Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 38

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

aktualności

Jose chce Lewandowskiego w Chelsea?

dodał: Milin 15.06.2013 12:54 źródło: Daily Star
Jose Mourinho

Szkoleniowiec Chelsea Jose Mourinho chce Roberta Lewandowskiego w Chelsea. Takie informacje podało dzisiejsze wydanie Daily Star. Podobno Portugalski coach uważa, że Polak będzie najlepszym wyborem na szpice w jego zespole.

Jak wiemy saga z Lewandowskim trwa już od dłuższego czasu. Mówiło się, że piłkarz podpisał kontrakt z Bayernem, jednak władze Borussi nie mają zamiaru puścić swojego napastnika do rywala w walce o mistrzostwo Niemiec.

Jose wie, że obecny pracodawca Lewandowskiego nie chce kończyć z nim współpracy już w to lato, jednak mówi się, że Chelsea zaproponuje za Polaka 20 milionów funtów. Jeśli oferta zostanie odrzucona, zawodnik będzie dostępny za darmo latem przyszłego roku.

Portugalczyk miał nawet polecieć do Niemiec, aby spotkać się z Lewandowskim i przekonać go do transferu do Londynu. Kolejnym argumentem ma być fakt, że zawodnik ma się stać z miejsca czołowym napastnikiem Chelsea, a co więcej, Borussia jest gotowa pogodzić się ze stratą Lewandowskiego w tym oknie transferowym, ale pod jednym warunkiem - jego nowym pracodawcą nie może być Bayern.

Oprócz Chelsea i Bayernu zainteresowanie Polakiem miał przejawiać Manchester United, ale jego oferta miała spotkać się z taką samą reakcją, jak ta z Monachium.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 2.18

12834 wyświetlenia | 55 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Wojciech198615.06.2013 16:12

Matti729 100% racji

Matti72915.06.2013 16:04

@ashleykole: człowieku, widziałeś jego statystyki? Widziałeś jego grę przeciwko najlepszej drużynie XX wieku? Zawodnik jednego klubu? Jakoś wszędzie się wspaniale aklimatyzował i prawie wszędzie strzelał gole w debiucie, a większość go hejtuje za nie najlepszą grę w reprezentacji...Naprawdę nie ogarniam co niektórych. Gdyby to był jakiś Serb Roberto Levandović (o czym pisał jeden dziennikarz w swoim felietonie), to połowa z tych którzy teraz go hejtują, by go tu chciała. Macie jakieś kompleksy z powodu bycia Polakami? Każdy może mieć swoje zdanie na temat Lewego, ale żeby bredzić, że to drewno? Zawodnik, który praktycznie w pojedynkę wprowadził swój zespół do finału LM to drewno? To w takim razie kto nie jest drewnem? Ilu napastników na świecie ma takie sukcesy jak Lewy i to w takim wieku? Dwóch, trzech? W takim razie prawie wszyscy inni są drewnem! No, może nie Cavani, który kosztowałby prawie 3 razy więcej, ale co tam, przecież lepszy on od Polaka. Znacie się lepiej niż Mourinho, który docenia klasę Lewandowskiego? To czemu nie zaczniecie pracę jako trenerzy? Przecież macie lepszego nosa do piłkarzy od dwukrotnego zdobywcy LM i zdobywcy mistrzostw i pucharów krajowych w 4 różnych ligach. Jeśli macie kompleksy z powodu bycia Polakami, to albo je leczcie albo won z tego kraju. Nie potrzeba w nim malkontentów, którzy wyzywają wszystkich od Polaczków a sami siedzą, pierdzą w fotel i krytykują wszystkich dookoła, mimo że do pięt nie dorastają takiemu Lewandowskiemu, którego wyzywają od drewna. Ja rozumiem, że nie trzeba być kucharzem, żeby móc ocenić zupę, ale wyzywanie Roberta od drewna? Pozdrowienia...Sam nie jestem jego fanboy'em, ale fajnie byłoby zobaczyć Polaka w Chelsea i to dobra alternatywa dla Cavaniego, który jest zdecydowanie droższy i ponoć woli Real.

Aguleczek9415.06.2013 15:59

Nie jestem za tym transferem. Pomijam już moją niechęć do tego zawodnika. Uważam, że Lewandowski w Borussi przeżywa swoją szczytową formę i wątpię, że gdzie indziej będzie tak samo skuteczny. Zresztą Lewandowski jest solidnym napastnikiem, ale dla mnie nikim więcej. Prawdziwy dobry piłkarz gra na równie dobrym poziomie w klubie, jak i w reprezentacji. A jak Lewy gra w reprezentacji każdy widzi. Nie zwalajmy winy, że nie ma z kim grać, bo przy tak słabej reszcie to on powinien tam błyszczeć. Ale widocznie nie jest na tyle dobry, by strzelić gola kiedy za sobą nie ma dobrych piłkarzy, którzy dostarczą mu piłkę wprost pod nogi. Póki nie przeczytam wypowiedzi Jose w tej sprawie, to będę wierzyć, że przyjście Lewego do Chelsea jest tylko plotką wykreowaną przez media.

ashleykole15.06.2013 15:32

ludzie czy wy tego nie widzicie jakie to drewno jest? przecież on jest dobry tylko w borrusii to zawodnik jednego klubu ja na jego miejscu to wogole bym sie z dortmundu nie ruszal. a takie polaczki jak wy myslicie ze on jest dobry haahha to zwykly dobijacz jest i tyle

narinho15.06.2013 15:08

Tak! Bije na głowę wszystkich naszych napastników :)

TT-THEBLUES15.06.2013 14:53

Ja tez go nie chce... masakra niech gra w tej Borusii albo wraca do Znicza :) tam jest nowa trybuna beda go wielbic.. :) jest za słaby dla Chelsea..

Midnite15.06.2013 14:51

Nie podoba mi się zachowanie Roberta, który otwarcie krytykuje swój klub, za to, że nie pozwala mu odejść do największego rywala - Bayernu. Co to ma być? Profesjonalizm? Na pewno nie. Mam gdzieś, czy umie trafić do bramki z 2 metrów. Nie chcę oglądać w Chelsea takiego sportowca.

FanTorresa15.06.2013 14:25

Tracę wiarę w ludzi :(

ColeowyZelek15.06.2013 14:18

Tylko nie On!Już wolę Jovetić'a.

zieliiiiCFC15.06.2013 14:12

@bucz30, wpierdzielił Realowi 4 bramki, wcześniej hat trick w finale pucharu niemiec przeciwko Bayernowi a ten pitoli, że za wysoki poziom ;O .







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 38
  • Użytkowników: 352171
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373