Piątek, 12 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 30

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Sheffield vs Chelsea
15.04.2024, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

ESPN: Chelsea chce 42 mln za Matę!

dodał: BlueWojteK 22.01.2014 16:32 źródło: ESPN
Juan Mata

Najnowsze doniesienia brytyjskiej stacji ESPN podają, że Chelsea oczekuje od Manchesteru United kwoty 42 mln funtów za transfer Juana Maty!

Władze The Blues są gotowe na sprzedaż Hiszpana w tym oknie transferowym, lecz skutecznie podbijają cenę za pomocnika. Wstępnie mówiło się, że 25-latek trafi na Old Trafford za 32 mln, później w mediach przebijała się kwota 37 mln. Teraz okazuje się, iż Chelsea żąda za Matę 42 mln funtów.

Media podają, że Jose Mourinho zgodził się wstępnie na odejście byłego gracza Valencii już w poniedziałek. Mimo, że Chelsea wolałaby sprzedać Hiszpana za granicę do PSG lub Atletico Madryt, to dla samego zawodnika priorytetem wydaje się być Manchester United.

Pomimo wielu spekulacji wydaje się, że wcale w odwotnym kierunku nie podąży Wayne Rooney. Choć w United rośnie akceptacja, że Anglik nie przedłuży umowy i prawdopodobnie zostanie sprzedany latem.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 3

12950 wyświetleń | 43 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Kazmistrz22.01.2014 19:10

Fatalnie :<. Mój ulubiony zawodnik zaraz po Super Frankim

Feitan22.01.2014 19:05

Już jest raczej wszystko przesądzone ADIOS Juan.Była Chelsea przed nim będzie i po nim nikt nie jest większy niż klub.Co do kwoty cena powinna wynieść 40 mln funtów.Mam osobiście nadzieję,że te okno dla nas tak się nie skończy i ktoś jeszcze zawita na SB.

CoreCFCPL22.01.2014 18:55

Czyli będziemy grać super-kocie-ruchy-gubiącym-piłki Willianem, gratuluję :/

David9122.01.2014 18:33

ej boże boże... jose ma oczy pizd.ą zarosnięte

dziug122.01.2014 18:29

co to kur.a ma być Mata ma zostać

radon22.01.2014 18:11

Mata na pewno wart jest olbrzymiej kwoty. Za takie umiejętności nawet nie jestem pewny czy 42 miliony funtów to wystarczająca kwota.
PS. TheBluesArmy świetny awatar, sam kiedyś korzystałem z podobnego :)

proosiak22.01.2014 18:10

krzysiek9506 o czym Ty piszesz?
Budować druzynę z młodych czyli u Mourinho wysłac wszystkich na wypozyczenie i kupić Eto

krzysiek950622.01.2014 18:06

za tyle to bym sie awet zastanowil moglibyśmy nawet kogoś za to kupić albo po prostu zostawić kase a budować drużyne z młodych

Sierix22.01.2014 18:01

42 mln brzmią rozsądnie <myśli>

proosiak22.01.2014 18:01

Przez dwa sezony Mata byl naszym najlepszym zawodnikiem, przychodzi Mourinho (z czego strasznie sie cieszyłem kiedys) i sprzedaje chlopa do MU.
To jest kpina. Gdzie Mata tak naprawde nigdy nie dostał czasu żeby się pokazac, bo od początku gra Oscar który na 3 mecze 1 ma świetny a 2 wyglada jak sosnowy klocek.

Wiem że to info o sprzedaży jeszcze jest niepotwierdzone, ale jasno wynika z nich że jednak coś jest na rzeczy, to juz nie sa plotki







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

31

71

2.

Liverpool

31

71

3.

Manchester City

31

70

4.

Tottenham

31

60

5.

Aston Villa

32

60

6.

Manchester Utd

31

49

7.

West Ham United

32

48

8.

Newcastle United

31

47

9.

Chelsea

30

44

10.

Brighton & Hove Albion

31

43