Sobota, 24 luty 2024 r.

Osób on-line: 15

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Carabao Cup FINAŁ
Liverpool vs Chelsea
25.02.2024, 16:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Chelsea po Chicharito?

dodał: admin 10.11.2015 19:28 źródło: Daily Mail
Javier Hernandez

Według dzisiejszych spekulacji sztab szkoleniowy Chelsea w poszukiwaniu wzmocnień swojej ofensywy skierował swój wzrok w kierunku Javiera Hernandeza.

Aktualnie Meksykanin gra w barwach Bayeru Leverkusen, wcześniej przez sześć lat był graczem Manchesteru United. W barwach Czerwonych Diabłów rozegrał 157 spotkań głównie jako rezerwowy, mimo to zdobył aż 59 bramek - w tym sporo przeciwko Chelsea.

Skuteczność Chicharito w Bundeslidze nie zmalała - w pierwszych 14 występach strzelił już 10 goli. Do transferu do Chelsea mogłaby przekonać Meksykanina podwyżka płac.

Zatrudnienie Hernandeza na Stamford Bridge byłoby możliwe po rozstaniu Chelsea z Radamelem Falcao czy Diego Costą, a plotki o takim scenariuszu przybierają na sile. Co ważne, Javier dzięki swojej grze w Manchesterze świetnie zna i sprawdza się w specyfice Premier League, więc może to byłby dobry pomysł?



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 0

10414 wyświetleń | 21 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

icanfly10.11.2015 20:55

Oglądam czasem Bundess i średnio Groszek marnuje 4 setki strzelając 1 gola:D Ale jestem fanem jego talentu i chętnie bym go widział w niebieskiej koszulce :)

WisniaM9310.11.2015 20:45

Za Falcao z pocalowanie reki na pewno bd skuteczniejszy od niego.

SerjTankian10.11.2015 20:45

Ja to tam zawsze byłem zwolennikiem jego talentu, ale wątpię, że chciałby się znowu przenosić. Zwłaszcza, że nie wiadomo, czy grałby u nas regularnie, a jemu chyba na tym zależy...

lukas60210.11.2015 20:44

Nienawidzę MU i osobiście nie chce go u nas. W jego miejsce wolalbym, aby powołano młodego Abrahama.

11krystian199610.11.2015 20:42

jeżeli by się dało go ściągnąć to jestem na tak

Kiler9110.11.2015 20:25

Niepotrzebny :D ? To kogo my potrzebujemy Krzysiek97?

whysoserious10.11.2015 20:25

nie lubię gnoja, ale skoro miałby strzelać dla nas to ok. tyle tylko, że po 1/2 sezonu u aptekarzy na pewno nie będzie chciał odchodzić.

MrKrzysiek9710.11.2015 20:20

Jest nam niepotrzebny.

Kiler9110.11.2015 20:14

w Man U jak strzelał? Ratował ich nie raz, nie dwa! Jak nikt nie mógł trafić zawsze trafiał Chicharito. Jest to świetny Joker! Pasuje coś zmienić i chyba trochę świeżego powiewu wrzucić do składu może jakoś zaskoczy?

Grant9310.11.2015 20:13

Może być, nie pogardził by.







tabela

strzelcy

1.

Liverpool

26

60

2.

Manchester City

25

56

3.

Arsenal

25

55

4.

Aston Villa

25

49

5.

Tottenham

25

47

6.

Manchester Utd

25

44

7.

Brighton & Hove Albion

25

38

8.

Newcastle United

25

37

9.

West Ham United

25

36

10.

Chelsea

25

35