Sobota, 24 luty 2024 r.

Osób on-line: 17

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Carabao Cup FINAŁ
Liverpool vs Chelsea
25.02.2024, 16:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Składy: Chelsea vs Fulham

dodał: Milin 21.09.2013 17:59 źródło: własne
Koszulki Chelsea

Poznaliśmy już składy w jakich wybiegną dzisiejszego wieczora obydwa zespoły. Jose Mourinho po raz kolejny zaszokował piłkarski świat, dokonując kilku nieco kontrowersyjnych wyborów.

Po raz kolejny tylko na ławce znalazł się Cesar Azpilicueta. To samo spotkało Fernando Torresa, a Juana Matę i David Luiz nie znalazło się miejsce nawet w kadrze meczowej. Kevin de Bruyne po raz kolejny przegrał rywalizację z Edenem Hazardem, który rozpocznie od pierwszej minuty 7 mecz z rzędu.

Chelsea:

Cech; Ivanovic, Cahill, JT (c), Cole; Ramires, Mikel; Schurrle, Oscar, Hazard; Eto?o

Subs: Schwarzer, Azpilicueta, Essien, Lampard, De Bruyne, Willian, Torres

Fulham:

Stockdale, Riether, Amorebieta, Hangeland, Richardson; Parker, Sidwell; Duff, Kasami, Kacaniklic; Bent.

Subs: Etheridge, Zverotic , Senderos, Na Bangna, Karagounis, Taarabt, Rodallega.

Sędzią meczu będzie pan Andre Marriner.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 3

16899 wyświetleń | 72 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

adc21.09.2013 18:52

Mourinho odsunal Casillasa od podstawowego skladu, bo ten mial jakies sugestie odnosnie jego metod dzialania (nie orientuje sie w tej sytuacji) i teraz tak ma byc z Juanem Mata, bo kibice badz tez w szatni wymuszaja na nim aby wystawial najlepszego zawodnika w Chelsea z dwoch ostatnich sezonow ?
to jest jakis pokaz sil ze strony Jose - kto tutaj rzadzi ?

poza tyn czemu nie ma roszad z meczu przeciwko Basel ? Willian, De Bruyne, Essien, Torres - to Ci zawodnicy powinni rozpoczac to spotkanie w podstawowym skladzie

StanekCFC21.09.2013 18:45

Znowu Essien ławka a Mata poza kadrą facepalm

borderman21.09.2013 18:40

pstryk1323 -> Ja rozumiem ale wierzę bardzo mocno, że gość pracuje z nimi codziennie i widzi co jest dobre. Czasami trzeba zrobić takie a nie inne ruchy mam nadzieję, że każdy ruch jest zaplanowany i w przyszłości zaprocentuje dla każdego zawodnika z osobna :)

Petr2321.09.2013 18:37

Eto'o sreto znów gra w pierwszej 11 i znów nic nie pokaże.? Spoko,; ] zggadzam się z AdiX94.

AdiX9421.09.2013 18:34

Powoli mnie Mou nie zadziwia a zwyczajnie wku...
Dlaczego nie stawia na hiszpanów????
Azpiliquta który dzieki swojej zwinności czasami lepszy od Ivy
Mata choćby bez formy to potrafi zaskoczyć i haruje na 100%
Torres choć czesto nie trafia to żadko można powiedzieć że grał złe lub nie przyczynil do zwycięstwa.

Jeśli przegramy z Fulham yo bedzie kompromitacja, a jeśli wygramy po drewnianej grze to nadal bedzie komromitacja.
Mam nadzieje ze wygramy wysoko i pewnie choc to nie bedzie nic optymistycznego bo Fulham jeszcze z nami w PL nie wygrało a z takich rywali CFC musi gromić.

BlueAge21.09.2013 18:32

Dla tych co piszą, że Mata jest baz formy. Na trybunach z pewnością jej nie złapie rozumiecie? Rozumiem, że może go Jose posadzić na ławce bo bardziej preferuje Oscara, ale posyłanie najlepszego w ostatnich 2 sezonach piłkarza Chelsea na trybuny i traktowanie go jak z 5 koło u wozu nie jest zbyt fajne.

pepcio8521.09.2013 18:31

oby większość z Was się myliła...

emiloski21.09.2013 18:30

Też mnie zastanawia jak Mata ma złapać formę bez grania

cube21.09.2013 18:27

Podoba mi się ten skład. Jeśli Mata jest bez formy, to w jakim celu ma grać? Jest przynajmniej jakaś konsekwencja w tym, co robi Jose.

butch21.09.2013 18:27

Nieczęsto zdarza mi się coś tu pisać ale jak czytam te komentarze to nie wytrzymałem. Mam nadzieję, że jak dorośniecie to będziecie się wstydzić swoich głupich i nieprzemyślanych wypowiedzi. Nikt z was mi nie wmówi, że jest inteligentny, bo te posty mówią same za siebie. Pomijam oczywiście 1/20 ludzi, którzy są na tej stronie aktywnymi użytkownikami i piszą coś z sensem.







tabela

strzelcy

1.

Liverpool

26

60

2.

Manchester City

25

56

3.

Arsenal

25

55

4.

Aston Villa

25

49

5.

Tottenham

25

47

6.

Manchester Utd

25

44

7.

Brighton & Hove Albion

25

38

8.

Newcastle United

25

37

9.

West Ham United

25

36

10.

Chelsea

25

35