Poniedziałek, 15 sierpnień 2022 r.

Osób on-line: 28

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Leeds vs Chelsea
21.08.2022, 15:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Przyszłość we mgle...

dodał: Benedykt 15.03.2016 19:23 źródło: brak
Rezerwy

Kiedy Romelu Lukaku strzelał drugiego gola, po cichu i złośliwie zachichotał los. 
Chelsea za burtą wszystkich rozgrywek. Mistrz Anglii z pustymi rękami, z brakiem nadziei na cokolwiek.

Jaka przyszłość maluje się w Zachodnim Londynie?  
Co stało się z zespołem, który miał zdominować angielską piłkę na długi okres czasu? Gdzie trener, który miał zostać tu na lata? Gdzie jest wreszcie tak hucznie zapowiadana nowa dynastia na Stamford Bridge? Czy zbudowany przed dwoma laty kręgosłup okazał się protezą?

'Z popiołów strzelą znów ogniska' (?) Obecnie zarząd stoi przed trudnym zadaniem zdecydowania, co dalej. Czy należy skończyć okres małych transferów i sprowadzić do Chelsea wielkie nazwiska. Zadanie to zapewne utrudni fakt, że w najlepszym wypadku Chelsea zagra w Lidze Europy, co wręcz z automatu wyrzuci klub z zachodniego londynu z walki o takie nazwiska jak Pogba, Griezmann, Cavani, Ibrahimovic i inni. Przy braku gry w europejskich pucharach, nie można liczyć na duże zyski. Czy warto ryzykować naruszenie zasad Finansowego Fair Play? Prawdopodobnie latem klub opuści kilku zawodników, jednak zyski z ich sprzedaży wystarczą może na kupno jednego zawodnika z 'głośnym nazwiskiem'.

Czy zatem nadszedł wreszcie moment, tak bardzo wyczekiwany przez rzesze kibiców? Czy zza granicy powrócą najzdolniejsi młodzi przedstawiciele The Blues i zaskarbią sobie zaufanie nowego trenera? Chyba już czas najwyższy, aby w Londynie pozostali Musonda, Christensen, Ake, Bamford, a więcej szans otrzymywali Traore, Kenedy, Loftus-Cheek. Bo jeśli nie teraz, to kiedy?

.

.

.

A los zachichotał raz jeszcze, bo po odejściu legendy Stamford Bridge, Jose Mourinho, na zakończenie sezonu odszedł John Terry i długo potem, nie widziano w Zachodnim Londynie żadnej Legendy.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:




Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 0

187174 wyświetlenia | 16 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Elano15.03.2016 22:42

Walic transferowe Fair play... PSG i City tego gowna nie przestrzegają i mają z tego same korzyści to czemu my mamy się bać .

krzysiek950615.03.2016 22:32

nie moge tego ogarnąć nie mogłem ogranąć wogóle polityki chelsea która dział od 3 lt wcześniej jak był jakiś ksład zawodnicy sie prezętowali nie sprzedawano ich takłatwo teraz co sie stalo sprzedaliśmy daniela sturigea ktory był dla nas przyszłością bo to anglik oczywiście ktoś w niego zwątpił sprzedarz później luiz lukaku mata kdb zawodnicy którzy kochali ten klub oddawali serce w meczach nie zawsze im wychodziło no alenawet najlepsi popełniają błedy sciąganie rozk w ro jakiś młodych zawodników po co jeśli oni nic nie grają później nie potrafi nikt im dać szansy wszyscy liczą na pieniądze nie oddają nawet części serducha w meczy kupowanie gwiazdorów w miejsce zawodników którzy walczyli nie dla pieniędzy a dla klubu wywalani chamskie wywalanie legend które powinny uczyć młodych jak miało to miejsce w menchesterze utd

AdamWKS15.03.2016 21:19

Tak się kończy irracjonalna polityka klubu. Te leśne dziadki, wywaliły jedyną osobę, która prezentowała poziom ponad obecne wyniki, trenera. Teraz z bandą kopaczy, dla których liczy się tylko kasa, nie będzie w stanie iść w górę, niestety...

Koras12615.03.2016 21:04

Mówisz ze Bamford za słaby na gowniane Norwich a liczysz na Solanke, który nie daje rady na gowniane Vitesse. Bamford jakos w MK Dons i Middlesbrough dawał sb radę(wiem że niższy poziom, ale spójrz na Vardego). Wolałbym go na ławce niż Remego lub Falcao
Co do tematu to na pewno trzeba dać szansę młodym bo , żaden topowy gracz nie dołączy do zespołu bez LM a nie ma co kupować sredniakow

BlueSmurf15.03.2016 20:59

"Z popiołów strzelą znów ognista" - błąd w cytacie niby nie ważny, ale dla fana Władcy Pierścieni kuje w oczy.

Ten newso-felieton taki trochę średni. Ale co najważniejsze potrzeba głośnych nazwisk to jest teraz problem Angielskiej piłki - Bayern, Barca, Real co roku kupują zawodnika klasy światowej, a w Angli ogranicza się do kupowania zawodników średnich .. wykupywanie zawodników błyszczących w średnich klubach, np caly soton wykupiony

diegodiego15.03.2016 20:41

Bamford jest za słaby nawet na gówniane Norwich. Ja w przyszłym sezonie chciałbym w pierwszym zespole, oprócz tych wyżej wymienionych, zobaczyć Abrahama, Palmera i Clarke-Saltera:D No i jest oczywiście jeszcze Solanke i Brown:D

« Poprzednia 1 [2] Następna »







tabela

strzelcy

1.

Manchester City

2

6

2.

Arsenal

2

6

3.

Brentford

2

4

4.

Tottenham

2

4

5.

Newcastle United

2

4

6.

Brighton & Hove Albion

2

4

7.

Leeds United

2

4

8.

Chelsea

2

4

9.

Aston Villa

2

3

10.

Nottingham Forest

2

3