Środa, 5 październik 2022 r.

Osób on-line: 36

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Liga Mistrzów
Chelsea vs AC Milan
05.10.2022, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Lampard o transferze do City

dodał: Rasheed 06.08.2014 11:12 źródło: mcfc.co.uk
Frank Lampard

Wypożyczenie Franka Lamparda do Manchesteru City było już pewnikiem od kilku dni, jednak dopiero dziś oficjalna witryna "Obywateli" informuje o zasileniu mistrza Anglii przez legendarnego gracza Chelsea. Co o możliwości gry w drużynie Pellegriniego mówi Anglik?

Dołączenie do Manchesteru City to dla mnie fantastyczna okazja, by kontynuować treningi i grę na najwyższym poziomie. Pozwoli mi to na podtrzymanie kondycji do czasu, gdy zasilę New York City FC. Od czasu mojej prezentacji na Brooklynie przeżyłem kilka fantastycznych dni, a wszyscy związani z oboma klubami byli dla mnie bardzo serdeczni - mówi Frank.

To nowy rozdział mojej kariery, a ja jestem szczerze podekscytowany tym doświadczeniem. Spotkałem się z Manuelem i niektórymi zawodnikami w Nowym Jorku i już nie mogę doczekać się rozpoczęcia treningów i pomocy Manchesterowi City, nim przeniosę się do Stanów Zjednoczonych.

Swojego zadowolenia nie ukrywał też Manuel Pellegrini, który już wcześniej zaznaczał, że doświadczenie Franka Lamparda pomoże jego drużynie.

Wyczekuję współpracy z tym zawodnikiem i włączenia go do składu. New York City dokonali fantastycznego transferu pozyskując Franka, a ja jestem zachwycony tym, że będziemy mieli go w pierwszej połowie sezonu i pomożemy mu w przygotowaniu się do nowego wyzwania. Frank to pomocnik klasy światowej, a ta okazja to idealne rozwiązanie dla City, New York City i Franka.

Frank będzie grał z numerem 18 na błękitnej koszulce.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

12158 wyświetleń | 31 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Nine6Q606.08.2014 14:00

Dziękuje Frankowi za te wszystkie lata, miło go będzie ogląać jeszcze jeden sezon w BPL szkoda , że już w nie naszej koszulce, ale legendą stał się na SB już dobre pare lat temu ;)

siwyzksg06.08.2014 13:46

Nie rozumiem tego co większość tu wypisuje, przecież on obecnie jest na takim poziomie, co przyznaję z żalem bo to mój idol, że nie przebijał się do składu u nas kiedy w rywalizacji miał Ramires'a, Mikel'a i Luiz'a. W City ma dużo większą konkurencję więc będzie grał z drużynami z dołu i/lub mecze pucharowe. Jego doświadczenie pomoże City w LM i myślę że tym się głównie kierował Sheikh Monsour gdy go sprowadzał, no i oczywiście liczba Home Grown'ów których City brakuje. JEŚLI 4 MIESIĘCZNE WYPOŻYCZENIE SPLAMI WG WAS 12 LAT SUKCESÓW U NAS TO POZDRAWIAM, IGNORANCI.

MarcinBlue1706.08.2014 13:03

Okropne uczucie, no ale to już raczej nie wina Franka, bo NYC należy do Man. City. Chociaż nie tak dawno temu sam mówił, że nie będzie grał w innym klubie z BPL, bo nie zrobiłby tego Chelsea...