Czwartek, 29 luty 2024 r.

Osób on-line: 15

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Brentford vs Chelsea
02.03.2024, 16:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Mieszko05

    29.02.2024 12:16

    cokolwiek sie wydarzy ja nie przestaje marzyć

  • GruppenfuhrerWolff81

    28.02.2024 22:35

    Udało się

  • SebQ

    28.02.2024 21:59

    Chelsea to syf zamykam

  • Platzek

    28.02.2024 19:41

    nie wyczymie znowu usuneli

Archiwum

aktualności

Pato: Fabregas podarował mi karnego

dodał: admin 05.04.2016 16:21 źródło: chelseafc.com
Alexandre Pato

Debiut Alexandre Pato w ostatnim meczu z Aston Villą został wymuszony poprzez kontuzję Loica Remy'ego. Brazylijczyk pokazał się na boisku z dobrej strony i zaznaczył swoją obecność strzeleniem gola z rzutu karnego.

Byłem bardzo zaskoczony kiedy trener powiedział mi: 'Pato, idź na boisko'. Zdobyłem gola, a mój zespół wygrał mecz, był to więc bardzo udany dzień. Jestem bardzo zadowolony, to było doskonałe. Każdego dnia, od kiedy trafiłem do Chelsea ciężko pracuję, moja mentalność jest dobra. Wiem, że muszę trenować więcej, ale jestem gotowy na kolejne mecze.

Widok Pato podchodzącego do jedenastki mógł wzbudzać zdziwienie.

Kiedy otrzymaliśmy rzut karny poprosiłem Fabregasa, żeby pozwolił mi go wykonać. Odpowiedział: 'Dobrze - idź'. Dziękuję mu, to co zrobił było dla mnie bardzo ważne.

Po trzech latach otrzymałem możliwość powrotu do Europy, którą dała mi Chelsea. Chcę też podziękować kibicom The Blues. Kiedy grasz dla wielkiego zespołu każdy mecz jest ważny. Każdy piłkarz ma podobną mentalność
- dodał Pato.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 0

4118 wyświetleń | 14 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

DudusLampard06.04.2016 19:15

Dobry chłop z Fabsa ciekawe czy Pato zostanie z nami w następnym sezonie.

MrKrzysiek9706.04.2016 13:22

Dobrze zagrał w tym meczu.

kakuta4406.04.2016 11:52

Jesli pokazre sie dobrze w koncówce sezony mysle ze moglby z nami zostac kosztem Loica i w obwodzie est Traore zobaczymy co wymysli wloch zresztą

didiush06.04.2016 09:34

ja bym sie za bardzo nie podniecal. zagral dobry debiut, ale to byla najgorsza ekipa w lidze :) poza tym z latwoscia mozna dostrzec, ze brakuje mu szybkosci i za dlugo przetrzymuje pilke. poki co dla mnie osobiscie szalu ni ma, ale poczekajmy az zlapie rytm meczowy, wtedy bede go ocenial

Karko05.04.2016 23:45

może warto mu dać szanse i go zatrzymać u siebie? no cóż narazie nie ma co się jarać ;p

ashleycole305.04.2016 23:29

No prosze jaki Fabsik koleżeński :)

HazardForever05.04.2016 22:06

Dobrze, że strzelił, przynajmniej się chłopak nie zablokuje :D

CFCF05.04.2016 20:48

Fabs to ma klasę, nie to co Oscar. Ten to nie pozwolił nawet młodemu Traore strzelać, a sam potem spieprzył karnego.

Tessa05.04.2016 18:57

Dzięki Tobie Fabs Ci co Cię kupili przegrali ze mną w FPL. Dziękuję.

zdebowiecki05.04.2016 18:15

Jako zmiennik jak najbardziej. Zagrał fajny mecz potrafił się odnaleźć kilka ciekawych piłek dobra technika. Chociaż Villa to nie przeciwnik ale mimo wszystko dobry występ i jeżeli byłby do wzięcia za niewielkie pieniądze to jak najbardziej ale to zależy już od conte. Myślę że costa pato i ktoś z młodzieży byłoby dobra opcja na pozycję napastnika

« Poprzednia [1] 2 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Liverpool

26

60

2.

Manchester City

26

59

3.

Arsenal

26

58

4.

Aston Villa

26

52

5.

Tottenham

25

47

6.

Manchester Utd

26

44

7.

Brighton & Hove Albion

26

39

8.

Wolverhampton

26

38

9.

Newcastle United

26

37

10.

West Ham United

25

36