20.04.2024, 18:15

El Nino wraca do treningów

dodał: Rasheed 06.02.2014 00:13 źródło: dailystar.co.uk
Fernando Torres

Rehabilitacja Fernando Torresa przebiega jak najbardziej prawidłowo - jak donosi Daily Star, Hiszpan powrócił już do treningów i niebawem możemy spodziewać się kolejnego powrotu - na boisko. El Nino doznał kontuzji kolana w wygranym 3:1 meczu z Manchesterem United, rozegranym 19 stycznia.

Gracze wznowili treningi w środę, wracając do pracy po poniedziałkowm zwycięstwie nad Manchesterem. Kamery Chelsea TV towarzyszyły zawodnikom w Cobham, ukazując powracającego po kontuzji Fernando Torresa, trenującego z resztą zespołu - oświadcza Chelsea.

Hiszpański napastnik wraca do zdrowia po kontuzji kolana, której nabawił się w meczu z Manchesterem United.

Absencja Torresa miała być czasem dla Demby Ba, w rzeczywistości jednak linii ataku przewodził Samuel Eto'o. Wkrótce przekonamy się, jak wyglądać będzie hierarchia w ekipie Chelsea, kiedy do gry powróci Hiszpan.

6350 wyświetleń | 23 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

Karko06.02.2014 11:20

Dobrze, że Elninio wraca.
Teraz go potrzebujemy ;]

kolorowy070606.02.2014 11:10

i po co jose wstrzymal transfer demby skoro nawet jak torres mial kontuzje to ba wcale nie gra teraz jak el nino wroci to juz woogole demba nic nie bedzie gralfacepalm

GuraalCFC06.02.2014 11:10

Ba w sumie nie istnieje w naszym klubie. Jedną ładna jego bramkę pamiętam taką w powietrzu z pół obrotu :) Szkoda, że za słaby dla Chelsea, bo w Newcastle robił różnicę. A co do Torresa to ja się cieszę że wraca. teraz się zacznie dodatkowo LM niedługo, więc przydadzą się wszyscy zdrowi :)

czelsiak06.02.2014 10:46

Ba z Newcastle musi zagrać w pierwszym składzie

czelsiak06.02.2014 10:45

tak naprawde to Ba dostał łącznie w 3 meczach około 15 minut , powrót Torresa to koniec marzeń Demby o składzie

riux06.02.2014 09:09

Nie rozumiem dlaczego Demba nie dostal swojej szansy. Moim zdaniem to zdecydowanie najlepszy nasz napastnik ale Mou chyba sie na niego obrazil, innego wytlumaczenia nie widze. Ba powinien zagrac przynajmniej 2-3 mecze w wyjsciowym skladem, wtedy mogli bysmy cos wiecej na jego temat powiedziec

11krystian199606.02.2014 09:05

to świetna wiadomość bo lepiej niemieć piłkarzy kontuzjowanych

ToMmek06.02.2014 08:52

Fajnie jak by dostał 5-10 minut na rozbieganie w meczu z Newcastle, oczywiście przy dobrym wyniku.

ferto06.02.2014 08:44

Mam nadzieję że z Newcastle szansę dostanie Demba, a Torres jeszcze pewnie nie zagra ale może na WBA będzie gotowy.

chel06.02.2014 08:39