Czwartek, 29 wrzesień 2022 r.

Osób on-line: 25

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Crystal Palace vs Chelsea
01.10.2022, 16:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Luiz uzgodnił warunki kontraktu z Barceloną?

dodał: Dice 06.05.2014 15:43 źródło: 101greatgoals.com
David Luiz

Według najnowszych informacji od Ag?ncia wszechstronny zawodnik Chelsea David Luiz uzgodnił warunki kontraktu z Barceloną. Brazylijczyk miałby się przenieść do Hiszpanii już latem, tego roku.

Jeśli można wierzyć w te raporty, to Luiz wynegocjował umowę do 2019 roku na mocy której będzie zarabiał 5,5 miliona euro na sezon.

Ag?ncia twierdzi również, że Barca wpłaci na konto Chelsea 25 milionów euro, a wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik jeszcze przed Mistrzostwami Świata w Brazylii.

Ten transfer nie byłby sensacją, zważywszy na fakt, iż klub z La Liga wyrażał wielokrotnie zainteresowanie Davidem w ostatnich miesiącach.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 1.55

11681 wyświetleń | 32 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Zahor1706.05.2014 19:53

Ale Wy pieprzycie farmazony, 25 mln za Luiza to bardzo realna cena jak na gościa który robi tyle błędów w obornie i 27 latka za tą kasę mamy Varana z Realu który gra podobnie ma 21 lat i jest wyceniany na jakieś 24 mln euro Według mnie interes życia by się trafił gdyby do takiego transferu doszło.
Po drugie co czepiliście się Ramiego ? Miał gorszą połowę sezonu.. Gdzie zawsze spisywał się na prawdę bardzo bardzo dobrze,chłop ma czasami krzywe akcje ale jest o niebo lepszy od Luiza w defensywie jeżeli chodzi o linię pomocy.. W dodatku robi wiele km które dosyć często przekładają się na dobry dla nas wynik.

Pozdrawiam.

PanMarian06.05.2014 19:51

Niech jeszcze Hazard odejdzie, brawo Mourinho ;)

FrankLampard1306.05.2014 19:18

Jeśli Luiz odejdzie a zostanie Ramires to będzie jakaś parodia. On jest nam potrzebny i jest dużo razy lepszy od Ramiresa, który gra brutalnie i nic innego nie pokazuje.

CrazyAmazing06.05.2014 19:07

Jeśli go Mourinho sprzeda i zostawi ramia lub mikela to okaże się pierdolonym CENZURAem. Kur** (sorry moderator) ale ten dupek niszczy ten zespół i sprzedaje najbardziej charakterystycznych i zajebistych grajków. Odszedł Mata (luka w składzie i żal po nim wielki), KdB (mało zagrał, ale też go szkoda, patrząc teraz na tych wracających z wypożyczenia Mosesa (drewno jak ja pierdole) i kruchego Marina.) Odejdzie prawdopodobnie Cole, potem i Terry i Lampard i z Chelsea zostanie zlepek piłkarzy którzy rzadko komu będą kojarzyć się z Chelsea. Cieszyłem się jak głupi bateryjką jak przyszedł Mourinho, ale teraz śmiało oddałbym go z dopłatą, żeby tylko odzyskać Juana. Chu* ci w oko Jose.
Pozdro Panowie
Blue is the colour

depcik9406.05.2014 18:58

bioly44 to samo było z Matą nikt nie wierzył że odejdzie a jednak jest w United.Jose może każdego sprzedać.

Knopers06.05.2014 17:59

Wielka strata w moich oczach, on potrzebuje zaufania i wiary w niego ze strony trenera, mozna przytoczyc jak gral za wodza Beniteza czy DiMateo, jedynie zgasl przy Mou, mam nadzieje ze to sciema a jak nie to sam juz nie wiem co ten siwy robi ! oddal Mate Kevina teraz moze Luiza, i mamy z porcelany Salaha sam juz nie wiem co myslec !

bioly4406.05.2014 17:58

Kolejna porcja bzdur, nie dawno Hazard, teraz Luiz, za parę dni napiszą że jednak Courtois zagra w barcelonie bo taki pismak będzie miał kaprys. Radzę nie wrzucać takich "newsów" bo ludki nie myślące samodzielnie pomyślą że Mou pół zespołu odda do bandy aktorów z katalonii.

powerio06.05.2014 17:51

Jego umiejętnośći w obronie idealnie wpasują się w hiszpańskie realia. W Chelsea za wiele nie osiągnie i nie zdziwię się, jak tam będzie świetnym ŚO, bo do BPL jako obrońca on się zwyczajnie nie nadaje.

GonzAlves06.05.2014 17:21

Dice, nie rozumiem ;P