aktualności
David: Dlaczego Brazylia ma więcej pucharów od Argentyny?
David Luiz po raz kolejny udowodnił że jest zarówno wielkim człowiekiem, jak i wielkim sportowcem. Został on brutalnie sfaulowany przez Sergio Aguero, czego nie zauważył sędzia.
Brazylijczyk jednak nie szukał odwetu na boisku, czym pokazał olbrzymią klasę. Argentyński napastnik wyraźnie nie radził sobie z tym defensorem, więc musiał wyładować na nim swoją frustrację.
David postanowił dać pstryczka w nos swojemu rywalowi już za boiskiem, dokładnie udzielając wywiadu powiedział on reporterowi dlaczego to Brazylia ma więcej trofeów od Argentyny.
Reprezentacja Brazylii ma więcej trofeów od Argentyny, ponieważ tam grają tacy piłkarze jak Sergio Aguero.
Reklama:
Oceń tego newsa:
franek00014.04.2013 21:28
brazylia 1 - argentyna 0
Carmel14.04.2013 21:20
Aguero zachował się jak frajer. Gorzej... Brakuje epitetów...
Krzysiek CFC14.04.2013 21:14
Hahahha brawo David. Pojazd dla Aguero niezły hahahha
ElMatador9414.04.2013 21:07
I Aguero pociśnięty na całego
adriancfc14.04.2013 20:43
pocisnął
Milin14.04.2013 20:25
Bardzo dobre zachowanie Luiza, świetna odpowiedź
BlueLucas14.04.2013 20:23
Klasowa "odpowiedź", dobrze, że poza boiskiem
Mahone44414.04.2013 20:20
HAHAHAHA Wieeetnam - przesadziłeś
alvaro55514.04.2013 20:19
Mega ^^



