Środa, 21 luty 2024 r.

Osób on-line: 18

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Carabao Cup FINAŁ
Liverpool vs Chelsea
25.02.2024, 16:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Chelsea żegna Mourinho!

dodał: admin 17.12.2015 16:00 źródło: różne
Aston Villa
















A jednak! Nadzwyczajne zgromadzenie zarządu Chelsea jakie zostało zebrane w dniu wczorajszym zadecydowało o dymisji Jose Mourinho! Informację jako pierwsze podało BBC i została ona rozpowszechniana przez setki portali. Niedługo później wiadomość potwierdziła oficjalna strona Chelsea.

Fatalna forma zespołu, w tym dziewięć ligowych porażek i znalezienie się tuż nad strefą spadkową okazały się zbyt ciężką próbą dla Romana Abramowicza. 

Jak podano, rozstanie nastąpiło za obopólną zgodą - zarówno zarząd jak i sam Jose Mourinho zgodzili się, że wyniki odnoszone w obecnym sezonie nie mogą nikogo satysfakcjonować więc w interesie obydwu stron jest pożegnanie i pójście własnymi drogami. Koszt zwolnienia trenera szacuje się na ok 10 mln funtów.

Klub zapewnia, że Jose Mourinho zawsze będzie ciepło witany na Stamford Bridge czy w Cobham a jego spuścizna odpowiednio szanowana.

Póki co nie wiadomo, kto doprowadzi Chelsea do końca sezonu. Faworytami bukmacherów są Juande Ramos, Carlo Anncelotti oraz ten, który w przeszłości w podobny sposób ratował The Blues - Guus Hiddink.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 3.69

61656 wyświetleń | 109 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

DimonCFC17.12.2015 20:47

az słabo mi się zrobiło.... No cuż szkoda, że Chelsea rozstaje się z Mou w takich okolicznościach. Oby jego następca potwierdził ze zwolnienie Jose było słuszne

Redbul17.12.2015 20:47

To musiało nadejść w najbliższym czasie, nie ma się co dziwić.

CFC7517.12.2015 20:45

Coś się zaczyna , coś się kończy.
Ostatnie czasy dla Mourinho nie były łaskawe, ale dziękuję mu za te wspaniałe chwile , które przeżyłem.

skyn7117.12.2015 20:44

Gece22 oraz przemas2333 wielkie brawa za te komentarze :)

Rob8s17.12.2015 20:40

Mourinho jest sobie sam winny, bo to, że piłkarze grali słabo to jego wina. Sabotaż? Ciekawe jaka była przyczyna kłótni w szatni, bo nie wierzę, że nagle wszyscy stwierdzili, że Mou jest be - pewnie swoje dołożył.

Adick8917.12.2015 20:27

o kurde ;x wchodzę a tu takie coś...
nie wiem co juz mówić!

MrKrzysiek9717.12.2015 20:24

Dziękujemy za wszystko.

Gece2217.12.2015 20:14

Szkoda. Jose zrobił dużo dla Chelsea. Miałem nadzieję, że zostanie chociaż do końca sezonu. W tej sytuacji pozostają nam tylko Guardiola i Ancellotti. Jeśli tak "nagle" okaże się, że Hazard, Fabregas i reszta zaczną grać jak dawniej to nic tylko ich wyj*bać, bo to jawny sabotaż... Osobiście mam nadzieję, że Mou kiedyś jeszcze wróci i tradycyjnie zdobędzie mistrzostwo :)

przemas233317.12.2015 20:12

Zobaczycie,Mou trafi do PSG i nas upokorzy w 1/8 LM,wywalając nas za burtę LM !.

11krystian199617.12.2015 20:11

szkoda mi Mourinho przyzwyczaiłem się i chciałby żeby został i był naszym trenerem takim jak Ferguson dla United. Ale cóż pewna historia się kończy ja bym jednak mu dał szanse bo to naprawdę dobry trener. Moim zdaniem to błąd i to wielki
Powodzenia dalej.
A jak ma już Hiddink przychodzić to do końca sezonu a później powalczyć o Guardiole.







tabela

strzelcy

1.

Liverpool

25

57

2.

Arsenal

25

55

3.

Manchester City

24

53

4.

Aston Villa

25

49

5.

Tottenham

25

47

6.

Manchester Utd

25

44

7.

Brighton & Hove Albion

25

38

8.

Newcastle United

25

37

9.

West Ham United

25

36

10.

Chelsea

25

35