne że nasi ofensywni graczesą już za daleko zanim on zagra, to że nic nie walczy z Lampsem w środku pola to normalka. Dziś pierwsza bramka idealnie podkreśla naszych pomocników defensywnych, Toure wziął Lampsa i Mikela jak Hazard w czwartek piłkarzy Sparty na zamach z tymże nasi zawodnicy to o wiele wyższa liga ponoć...

szkoda przegranej ale City było o wiele lepsze dzisiaj, Demba Ba w ogóle piłek nie dostawał, ale to już norma

Mam tylko nadzieje że po sezonie przyjdzie Pellegrini lub Mourinho i poukładają naszą drużynę ponieważ mamy ogromny potencjał jednak przez luki w tak ważnych obszarach boiska jak środek pola czy atak cały drużyna obrywa!!! jak pracowali w odbiorze Rodwell, Yaya czy Garcia a jak Mikel z Lampsem + Ramires który raz gra genialnie a raz piłka mu odskakuje jak amatorowi...

POTRZEBA NAM TRENERA NA STAŁE ( jednego z dwóch wyżej wymienionnych) i wzmocnień w środku pomocy i ataku!!!wtedy może myśleć o tytułach a nie gadać i wszystko przegrywać w decydujących momemntach

przemas233324.02.2013 16:45

I drewno Ba nic nie zdziałał prócz wywalczonego karnego,Torres mógł już od pierwszych minut grać,największa szkoda Lampsa bo by miał już 200 bramek na swoim koncie a zasługuje na to w zupełności.Eh dziś zagraliśmy za mało agresywnie City nas zdominowała od samego początku i takie są efekty,jak latem się nie wzmocnimy i nie wywalimy grubasa to poprawy nigdy nie będzie!!!

marekzrw24.02.2013 16:45

Rob8s za równo pierszy jak i ostatni z wymieniony przez ciebie zawodnikow sa nie do ruszenia.reszta ro out

Rob8s24.02.2013 16:44

Chelsea powinna się pozbyć Mosesa, Torresa, Bertranda, Davida Luiza, Ramiresa i wprowadzić do składu młodych zdolnych a wtedy gra się powinna poprawić.

radon24.02.2013 16:43

Gra w pierwszej połowie to kompletna katastrofa w naszym wykonaniu. W drugiej połowie lepiej było w ataku, ale w defensywie fatalnie! Wstyd! Tylko Cech i Cahill dobrze zagrali według mnie. Szkoda, że Lampard zawiódł przy wykonywaniu 11. Ten mecz wtedy mógłby się ułożyć inaczej. City jak najbardziej sprawiedliwie sięga po 3 punkty!

11krystian199624.02.2013 16:42

chciałbym w końcu widzieć nagłówek :BENITEZ ZWOLNIONY!"
ale szybko pewnie to nei nastąpi:( a zapomniałbym brawa za te piękne zmiany Hazard dobrze grał nie trzeba zmienić Lampard dobrze grał lecz nie wykorzystał karnego trzeba zmienić a i te dzieci co zaczęli Franka wyzywać jakbym was spotkał to byście inaczej gadali cioty!

prawa jest taka że RA nie przepadał za RDM i musiał kontrakt z nim podpisać dalszy bo wygrał LM ale czekał aż mu isę noga potknie a teraz co Rafa wchdzoi do du.. Abramowiczowi i nie ma zwolnienia a innych trenerów dawno by zwolnił już!

BoysNoize24.02.2013 16:42

Ech ile to jeszcze kompromitacji musi zaliczyć Benitez, żeby został zwolniony? Szkoda, że trzeciego gola nam nie wbili, może wreszcie by Romek zauważył. Powinien błagać na kolanach RDM, żeby wrócił i ogarnął zespół.

Grabi24.02.2013 16:41

nie no oczywiscie wina Torresa ze caly zespol nie gral ! no gdzie teraz jeego hejterzy ? cisnijcie go bo siedzial na lawce a caly zespol nie gral zal mi was dziciaki czemu nie cisniecie demby terza >? nci nie zrobil to ze wymusil karnego kazdy w tamtej sytuacji by tak zrobil naawet kulawy

11krystian199624.02.2013 16:40

szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda trudno byli lepsi brawa dla nich! niestety nam się nie udało stawiałem na 0-2 i sie nie pomyliłem tylko zę stawiałem w odwrotną stronę. Chelsea musi wziąć sie do walki bo jak tak dalej pójdzie to będziemy grać następny sezon w LE zresztą ten też byśmy grali w LE gdyby nie zwicięstwo w LM potrzebujemy dobrego trenera może Carlo, lub Mourinho ale na pewno nie Rafa jego nikt nie cierpi a Roemk tego nie widzi że niszczy naszą druzynę nie. Zachowuje się jakby miał kibiców nas głęboko w du... dla niego liczy się tylko kasa co prawda dziękuję mu za to że wydostał Chelsea z tego dołka w 2003 roku ale zachowuje sie jakby nie szanował ludzi tylko swoje pieniądze i nie przepadam za nim. Abramowicz powinien troszkę bardziej szanować nas!