Piątek, 12 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 33

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Sheffield vs Chelsea
15.04.2024, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Conte chce Mandżukicia?

dodał: Widi95 21.08.2016 13:16 źródło: ESPN

Romelu Lukaku odmówił Chelsea i postanowił zostać w Evertonie na kolejny sezon. Wobec tego Antonio Conte zmuszony jest szukać innych potencjalnych wzmocnień w formacji ataku.

Trener The Blues swoją uwagę zwrócił podobno na grającego w Juventusie Mario Mandżukicia, który w zeszłym sezonie wystąpił w 27 meczach Serie A zdobywając w nich 10 bramek.

Chelsea ma podobno zaoferować Starej Damie za Chorwata około 25 milionów funtów.

Czy jednak taki zawodnik, na taką pozycję i za takie pieniądze jest tym czego obecnie potrzebujemy?



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 0

4519 wyświetleń | 18 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Majlo10121.08.2016 15:05

Postarajmy się o Icardiego

Cartageno21.08.2016 14:43

Lepszy on za taką cenę niż Lukaku

McIntosh21.08.2016 14:19

Rozsądna cena za dobrego piłkarza. Lepsze to niż 75 mln za Lukaku. Pomyślcie tylko jak o by zwiększyło naszą siłę ataku. Dwóch silnych napastników, wcale nie takich wolnych i nie drewnianych i Batshyuai jako alternatywa. Jestem na tak

lysy8321.08.2016 14:02

Tylko nie on nie piszcie takich bajek zeby to The Sun pisalo to bym zrozumial ze bzdura

Makos21.08.2016 13:52

Oby nie..

KuS21.08.2016 13:40

nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie

damiks421.08.2016 13:34

nie! jak miałby grać u boku Costy to byłaby to najwolniejsza para napastników w Premier League. Mandzukic jest kiepski.

przemas233321.08.2016 13:32

Jestem jak najbardziej na tak,potrzebujemy takich twardych grajków z jajami !.

« Poprzednia 1 [2] Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

31

71

2.

Liverpool

31

71

3.

Manchester City

31

70

4.

Tottenham

31

60

5.

Aston Villa

32

60

6.

Manchester Utd

31

49

7.

West Ham United

32

48

8.

Newcastle United

31

47

9.

Chelsea

30

44

10.

Brighton & Hove Albion

31

43