aktualności
Arsene: Sprzedanie Maty znakiem działania FFP
Menedżer Arsenalu, Arsene Wenger uważa, że Juan Mata został sprzedany do Manchesteru United, ponieważ londyński klub nie chciał mieć problemów z Finansowym Fair Play.
Najlepszy zawodnik klubu ostatnich dwóch sezonów w Chelsea odchodzi do ligowego rywala - Manchesteru United. Hiszpan nie będzie mógł już rozegrać meczu w tym sezonie przeciwko "The Blues", bowiem dwa spotkania ligowe zostały już rozegrane.
Myślę, że jest to powód czysto finansowy. To jest pierwszy raz, kiedy Chelsea dochodzi do takiego wniosku. Oznacza to, że gdzieś "The Blues" zmienia swoją filozofię i chcą być na godziwej drodze w Finansowym Fair Play. Dla mnie to jest główny powód i dobra rzecz - mówi Wenger.
Chelsea sprzedała Matę, ponieważ mają mnóstwo graczy, którzy są bardzo młodzi - Eden Hazard, Oscar, Ramires, David Luiz. Oni nie potrzebują już wzmocnień.
"The Blues" mieli za dużo zawodników, więc sprzedali go do Manchesteru United - tak, to jest niespodzianka, ale dostali dobrą cenę.
Reklama:
Oceń tego newsa:
Sobczaczek12324.01.2014 12:46
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1623373_575833419152093_1300642474_n.jpg
alan987624.01.2014 12:36
Wypowiedź dobrego trenera o sytuacji związanej z CFC, a komentarze (nie wszystkie, ale większość) obrażające Wengera. Co się tutaj dzieje?
KonkiCFC24.01.2014 12:30
Miał przejść w środę a tu co? No właśnie! Mata zostaje.
ferto24.01.2014 12:14
Poprostu Arszenik ma bol dupy ze mata do arszenaliku nie poszedl
20seba2024.01.2014 12:12
co ty wiesz wenger mata zostaje
QuincyWorld24.01.2014 12:12
Wenger jest z przyszłości że wypowiada się że Juna już jest graczem United?
Michal24724.01.2014 12:09
KUr.... jeszcze nie przeszedł!!!
iaszczomp24.01.2014 11:53
Sratatata fakt jest taki, że srasenal gada cały czas, że mamy kasę tylko od właściciela, a sami grają na stadionie, który jest w pełni przez sponsora zmontowany. Często mam wrażenie że mają po prostu czysty ból dupy, że nigdy nie zdobyli pucharu ligii mistrzów ;)
Kuba8924.01.2014 11:48
Ach to politycznie poprawne pindolenie o fajnanszal fer pley; i tak każdy wie że nic się nie zmienia a Papa Wenger wydaje jakieś medialne pierdy
Bacajan24.01.2014 11:04
poszedł do manu bo tylko oni taką kasę by dali bo są pod ścianą, a pewnie i mamy prawo pierwokupu rooneya



