aktualności
Kalas: Rozważam odejście z Chelsea
Obrońca Chelsea, Tomas Kalas uważa, że będzie rozważał odejście do innego klubu, ponieważ jak sam przyznaje, trudno będzie mu się przebić do składu "The Blues".
Zawodnik przeszedł do londyńskiej ekipy w 2010 roku jako 18-latek. Szansy piłkarz nie dostał, bowiem od razu został wypożyczony do Sigma Ołomuniec - swojego byłego klubu. Jego kolejnym krokiem w karierze było i do tej pory jest Vitesse.
Chciałbym odejść wszędzie, gdzie tylko będę miał szansę na lepsze rozwijanie się. Dla mnie najważniejszą rzeczą jest regularna gra. Nie mówię, że chcę od razu podstawowego składu, ale chcę bardziej osiągalną dla mnie konkurencję niż w Chelsea. - mówi Kalas.
Ligi angielskie są znane z fizyczności i szybkości, więc mógłbym pozostać na Wyspach Brytyjskich. Najlepszym scenariuszem dla mnie byłoby pozostanie w Londynie, ale to nie jest argument. Spotkam się z zarządem "The Blues" i zobaczymy co będzie dalej.
Reklama:
Oceń tego newsa:
sarlin4503.01.2014 20:21
odejście dla niego jest najlepszymn rozwiązaniem
WicioCFC03.01.2014 20:10
Odchodź i nie marnuj się.
kubson1303.01.2014 20:03
NO I ELO!
karolissimus123403.01.2014 19:58
W Vitesse był kluczową postacią i zapewne przywitaliby go tam z otwartymi rękami ,ja jednak wolałbym,żeby został w Anglii,nawet jeśli oznaczałoby to wyporzyczenie do niższej ligi,myśle jednak,że mógłby grać nawet w premierleague np. w takim crystal palace albo cardiff.
krzysiek950603.01.2014 19:55
ja nie wiem jak to mozliwe że rok w rok nikt nie gra z mlodych no nie wiem czemu oni nie dostają szans
Menez03.01.2014 19:48
Również tego nie łapię. Szeroka ławka szeroką ławką, ale co z tego, skoro wielu z nich gra ogony lub praktycznie nic, a są tacy, którzy grają w praktycznie każdym możliwym meczu.
BoysNoize03.01.2014 19:36
Nie rozumiem, czemu Jose ściągnął do Chelsea jego i Kevina, skoro żaden nie gra.
BlueWojteK03.01.2014 19:34
megatron - a ciebie nikt nie chce na tej stronie
ferto03.01.2014 19:34
szkoda chlopaka napewno moglby zagrac w kilku meczach ale niestety i on pojdzie w piz.du
Nieznany03.01.2014 19:28
nikt Ciebie nawet nie chce na Stamford



