Poniedziałek, 22 lipiec 2024 r.

Osób on-line: 127

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

towarzysko
Chelsea vs Wrexham
24.07.2024, 17:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Oficjalnie: Lukaku wypożyczony do Evertonu!

dodał: Zhirkov 03.09.2013 00:27 źródło: chelseafc.com
Pochettino















Spekulacje z ostatnich godzin transferowego okna zostały przed północą potwierdzone - Romelu Lukaku został wypożyczony do Evertonu. To dosyć niespodziewany ruch sztabu szkoleniowego Chelsea, bowiem wcześniej mówiło się niemal wyłącznie o wypożyczeniu / sprzedaży innych napastników CFC: Dembie Ba bądź Fernando Torresie

Belgijski napastnik spędzi w zespole Roberto Martineza najbliższy sezon. Co ciekawe trafia do zespołu, który nie gra nawet w Lidze Europy choć sam Lukaku twierdził, że ewentualne wypożyczenie będzie miało sens jedynie w kontekście klubu walczącego w Lidze Mistrzów.

20-latek spędził ubiegły sezon w barwach West Brom, gdzie pokazał się ze świetnej strony strzelając 17 goli w 38 meczach. To najlepsze strzeleckie statystyki nastolatka w Premier League od sezonu 1998/99 kiedy to wszystkich zachwycił Michael Owen.

Pod wodzą Jose Mourinho Lukaku wystąpił w barwach Chelsea czterokrotnie, jednak zawsze chodziło o grę z ławki rezerwowych. Ogółem piłkarz od czasu swoich przenosin na Stamford Bridge w 2011 roku zagrał czterokrotnie w pierwszej jedenastce i jedenastokrotnie jako zawodnik rezerwowy.

 



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 4.2

24988 wyświetleń | 106 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Manix03.09.2013 08:02

bez Mosesa i Lukaku czeka nas ciężki sezon ,dalej nie wiem kto ma dla nas te bramki zdobywać ,obrońcy na spółkę z pomocnikami? bo chyba nie te drewniaki dziadki, znowu będą nas je...ły cieniasy z dołu tabeli a wszystkie mecze to będzie droga przez mękę bo nie będzie komu strzelić gola , z dobrym napadziorem często szybko zdobyta bramka w początkowej fazie meczu ustanawia podział sił na boisku a tak będziemy się męczyć do końcowego gwizdka ,pie...le <myśli>

MarcinBlue1703.09.2013 07:50

PORAŻKA!!!! CZEMU NIE BA??? CZEMU NIE TORRES??? LUKAKU DUŻO WIĘCEJ BY POKAZAŁ NIŻ DREWNA BA CZY TORRES I ETO'O RAZEM WZIĘCI. MASAKRA...

TheTom03.09.2013 07:47

Co za żenada... Wziąć starego Eto'o a oddać młodego, perspektywicznego Lukaku, nie dając mu nawet prawdziwej szansy na pokazanie się...

KowaL031603.09.2013 07:20

O ja jeb*e, gorszej decyzji nie widziałem od czasu sprzedaży Sturridge'a. Nasz najskuteczniejszy zawodnik w przedsezonowych potyczkach ląduje na wypożyczeniu, a zostaje Demba, którego forma sięga tak wysoko, że może possać kule Lukaku... Zamiast grać młodszym i lepszym to teraz trzeba liczyć na Torresa bo Eto'o o ile jest niewiadomą i może pozytywnie zaskoczyć, tak Demba tu zupełnie nie pasuje... MOURINHO WHY ? oO

ColeowyZelek03.09.2013 07:19

Hahaha <lol> .Tak się każdy jarał Lukaku , a tymczasem kolejny rok męczarni z Torrim i Dębą.Jeszcze się okaże, że sprzedamy Romelu za rok hehe :) . Zobaczymy co Eto'o pokaże, ale decyzja o wypożyczeniu jest dla mnie niezrozumiała i jestem nią zawiedziony...

radon03.09.2013 07:19

Zupełnie niezrozumiała dla mnie decyzja. Lukaku świetnie spisywał się w sezonie przygotowawczym. Zdecydowanie lepszą opcją była sprzedaż czy wypożyczenie Demby Ba!

Adick8903.09.2013 07:16

do konca również nie rozumiem...

niee <myśli> <gwizda>

Thetank03.09.2013 07:16

Beka, że to ch*j. Zamiast wzmocnić atak to go osłabiliśmy.

K4M1LCFC9703.09.2013 07:12

Kurvaaaaaaaaaaa... Jose no ale mnie wkur wił no ale mnie wkur wił...przecież to demba powinien był polecieć, a nie Romelu...Dlaczegooo? Nasz najlepszy strzelec przed sezonem. Ehhh szkoda gadac .

No ale nic. Powodzenia ROMELU !!!!!!

CoreCFCPL03.09.2013 06:40

Se Torresa wypożycz, tracę zaufanie do Mourinho, chciałem żeby coś zmienił, a on Lukaku wypożycza i Matę os składu odstawia?







tabela

strzelcy

1.

Manchester City

38

91

2.

Arsenal

38

89

3.

Liverpool

38

82

4.

Aston Villa

38

68

5.

Tottenham

38

66

6.

Chelsea

38

63

7.

Newcastle United

38

60

8.

Manchester Utd

38

60

9.

West Ham United

38

52

10.

Crystal Palace

38

49