Poniedziałek, 4 lipiec 2022 r.

Osób on-line: 24

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

towarzyski
Club America vs Chelsea
16.07.2022, 17:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Zagłosuj na mecz Chelsea vs Steaua

dodał: Milin 01.12.2013 12:05 źródło: własne
Multimedia

Chcesz obejrzeć mecz z udziałem Chelsea w telewizji? Teraz masz na to szansę. Wystarczy, że zagłosujesz na mecz Chelsea vs Steaua. Głosowanie odbywa na stronie Canal+Sport.

Jak wiemy Canal+ daje swoim klientom możliwość wyboru, który mecz woleliby obejrzeć. W tym wypadku The Blues będą rywalizować z meczami Schalke04 vs FC Basel, Austria vs Zenit, Atletico vs Porto i Barcelona vs Celtic. Nie da się ukryć, że ta ostatnia para będzie naszym największym 'rywalem'.

Obecnie strata wynosi zaledwie 2 %. Udostępniajcie linki do głosowania na Facebooku, Twitterze i zapraszajcie znajomych do głosowanie. Link do strony, na której odbywa się głosowanie, można znaleźć TUTAJ.

Informujemy również, że wszelkiego rodzaju próby oszustwa (m.in. głosowanie z tego samego komputera, ale kilku przeglądarek) nie przynoszą skutku, gdyż liczba głosów jest podliczana pod koniec głosowania i wszelkie głosy oddane 'podwójnie' czy też 'potrójnie' nie są liczone. Co więcej może dość do sytuacji, że Canal+ zrezygnuje z dawania kibicom możliwości wyboru właśnie ze względu na próby oszustwa (taka sytuacja miała miejsce w zeszłym roku w związku z meczami Premier League). Zachęcamy zatem do uczciwego głosowania.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:




Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 0

109741 wyświetleń | 28 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

FanChelsea0802.12.2013 15:53

No Jasne.Ale pokombinujmy trochę z tymi znajomymi ja robię to cały czas od wczoraj.Teraz brakuje 0,6%.Ja i moi znajomy sami zrobili z 6%. Kibiców barcelony jest może i więcej ale też tak głosowali nakłaniając znajomych.A my wygramy.Jeszcze trochę.Bo finisz jest bardzo konkretny. CFC GŁOSUJEMY !!!!!!!!!!!!

PrezesKolorado02.12.2013 15:34

@FanChelsea08 - głosowanie z kilku przeglądarek nic nie da. Na początku pokazuje Ci może że głos oddany, ale po jakimś czasie tamci z C+ usuwają głosy z tego samego IP. Można oddać tylko jeden z danego komputera :/

Karko02.12.2013 13:25

Panowie głosować!

mesqueunklub02.12.2013 10:53

brakuje jeszcze tylko 1,7%; da radę pokonać barcelonę

FanChelsea0802.12.2013 02:12

Jest już późno 2 w nocy i idę spac.Ale wymaglowałem głosy ile się dało od znajomych.Już jest 40,8 do 34,5.Głosowanie do 3 grudnia do 10.Głosujcie to zawsze lepiej w tv niż gdzieś w necie.I pokonamy tych aktorów z barcelony.CFC

FanChelsea0802.12.2013 01:48

Dla wszystkich fanów Chelsea Londyn.Głosujemy na mecz Chelsea!!! Ja sam przed chwilą zrobiłem 2,1% wysyłając linki do(neutralnych kibiców ;)znajomych na fejsie.Mam Windowsa 8 to z paru przeglądarek głosowałem bo tak można.I dawac linki znajomym żeby klikali to dogonimy barce.Ja poświęciłem 30 minut na te 2%.
Dzięki.CFC

AdiX9401.12.2013 22:51

PrezesKolorado- niby nie mamy szans ale każdy kto klika na mecz Realu to klika na90% w Chelsea, tyle ze Real ma juz wygrane głosowanie wiec mało wejsc=malo glosow na CFC

WicioCFC01.12.2013 21:49

Nie mamy szans.

PrezesKolorado01.12.2013 19:57

Nie róbmy sobie nawet nadziei. Z pseudo gimbazą Barcelony nie wygramy. Mają zbyt dużo 'kibiców' w Polsce :/