Poniedziałek, 4 lipiec 2022 r.

Osób on-line: 34

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

towarzyski
Club America vs Chelsea
16.07.2022, 17:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Dwa gole Costy w meczu z Realem Sociedad

dodał: admin 13.08.2014 06:43 źródło: własne
Diego Costa

We ostatnim sparingowym meczu przed rozpoczęciem sezonu Chelsea pewnie pokonała Real Sociedad 2:0. Obie bramki dla The Blues, już na samym początku spotkania, zdobył nowy nabytek The Blues Diego Costa.

Spotkanie to tak naprawdę zostało rozstrzygnięte w siedem minut. Zaledwie tyle bowiem potrzebował Diego Costa, by dwukrotnie wpisać się na listę strzelców.

Pierwszy gol padł zaledwie kilkanaście sekund po rozpoczęciu gry. Ramires znakomitym podaniem obsłużył Costę, który bez większych problemów pokonał golkipera gości.

W 7. minucie po groźnym strzale Andre Schuerrle futbolówka trafiła w słupek, z czego skorzystał czujny Hiszpan, ponownie znajdując drogę do bramki Realu.

Zawodnicy Jose Mourinho w kolejnych fragmentach nie zwalniali tempa, często goszcząc w polu karnym przeciwnika, lecz mimo wielkich chęci nie udało im się odnieść bardziej przekonywującego zwycięstwa.

 

 

Chelsea FC - Real Sociedad 2:0 (2:0)
1:0 Costa 1'
2:0 Costa 7'


Chelsea: Courtois - Ivanovic (82' Zouma), Cahill  (46' Azpiliceuta), Terry, Ake (46' Filipe Luis) - Matic (82' Van Ginkel), Ramires (46' Willian) - Schurrle (46' Oscar), Fabregas (71' Obi Mikel), Hazard (82' Sala) -  Diego Costa (61' Torres)



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:




Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

15114 wyświetleń | 24 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Karko13.08.2014 11:20

Costa potrafi znakomicie się pokazać do prostopadłej piłki, umie wykończyć akcje, potrafi znaleźć się na dobitke, cudownie :)

Chelsea0313.08.2014 10:46

Jest kozak :D

Thetank13.08.2014 10:21

A ja się pytam gdzie są hejterzy Costy? Gdzie znikliście? Brawo Diego! Takiego napadziora nam brakowało z charakterem, który w każdym meczu chce strzelić bramkę, a przy okazji nie zapomina grać zespołowo. #TorresŁawkaForever

kobe198213.08.2014 10:20

Gra Costy napawa mnie optymizmem. Już dawno nie czułem radości oglądając grę naszych 9. Teraz jaram się jak młody gdy widzę Diego na murawie. Gość jest megakozak i jestem pewny, że będzie regularnie dziurawił siatki rywali. A tak w ogóle to mam wrazenie, że gdyby w składzie nie było Costy ten mecz wyglądałby jak wiele z zeszłego sezonu - czyli niezła gra, która zatrzymuje się na wysokości pola karnego i zaczyna się bicie głową w mur... Teraz widać co to znaczy mieć światowej klasy snajpera w składzie.

kakuta4413.08.2014 10:04

Kibice go szybko pokochają skoro pokochali nic nie strzelajacego Torresa to co bedzie z Costą :D

DonKuboss13.08.2014 10:02

Wrescie napastnik z prawdziwego zdarzenia :)

11krystian199613.08.2014 09:58

przy 1 golu na pewno Costa pokazał spokój i opanowanie no i mam nadzieje że tak też będzie pokazywał w sezonie. a przy drugim golu no pięknie by to zrobil Andree jakby wpadła :D

chelsea7213.08.2014 09:28

WE OSTATNIM????!!!!! I za dużo The Blues w pierwszym akapicie... masakra!

przemas233313.08.2014 09:17

Costa będzie w tym sezonie Królem strzelców,mówię wam!<king>