26.03.2024 16:15

Jose: Niesprawiedliwy wynik

dodał: admin 16.08.2015 20:36 źródło: chelseafc.com
Jose Mourinho

W odróżnieniu od Manuela Pellegriniego Jose Mourinho uważa, że porażka 3:0 w meczu z Manchesterem City nie odzwierciedla faktycznego obrazu gry obydwu zespołów. Nasz szkoleniowiec skomentował również fakt pozyskania Baby Rahmana.

W pierwszej połowie wygrywał lepszy zespół, ale w drugiej odsłonie meczu to Chelsea była lepszą drużyną. Nie zdobyliśmy bramki, ale mimo to uważałbym wynik 1:0 za niesprawiedliwy, to co dopiero mówić o 2:0 czy 3:0?

City było w pierwszej połowie lepszym zespołem, kontrolowali grę i tworzył sobie swoje szanse. My sami dobrze czuliśmy się piłką przy nodze, ale byliśmy słabi w defensywie. Ja sam czuję się pierwszą rozczarowaną osoba jeśli podejmiemy temat kierunku gry, rajdów Aguero, czy pierwszej szansy City już po 10 sekundach meczu. Tak, byliśmy bardzo słabi defensywnie w pierwszej połowie meczu
- ubolewa Jose Mourinho.

W drugiej połowie to się zmieniło - przybliżyliśmy naszą linię defensywy do linii pomocy, mieliśmy kontrolę nad grą. Tworzyliśmy sobie swoje szanse i mieliśmy miejsce w środku pola. Rywal nie mógł sobie z tym poradzić. Nie chcę analizować gry rywala, ale nie sądzę aby ktoś źle mnie zrozumiał jeśli powiem, że graliśmy bardzo dobrze.

City czuło, że wypracowana przewaga jest krucha, ich pierwszą zmianą była próba zmiany kontroli - Navas i Nasri, drugą zmianą była ta w obronie: Demichelis za Sterlinga. W tamtym momencie nastawili się na utrzymanie 1:0 i mieli z tym problemy. Zostaliśmy ukarani przez własne błędy przy drugim i trzecim golu a przez to nie wykorzystaliśmy swojej szansy, jaką sobie wypracowaliśmy
- twierdzi menadżer.

Według naszego trenera Manchester City powinien kończyć mecz w osłabieniu.

Rywal powinien schodzić z boiska w dziewiątkę, moim zdaniem Fernandinho zasłużył na czerwoną kartkę po starciu z Costą. Z kolei w 80 minucie Yaya Toure dopuścił się drugiego wyraźnego faulu, powinien więc otrzymać drugą żółtą kartkę.

Tuż po meczu Chelsea ogłosiła pozyskania Baby Rahmana. Portugalczyk uważa, że to ważne wzmocnienie zespołu.

To lewy obrońca, będzie mógł konkurować z Azpilicuetą. W tym samym czasie Azpilicueta będzie mógł powalczyć o miejsce z Ivanovicem na prawej stronie. Rahman uzupełnia lukę po Luisie, mamy wiec znów dobry balans. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie już gotowy do gry.

Aktualna ocena: 1.8

28709 wyświetleń | 42 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

Hannibal17.08.2015 07:18

Jose ogarnij się!

rtata17.08.2015 06:49

Czekałem co powie nasz majster i błysnął jak z panią doktor.A ja mam tylko jedno pytanie dlaczego nie ma najlepszego chłopa z pre-sezonu Mosseza w składzie chyba wystarczająco pokazał swoją moc i chęć do gry

Petr Cech16.08.2015 23:24

Jose czy ty chociaż raz nie możesz powiedzieć prawdy, że rywal grał o klasę lepiej, a Chelsea zagrała gówno?!

Nieznany16.08.2015 23:04

czułem, że po dwóch kolejkach będziemy mieli 5 pkt do City. Okazuje się, że również do United. Niedobrze ...

ashleycole316.08.2015 22:39

Co on pie***li wgl ;x

Fao16.08.2015 22:32

Nie lubię takiego pierdole*** wynik zawsze jest sprawiedliwy chyba, że sędzia był stronniczy. W tej grze chodzi o strzelanie goli i każda taktyka, która prowadzi do tego, że masz więcej goli niż przeciwnik na koniec meczu jest dobry.

Emarblues16.08.2015 22:31

Nnie pierdoflllll tylko rób transfery rób. ....

arkos89chelsea16.08.2015 22:30