Czwartek, 11 sierpnień 2022 r.

Osób on-line: 25

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Chelsea vs Tottenham
14.08.2022, 17:30
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Jose: Nie rozumiem harmonogramu

dodał: Dice 15.03.2014 08:18 źródło: chelseafc.com
Jose Mourinho

Szkoleniowiec Chelsea Jose Mourinho zakwestionował harmonogram działań w Premier League w kontekście rozgrywek Ligi Mistrzów. Portugalczyk nie tylko wskazał dzisiejszy mecz z Aston Villą, po którym "The Blues" już we wtorek rozegrają rewanżowe spotkanie z Galatasaray, ale i także podkreślił ilość meczów City w krótkim odstępie czasu.

Ja naprawdę nie rozumiem dlaczego Manchester City, który rozgrywał w środę mecz w europejskich rozgrywkach ma dzisiaj grać o 12:45 (13:45 czasu polskiego). Nie mówię tu tylko o sobie, nie chcę dobrze tylko dla siebie, staram się pomóc wszystkim - powiedział Jose Mourinho.

W tym kraju jest coś, czego nie rozumiem. Dlaczego The Citizens grali w zeszłą niedzielę z Wigan? Barcelona grała w sobotę, dlaczego Wigan także nie mogło grać w ten dzień i City dostałoby jeden dzień więcej? Tak samo nie rozumiem, dlaczego Galatasaray wczoraj grało, a my musimy grać dziś o 17:30 (18:30 czasu polskiego).

Gdybyśmy grali wczoraj np. o 20:45 zrobiłoby to jakąkolwiek różnicę? Mniej widzów by było na Villa Park? Nie sądzę, myślę, że byłby pełny stadion. Czy to robi różnicę dla TV gdybyśmy grali w nocy? Myślę, że TV byłoby tym zachwycone.

Czy to byłoby dobre dla Chelsea? Tak. Czy to byłoby dobre dla angielskiego futbolu? Tak, więc dlaczego Galatasaray gra dzień przed nami? Dlaczego City nie gra o 17:30 (18:30 czasu polskiego) a my o 12:45 (13:45 czasu polskiego)? Jeśli gra się o 17:30 to jest więcej czasu na odpoczynek, również jeśli my zagralibyśmy o 12:45 to mielibyśmy więcej czasu na regenerację. Myślę, że wszyscy się z tym zgadzają!

Portugalczyk nie ukrywał, że chciałby przejść do kolejnego etapu Ligi Mistrzów i spotkać się z wielkim zespołem.

Chciałbym również pokonać Galatasaray i zagrać w ćwierćfinale przeciwko jednemu z największych zespołów. To byłoby fantastyczne doświadczenie za rozwoju zawodników i drużyny, aby przejść do kolejnego etapu i zmierzyć się z Realem Madryt, Barceloną czy Bayernem Monachium.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:




Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

8806 wyświetleń | 24 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

ferto15.03.2014 18:02

Jose ma rację ale gdzie by nie był jest to samo. Trenował Real i też narzekał przecież nikt też nie może przewidzieć kiedy dany klub będzie grał w LM np.

kakuta4415.03.2014 16:22

Dużo rpawdy w tym jest , to juz od lat w Anglii jest cos nie tak odpoczynek z pewnsocia zespołom z Lm by sie przydał.

slipdog15.03.2014 16:19

@ashleycole3 a ty jestes kolejnym ktory nie potrafi przeczytac ze zrozumieniem? zadałes sobie ten trud? jemu chodzi o to zeby były chociaz 3 dni przerwy miedzy meczami a nie ku.. dwa. Tak nie ma w zadnej lidze w Europie ! No tak bo w piatek nie mozna grac bo przeciez...swiat by upadł? Jasne mieliby grac w niedziele i LM we wtorek...gdzie wy kur..macie te mózgi

ashleycole315.03.2014 15:36

Widze, że Mourinho chce dyktować wyżej postawionym w angielskiej piłce i odpowiedzialnym za wszelką organizacje w Premier League.

Interesuje sie Premier League nie od dziś i nie pamiętam, żeby mecze były rozgrywane w piątki. Specjalnie na życzenie pana Jose ma być wprowadzony dodatkowy dzień do rozgrywania meczów ligowych Premier League ?
Poza tym, niech sie cieszy, że gramy w sobote, a nie w niedziele, bo tak też by mogło być, ile to razy tak graliśmy, choćby w zeszłym sezonie ;d

slipdog15.03.2014 14:51

@Lukas172 ty matole chodzi o dzisiejszy mecz MC a nie ten z Barcelona, nie nauczyli cie czytac ze zrozumieniem?

Nieznany15.03.2014 14:41

wygramy tylko ciekawe na kogo trafimy