20.04.2024, 18:15

Wstyd i zasłużona porażka z Crystal Palace

dodał: Gretz 29.08.2015 18:27 źródło: własne
Brentford

Druga porażka Chelsea w rozgrywkach Premier League stała się właśnie faktem. Tym razem podopieczni Jose Mourinho przegrali 1:2 z Crystal Palace i obecnie po 4. kolejkach mają zaledwie 4 oczka na swoim koncie.

Miało być kolejne przełamania i przekonywujące zwycięstwo, a jest zupełnie inaczej. Aktualny mistrz Anglii nie dość, że przegrywa już drugie spotkanie w rozgrywkach ligowych, to jeszcze gra pozostawia dużo do życzenia.

Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Obie drużyny nie stworzyły sobie dogodnych sytuacji i wynik był wciąż sprawą otwartą. W drugiej połowie, a dokładnie w 65. minucie strzelanie rozpoczął gracz gości Bakary Sako.

Chwilę potem Jose Mourinho wprowadził m.in. Radamela Falcao, który w 79. minucie strzałem głową doprowadził do wyrównania, ale już dwie minuty potem ekipa Crystal Palace po raz drugi w meczu wyszła na prowadzenie.

Wszystko za sprawą bramki Joel'a Ward'a, który niepilnowany na 5 metrze oddał uderzenie głową i jak się okazało było to decydujące trafienie. Tym samym Chelsea po 4. kolejkach ma ledwie 4 oczka na swoim koncie.

Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję Chelsea, to nie możemy tutaj mówić o żadnej niespodziance, czy tym bardziej sensacji. Gospodarze przegrywaja zasłużenie i jak najbardziej zasłużenie wygrywa ekipa Crystal Palace.

Kosta29.08.2015 20:50

Koszmar. Myślę, że mistrzostwa nie będzie na bank, ale chociaż żeby w LM pograć.

whysoserious29.08.2015 20:04

lysy7 idz sie zbadaj, a nie takie chu*owiny pisz na forum publicznym :>
brawa dla przedmowcy, sezon jak najbardziej do uratowania to dopiero 4 kolejka a wy lamentujecie jak baby (nie obrażając płci pięknej oczywiście :*), ogarnijcie troche i zaufajcie mourinho

bluethebest29.08.2015 19:38

Mamy bardzo ciężki start to prawda, wielu piłkarzy nie jest w swojej optymalnej formie to też prawda, ale nie prawdą jest że już przegraliśmy PL, bo ja wierzę że będziemy liczyć się do końca.Patrząc teraz na tabelę można powiedzieć że Crystal Palace będzie walczyło o tytuł, a United z Arsenalem będą grać w Lidze Europejskiej. Faktycznie fantastycznie patrzeć na tabelę w sierpniu i z niej wróżyć cały sezon. To nie takie proste na szczęście. Nasze dwie lokomotywy Fabs i Hazard straciły formę to i cały zespół na tym traci. Jak do nie wrócą będzie o niebo lepiej. W dodatku Costa dochodzi do piłek i ma dryg na pole karne, jeszcze Falcao może po tym golu się odblokuje. Nie pozostało nam nic jak wzmocnienie obrony, to jest kupno kogoś na jej środek, Rahman za Ive i wzmocnienie środka pomocy w postaci Pogby. Ciężko nam się zaczyna w ten sezon. Pamiętajmy jednak że NIE WAŻNE JAK SIĘ ZACZYNA ALE WAŻNE JAK SIĘ KOŃCZY. Forma przyjdzie z czasem bo mamy ogromy potencjał. Bardzo mocno wierzę w Chelsea, obyśmy wyszli z tego silniejsi.<br>
Tylko Chelsea!

Gece2229.08.2015 19:28

Mecz przegrany, no trudno. Na remis zasłużyliśmy jak najbardziej, ale porażka to nie koniec świata. Courtois wybronił przynajmniej dwie setki, więc o niego nie ma się co martwić. W obronie jest bardzo źle, to widać. Jedynie Azpilicueta coś grał. Chociaż Ivanović w porównaniu do jego ostatnich występów i tak wypadł dobrze, ale powinien dostać szansę Baba na LO, a Azpilicueta przejść na PO. Zouma grał całkiem całkiem. Pomoc wypada źle. Fabregas się zbiera do strzału z 10 sekund, ostatecznie go nie oddaje. Willian trzy razy uderzał z dystansu i widać, że się do tego nie nadaje. Hazard i tak złapie formę więc nie ma się co bać. Kenedy jak najbardziej na plus, według mnie powinien wyjść w podstawowym składzie na następny mecz. Falcao się w końcu przełamał, nie będzie już na nim tak wielkiej presji.

damian37629.08.2015 19:25

Do wszystkich którzy mnie krytykują: Dla mnie dobro ukochanego klubu jest ważniejsze niż posiadanie wypalonego trenera. Ktoś wyzywa mnie od sezonowców, mówi to do kibica Chelsea od 2004 roku. Tyle w temacie.

Nieznany29.08.2015 19:17

Mou przeleklamowany jest nic wiecej zniszczyl Real teraz z nami to robi pajac

SerjTankian29.08.2015 19:16

Oficjalnie: Pogba w Chelsea ok.

chirek29.08.2015 19:09

W końcu inteligentni ludzie tutaj prócz damiana :D owszem słaba forma na początku zdarza się każdemu klubowi co jakiś czas należy wierzyć iż drużyna się odbuduje a póki co należy część posadzić na ławie i dać szanse tym co chcą się pokazać, to dopiero początek i owszem jest dramat ale nie takie rzeczy się widziało :) GO Chelsea GO!!

Tito_CFC29.08.2015 19:05

Obrony praktycznie na chwilę obecną nie mamy, interwencja w postaci transferu obowiązkowa , w tym w czym byliśmy mistrzami teraz nie istniejemy tego nie mogę zrozumieć ,Ivanović poziom naszej Ekstraklasy , na środek obrony przydał by się ktoś taki jak Hummels lub Howedes. Druga sprawa to brak formy Hazarda,ale on jeszcze się rozkręci,zawsze ma słabe początki sezonu (na to liczę ) .To co robi willian w środku pola to też jakiś żart ,kiwki,niecelne strzały i podania,masakra...tu liczę na to że Oscar wróci do formy .Wierzę w Ciebie Chelsea .KTBFFH

Rob8s29.08.2015 18:59

Prawda jest taka, że Murinho jest uparty i zmian nie będzie dopóki naprawdę będzie źle. To jest w nim najgorsze. Bo to, że nie potrafi grać ofensywnie to da się jeszcze przeboleć - jakoś te 1:0 dowlekał. Ja nie wiem jak on z tymi piłkarzami w szatni rozmawia i mówi takiemu Babie: sorry nie zagrasz bo lubię bardziej Ivanovicia i mimo że nie ma formy to chcę pokazać wszystkim, że to ja decyduje o składzie a nie presja dobrych wyników