Sobota, 20 sierpnień 2022 r.

Osób on-line: 93

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Leeds vs Chelsea
21.08.2022, 15:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Oficjalnie: David Luiz porozumiał się z PSG

dodał: Zhirkov 23.05.2014 23:09 źródło: chelseafc.com
Leeds v Chelsea














Wczorajsze spekulacje na temat transferu Davida Luiza do PSG zostały potwierdzone - piłkarz miał osiągnąć porozumienie z francuskim klubem, teraz pozostało mu już tylko przejść testy medyczne.

Chelsea nie mogła odmówić możliwości zarobienia za piłkarza 48-50 mln funtów - to największa suma w historii, za jaką klub kupił obrońcę! Wcześniej piłkarzem interesowała się Barcelona, jednak jej oferta nawet nie dorównała propozycji PSG.

Luiz trafił do Chelsea w styczniu 2011 roku z Benfiki Lizbona za sumą ok. 23,5 mln funtów. Dodatkowo londyńczycy oddali wówczas Nemanję Matica, który od stycznia obecnego roku znów gra dla Chelsea.

Przez te lata Luiz był podstawowym piłkarzem naszego zespołu - raz ustawiany na nominalnej pozycji obrońcy, innym razem grając jako defensywny pomocnik. Jego talent cenił przede wszystkim Rafael Benitez, mówiło się nawet, że w tym okresie kosztem Johna Terry'ego otrzyma kapitańską opaskę 'The Blues'.

Ogółem Brazylijczyk rozegrał dla Chelsea 143 mecza i zdobył z nią Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy.

Piłkarz doczekał się zarówno grona swoich entuzjastów jak i zagorzałych krytyków. Z jednym nikt nie miał wątpliwości - na pewno wnosił do szatni Chelsea mnóstwo radości i entuzjazmu którego obecnie będzie nam wszystkim brakować...



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:




Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 4

47520 wyświetleń | 104 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

MATAdor06.06.2014 10:31

Myślę że każdemu z fanów Chelsea i nie tylko będzie brakować Loczka. Co prawda po przejściu do CFC nie rozwinął się na tyle na ile pozwalał mu jego talent, popełnił dosyć sporo błędów na boisku, ale za jego zachowanie poza murawą nie da się go nie lubić a i nie można stwierdzić że był bezużyteczny w trakcie pobytu w naszym klubie. Przydałby się i w następnym sezonie jako rezerwowy, szczególnie że jest wszechstronnym graczem, ale obok tej sumy faktycznie zarząd nie mógł przejść obojętnie. Wielka szkoda, bo bardzo go lubię, ale Mou nie ma litości dla nikogo kto mógłby nie wnieść wystarczająco do zespołu, a widocznie za takiego uznał Davida. W każdym razie, dzięki za wszystko i powodzenia w nowym klubie! <brawo> <king>

Bajos2703.06.2014 22:34

:( nic dodać nic ując fatalnie

OlekChelsea02.06.2014 15:42

tylko nie to :(

HazardForever30.05.2014 18:27

101 ku*wa! xD

DROGBA11LEGEND30.05.2014 06:09

:D
sto ^^

DROGBA11LEGEND30.05.2014 06:06

99 komentarz

HazardForever29.05.2014 19:12

@paawlak torres raczej w tym sezonie nie odejdzie :)

paawlak29.05.2014 18:25

jeszcze torres !!!!!!!!!!!!! :)

Mati11CFC26.05.2014 12:43

troche mnie ten fakt zasmucił no ale cóż, wierzę w Jose.

MrLigo25.05.2014 22:49

żal, smutek, niedowierzanie

« Poprzednia [1] 2 3 4 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Manchester City

2

6

2.

Arsenal

2

6

3.

Brentford

2

4

4.

Tottenham

2

4

5.

Newcastle United

2

4

6.

Brighton & Hove Albion

2

4

7.

Leeds United

2

4

8.

Chelsea

2

4

9.

Aston Villa

2

3

10.

Nottingham Forest

2

3