Wtorek, 23 lipiec 2024 r.

Osób on-line: 57

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

towarzysko
Chelsea vs Wrexham
24.07.2024, 17:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Czy to stroje CFC na kolejny sezon?

dodał: admin 18.12.2014 19:45 źródło: własne
Rezerwy

Jak w każdym sezonie także i teraz w końcówce kalendarzowego roku wyciekają do opinii publicznej wzory nowych trykotów w jakich mieliby biegać po boiskach gracze Chelsea w kolejnych rozgrywkach. 

W sieci pojawiły się - na razie jeszcze rysunkowe - projekty Adidasa na sezon 2015/16. Przeciek pokazuje trzy komplety strojów - niebieski domowy, oraz alternatywne wyjazdowe białe i czarne.

Cechą charakterystyczną każdego z tych trykotów jest rysunkowe wyprofilowanie koszulki w kierunku bioder. Strój domowy ma stójkę z czymś w rodzaju zamka, wyjazdowe posiadają tylko stójkę. Komplet niebieski i czarny ozdobiony jest dodatkowo pasami, których brakuje w białej wersji - każdy za to pozbawiony jest ozdób na plecach.

Należy pamiętać, że mogą być to dopiero przygotowane projekty, które przejdą metamorfozy w kolejnych rozmowach z klubem.

 

 

 

 



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 4.88

11118 wyświetleń | 27 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Luk1995CFC18.12.2014 21:44

Warto pamiętać że pierwsze koszulki zawsze będą niebieskie i nigdy nic w nich wielkiego nie można zmienić. Zawsze 3. są najładniejsze a nigdy w nich nie gramy czekam z niecierpliwością aż w tym roku zagrają w tych fajnym 3. zestawie. Te na sezon 15/16 ? fajne jak by były obcisłe ale błagam niech te drugie nie będą prawdziwe wyglądają beznadziejnie.

czarnakawa18.12.2014 21:38

i ten wzór biały zalatuje mi trochę barwami Francji:/

czarnakawa18.12.2014 21:37

oby tylko były obcisłe a nie luźne jak takie szmaty:/

czarnakawa18.12.2014 21:26

słabe te stroje...

blaze17exe18.12.2014 21:18

eh.. kompletnie mi nie leżą takie kołnierzyki dlatego niebieska odpada, biała również słaba żadnych dodatków fajnych.. no a czarno KOZAK, jakbyśmy mieli takie koszulki to by był odjazd

DudusLampard18.12.2014 21:18

Niebieskie bym chciał kupić na sezon 2015/16 ale tu za ciekawie to nie wygląda.

Makos18.12.2014 21:14

białe dramat...zdecydowanie nie, czarne naprawdę w porządku