Poniedziałek, 15 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 7

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Sheffield vs Chelsea
15.04.2024, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Hazard: Zostaję w Chelsea

dodał: Dice 11.01.2014 16:28 źródło: Metro
Eden Hazard

Bohater dzisiejszego spotkania, Eden Hazard zaprzecza spekulacją jakoby chciał opuścić Stamford Bridge w letnim okienku transferowym. Zawodnik również przyznaje, że zamierza zostać w Chelsea, ponieważ mu się tu bardzo podoba.

Belg w dzisiejszym meczu popisał się fantastycznym uderzeniem zza pola karnego, otwierając wynik na 0-1.

Starałem się dawać z siebie wszystko dla zespołu i ostatecznie zdobyliśmy cenne trzy punkty. Jose Mourinho powiedział mi, że muszę ciężej pracować na treningach - mówi Eden.

Obecnie mam 23 lata, nie jestem stary. Rozumiem to, że żeby coś osiągnąć w futbolu, muszę ciężko pracować. Podoba mi się ten klub, planuję tutaj pozostać na długi czas. Jesteśmy młodym zespołem, zobaczymy, w którym miejscu będziemy w lutym czy w marcu...



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 4.56

9294 wyświetlenia | 27 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Karko11.01.2014 18:12

!!!
Oby został do końca z nami. Do końca kariery!
To będzie drugi Ronaldo to widać po jego ruchach i opanowaniu:)

Mati11CFC11.01.2014 17:49

nie prawda.. mysle ze bale'a by przebil.. ronaldo ma dobre kiwki i genialny strzal [bale tez] ale nikt nie ma takiej latwosci w przechodzeniu przez kolejnych rywali.. druga sprawa ze on wywalczylby w kazdym meczu po 10 wolnych z dobrych pozycji bo jedyna szansa na jego zatrzymanie to faul.

ADI9211.01.2014 17:36

po co miałby iść do Realu ? Real ma gwiazdy a on mógłby tam być za ronaldo i za balem być kimś :) pozdrawiam

Thetank11.01.2014 17:30

Co jak co i tak pewnie odejdzie do innego klubu, chociaż tego nie chce.

FrankiFan11.01.2014 17:29

Hazard na swoich barkach ciagnie cala nasze gre, glupota by byla jego sprzedaz i dobrze ze sam zawodnik zaprzeczyl spekulacjom.

bulichelsea11.01.2014 17:26

Myślę, że mimo wszystko Chelsea nie będzie jego jedynym klubem - do końca kariery, nie ma się co łudzić. Odejście to kwestia 2-4 lat w zależności od tego co wygra ma Stamford Bridge. Jeżeli szybko powygrywa ligę, LM i inne to szybko odejdzie, szukając nowych wyzwań, chyba że coś go tu na prawdę trzyma lub zacznie trzymać za jakiś czas.

KibicBeniteza11.01.2014 17:11

2-3 lata i baju baj do Realu

sayid11.01.2014 17:11

To będzie nasz Messi/Ronaldo :))

Mr. Chelsea

ashleycole311.01.2014 17:07

Hee, kto wgl traktował poważnie te plotki o jego odejściu -,-
Dziwie sie, że Hazard wgl zabrał głos w tej sprawie.

kakuta4411.01.2014 17:07

Fajno fajno :D cieszymy sie nie zmiernie forma belga jest juz teraz nieprawdopododobra , nie moge sie doczekac meczu z united!







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

31

71

2.

Liverpool

31

71

3.

Manchester City

31

70

4.

Tottenham

31

60

5.

Aston Villa

32

60

6.

Manchester Utd

31

49

7.

West Ham United

32

48

8.

Newcastle United

31

47

9.

Chelsea

30

44

10.

Brighton & Hove Albion

31

43