aktualności
Awans po zwycięstwie nad Derby
Bramki Johna Obi Mikela i Oscara daja Chelsea zwycięstwo 2:0 nad Derby County a tym samym również awans do kolejnej rundy FA Cup. Naszym kolejnym rywalem będzie Stoke City.
Choć Jose Mourinho wystawił dziś bardzo silną jak na pucharowe spotkanie jedenastkę, to jego podopieczni długo męczyli się z zespołem na co dzień grającym w the Championship.
W pierwszej połowie najbliżej otwarcia wyniku był Ramires, po którego strzale piłka odbiła się od słupka.
Nieco ponad kwadrans po zmianie stron nareszcie oglądaliśmy gola, a jego autorem okazał się John Obi Mikel, który futbolówkę do siatki skierował głową.
Pięć minut później było 2:0 dla the Blues, a tym razem przy wydatnym udziale golkipera gospodarzy na listę strzelców wpisał się Oscar.
Derby County - Chelsea FC 0:2 (0:0)
0:1 Mikel 66'
0:2 Oscar 71'
Reklama:
Oceń tego newsa:
Speedy05.01.2014 19:34
Jose proszę cię Kup, że napastnika przecież to każdy widzi, że to jest priorytet ... Jak Mikel musi bramki strzelać no to o czym my mówimy...
depcik9405.01.2014 19:14
Ile będziemy się jeszcze męczyć bez napastnika?
fcchelsea190505.01.2014 18:42
wszystko spoko ale widoczny brak wykonczenia, brak napastnika, nie wiem w ogole co ten etoo robi w chesea !
ColeowyZelek05.01.2014 18:29
Dacie radę napisać ten skrót spotkania czy znowu osracie go i zostawicie niemal pusty news jak po naszym meczu z Sunderlandem w BPL?
Nieznany05.01.2014 18:29
Mecz beznadziejny zero checi ale cieszy wygrana
topojek05.01.2014 18:24
Wiedziałem, że wygramy maksymalnie dwoma bramkami.
radon05.01.2014 18:16
Coś ostatnio rozstrzelał się nam Mikel. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była trochę bezbarwna. W drugiej części znaleźliśmy drogę do bramki rywali i awans jest nasz.
WicioCFC05.01.2014 18:06
Dobrze, następna kolejka tez powinna pójść dość łatwo, ale różnie to może być.
krzysiek950605.01.2014 18:03
jak dla mnie to ten mecz był śmieszny bo sie nie starali tak naprawde jak dla mnie to w każdym meczu każdy zawodnik powinien walczyć na 100% a nie odpuszczać no a kadra jest szeroka więc jak komuś coś nie pasuje
ashleycole305.01.2014 17:59
No żeby nawet Mikel strzelił gola, a nasi napastnicy nic...



