Piątek, 12 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 83

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Sheffield vs Chelsea
15.04.2024, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Montella: Cuadrado należy już do Chelsea

dodał: admin 30.01.2015 18:10 źródło: Daily Mail
Chelsea

Szkoleniowiec Fiorentiny Vincenzo Montella przyznał na dzisiejszej konferencji prasowej, że Juan Cuadrado jest już piłkarzem Chelsea. Póki co nie mamy oficjalnych potwierdzeń tego transferu.

Kolumbijczyk jeszcze dziś obecny był na treningu Fiorentiny, jednak tylko po to, aby pożegnać się ze swoimi kolegami. Pomocnik trafi do Chelsea za sumę 26,8 mln funtów a w odwrotną stronę na zasadzie wypożyczenia powędruje Mohamed Salah.

To była transakcja, na jaką musieliśmy się zgodzić. Mój klub zrobił dobra pracę, ponieważ pozyskamy także dobrego zawodnika. Oczywiście musimy zdać sobie sprawę z tego, że Salah będzie potrzebował czasu na dostosowanie się do naszego futbolu - Serie A różni się od ligi angielskiej czy szwajcarskiej.

Z punktu widzenia defensywy Cuadrado oferował nam więcej niż Salah. Kolumbijczyk był typem piłkarza, który przyjmował wszystko z uśmiechem - jestem pewien, że gdyby jutro mógł zagrać, zrobiłby to. Cieszę się, że trafia do wielkiego klubu
- powiedział Vincenzo Montella.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 1

11026 wyświetleń | 27 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

sezonowieec30.01.2015 20:35

dawac go w ultimacie bedzie mi na skrzydlo pasowal :D

SuperFrank30.01.2015 19:57

Bardzo ciekawi mnie to jak Juan sprawdzi się w Chelsea. Na MŚ wypadł świetnie a pierwsza połowa sezonu we Florencji nie była już tak kolorowa.

ferdziu730.01.2015 19:51

Oglądałem ostatnio mecz Fiołków z Interem i CUadrado był najjaśniejszym punktem w drużynie gospodarzy, chłop się tam marnował, nikt nie mógł zdążyć za jego wyprowadzeniem piłki. Wielu mówi, że jest slaby, ale według mnie jest lepszy od Dogulasa z Doniecka :) Jak nic to będzie bardzo dobry transfer!

ErroR30.01.2015 19:28

Ależ nie mogę się doczekać jego pokazu umiejętności pod czas gry :)

Kiler9130.01.2015 19:10

Ale co wy panikujecie? Przecież jest jeszcze Ramires na te pozycje. A poza tym Fabregas też jest często przesuwany wyżej a środek Mikel, Matić. Nie martwcie się Jose wie co robi.

MrKrzysiek9730.01.2015 19:01

No i dobrze to będzie dobry transfer.

RMJ30.01.2015 18:49

Dobry zawodnik. Na pewno doda nam dużo jakości.

BoysNoize30.01.2015 18:47

Nie mogę doczekać się oficjalnego potwierdzenia.

MarcinBlue1730.01.2015 18:44

I super. Ciekawie będzie wyglądała rywalizacja Cuadrado z Willianem o pierwszy skład.

Thetank30.01.2015 18:35

No i pięknie! Super wiadomość!







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

31

71

2.

Liverpool

31

71

3.

Manchester City

31

70

4.

Tottenham

31

60

5.

Aston Villa

32

60

6.

Manchester Utd

31

49

7.

West Ham United

32

48

8.

Newcastle United

31

47

9.

Chelsea

30

44

10.

Brighton & Hove Albion

31

43