Poniedziałek, 15 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 6

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Sheffield vs Chelsea
15.04.2024, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Jose: Czemu Stamford Bridge jest tak ciche?

dodał: admin 01.11.2014 21:23 źródło: ESPN
Chelsea

Po dzisiejszym derby z QPR Jose Mourinho nie ukrywał rozczarowania zachowaniem trybun Stamford Bridge. Według Portugalczyka, zbyt cichy stadion nie pomaga w grze gospodarzom.

Faktycznie podczas dzisiejszego starcia głośniej było słychać kibiców podczas kontr gości, niż w trakcie rozgrywania akcji Chelsea. Oczywiście zgiełk tworzyli fani zespołu przyjezdnych, co nie spodobało się Jose Mourinho.

Każdy o tym wie jak bardzo czuję się związany z tym klubem i kibicami ale teraz bardzo ciężko gra nam się u siebie, ponieważ mamy wrażenie, jakbyśmy występowali przy pustych trybunach - stwierdził portugalski szkoleniowiec.

Drużyna chciałaby grać komfortowo na własnym terenie. Jest to trudne  - patrzyłem dzisiaj dookoła i było pusto, ale nie mówię o ilości ludzi na trybunach, ponieważ stadion był pełny. To frustrujące - dodał Mourinho.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 4.75

13494 wyświetlenia | 36 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

panasonic1402.11.2014 07:57

przestańcie gadać głupoty że Stamford zawsze jest Ciche jak był rewanż z Napoli po przegranym meczu wyjazdowym 1-3 to jak śpiewali The Blue is the colour to też aż ciarki przechodziły nasi dopingują czasem jak trzeba xD szkoda że tylko czasem pamiętam też jak na Emirates nasi kibice naszych dopingowali to nie SB no ale kibice Arsenalu byli zagłuszeni , zależy chyba jacy ludzie na mecz pójdą.

FrankiFan02.11.2014 07:00

Tak jest juz od kilku lat i to jest jak dla mnie troche chore bo ogladajac mecze takiego Liverpoolu od razu mozna wyczuc ze jest sie na Anfield u nas czesto jest glosniej na wyjazdach niz na SB.

ashleycole302.11.2014 00:02

Ostatnio bura w kierunku Schurrle i Salaha, teraz kibicom sie oberwało. Jose wiecznie niezadowolony ;x

ColeowyZelek01.11.2014 23:33

Dzisiaj to była tragedia, jak było słychać gwizdy na Terry'ego to aż się czerwony ze wstydu robiłem...

Sierix01.11.2014 23:22

Racja, wyraźnie było słychać gwizdy kibiców qpr kiedy Terry był przy piłce..

BoysNoize01.11.2014 22:33

No kurna jak to czemu tak cicho? Trza im flagi pokupować czy co to tam kupowaliśmy, żeby kibiców zyskać xd

adc01.11.2014 22:23

Nawet kibice Manchesteru City z tym swoim śmiesznym "hymnem" lepiej wypadają na tle kibiców Chelsea.

@bartels4 oglądając każde spotkanie The Blues masz wrażenie, że kibiców na meczu nie ma - nawet przyjezdni z Mariboru czy Sportingu w tym chociażby sezonie cisną jakikolwiek, podkreślam JAKIKOLWIEK głośniejszy doping

AdamWKS01.11.2014 22:23

U nas też są rodziny z dziećmi i doping jest przez 90 minut.
W Anglii w zasadzie doping zorganizowany nie istnieje i to jest największy problem.
O oprawach nie ma co mówić, u nas w jednym sezonie jest więcej pięknych opraw,niż w Anglii przez 10 lat.

bartels401.11.2014 22:18

Mecz oglądałem urywkami i też mi się wydawało że strasznie cicho są nasi. A co do najlepszych kibiców to zdecydowanie zgadzam się z @lukas602, gdy kibice Liverpoolu śpiewają "You'll never walk alone" to aż ciarki przechodzą! Gdyby z "Blue is the colour" kibice Chelsea zrobili taki kult... :)

AdiX9401.11.2014 22:07

Na większości stadionów porównywalnie słychać gości co gospodarzy ponieważ- w domowych meczach topowych drużynach na trybunach dużo "piknikow"-przyjezdnych, rodzin itd
Bilety drogie, często nie dla każdego dostępne.

Można by się rozpisywać, ale jedno jest pewne na taki klub jaki jest Chelsea stadion potrzebny jest większy- lata wstecz gdy w samym Londynie było więcej kibiców Chelsea mogli zapełnić SB, a co dopiero teraz...
<br><br><br>
<br><br><br>
Smash- United moze ma lepszy doping, ale ma prawie raz większy stadion- też dużo pikników ale jednak na trybunie "fanatycznej' śpiewają cały mecz.
Dobrym przykładem jest choćby Crystal Palace- drużyny nie TOPowe mają lepszy doping, ponieważ mają wiecej fanów okolicznych zaangażowanych w klub.

Ja zawsze podziwiam Sunderland- miasto+ okoliczne miasta kibicujące pewnie gdzieś z 250-300tys ludzi, a Stadion 40tys potrafią zapełnić- mimo że dużo rodzin itd zawsze doping jest.







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

31

71

2.

Liverpool

31

71

3.

Manchester City

31

70

4.

Tottenham

31

60

5.

Aston Villa

32

60

6.

Manchester Utd

31

49

7.

West Ham United

32

48

8.

Newcastle United

31

47

9.

Chelsea

30

44

10.

Brighton & Hove Albion

31

43