Poniedziałek, 15 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 25

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Sheffield vs Chelsea
15.04.2024, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Meireles: Uwielbiałem grać w Chelsea

dodał: Nieznany 08.09.2013 00:14 źródło: Facebook
Raul Meireles

Raul Meireles należy do tego grona byłych graczy Chelsea, którzy w bardzo ciepłych słowach wspominają swój pobyt na Stamford Bridge. Portugalczyk stwierdził, iż kochał grać w barwach The Blues.

W swojej wypowiedzi dał jednocześnie małego pstryczka w nos fanom Liverpoolu. Ponieważ kiedy dziennikarz zapytał go o klub z Anfield Road odpowiedział on że kochał grać tylko dla Chelsea.

Meireles dołączył do ekipy The Blues w Deadline Day letniego okna transferowego, kiedy to na kilkanaście minut przed końcem okna złożył transfer request.

Meireles: Kochałem grać w Anglii dla Chelsea.

Dziennikarz: Ale grałeś w dwóch angielskich klubach.

M: Tak, jednak uwielbiałem grać w tym jednym.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

9430 wyświetleń | 36 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

WillianOffical08.09.2013 11:54

Ja też uwielbiałem Twoją grę Raul, z Ramiresem byś teraz stworzył środek nie do przejścia

Carlo17Ancelotti08.09.2013 10:59

Imponował mi swoją walką na boisku, w każde spotkanie oddawał całe swoje serducho, bardzo go lubie. Szkoda że nie ma już go z nami.

Marko1108.09.2013 10:58

Cały czas nie rozumiem dlaczego wtedy odszedł. Niech wróci ! :D
To nie możliwe no ale marzyć można ;3

button08.09.2013 10:56

Nadal nie mogę pogodzić się z jego odejściem i nie rozumiem dlaczego odszedł :(

LAMPS38708.09.2013 10:50

Może do nas wrócisz?:D

kakuta4408.09.2013 10:43

A my dalej bedziemy pamietac tę bombe chociazby z benficą to był własnie cały Meireles.

radon08.09.2013 10:43

Meireles może nie był gwiazdą w Chelsea, jednak był tutaj przydatnym zawodnikiem. Cały czas mam w pamięci piękną bramkę jaką strzelił Benfice w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Żałowałem, gdy opuścił Chelsea na rzecz Fenerbahce. Jednak do tego w Chelsea można się przyzwyczaić, gdyż tutaj cel jest jasny, zespół cały czas ma się rozwijać.

ColeowyZelek08.09.2013 10:23

Do dziś zagadką jest czemu odszedł bez żadnych nawet plotek wcześniej.

CaM08.09.2013 09:39

Mimo że grał u nas krótko, to jeden z moich ulubionych piłkarzy

SuperFrank08.09.2013 09:32

Piękne słowa ale szkoda że jego nie ma już z nami.Mało jest tak charakternych i walczących a boisku pomocników w Chelsea to przypominam sobie też Ballacka który dawał z siebie 100% i Essiena gdy był nie do zatrzymania.







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

31

71

2.

Liverpool

31

71

3.

Manchester City

31

70

4.

Tottenham

31

60

5.

Aston Villa

32

60

6.

Manchester Utd

31

49

7.

West Ham United

32

48

8.

Newcastle United

31

47

9.

Chelsea

30

44

10.

Brighton & Hove Albion

31

43