Piątek, 12 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 29

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Sheffield vs Chelsea
15.04.2024, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Jak będzie wyglądać przyszłe Stamford Bridge?

dodał: admin 11.01.2017 22:01 źródło: SkySports
Terry

Chelsea przygotowała wizualizację Stamford Bridge po jego rozbudowie, która pozwoli na oglądanie meczów przez 60 tysięcy kibiców.

Projekt wymaga akceptacji burmistrza Londynu i prawdopodobnie będzie jeszcze modyfikowany. Jak wygląda założenie na dziś?:

 

 

 

 

 



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

7230 wyświetleń | 16 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Ludzik1712.01.2017 00:23

Dzisiaj jakaś godzinę temu było głosowanie na zebraniu walnym i przegłosowano ZA budową stadionu :)

Ant11.01.2017 23:23

@button Jeśli ma tak wyglądać jak na wizualizacji od Ciebie to faktycznie niebieski się raczej tutaj nie spisze. Ale podoba mi się ta koncepcja. :)

button11.01.2017 22:48

Jest świetny! Według mnie będzie to jeden z najlepiej prezentujących się stadionów na świecie.
@dirty i Ant - możliwe że niebieskich elementów nie będzie. Jakiś czas temu widziałem w internetach wizualizację, na której te zewnętrzne elementy były wybudowane z cegieł a całość została określona jako "styl katedralny". Osobiście wydaje mi się, że dodanie niebieskich elementów mogłoby zepsuć ten styl. No chyba, że zdecydują się na gładki tynk zamiast cegieł, wtedy niebieskie elementy zdecydowanie dobrze by się prezentowały.

Poniżej link do wizualizacji o której pisałem:

https://www.google.pl/search?q=nowe+stam­­ford+bridge&biw=1280&bih=642&a­mp;­;source=lnms&tbm=isch&sa=X&­amp;v­ed=0ahUKEwjfjYvfh7vRAhUGDJoKHdEXB­OIQ_AUI­BygC#imgrc=83uFEf8ylQEdWM%3A

Drogba5311.01.2017 22:37

Jeżeli ma tak to wyglądać to zapowiada się jeden z najbrzydszych stadionów na wyspach i możliwe że w Eurpie :(

dirty11.01.2017 22:33

Trafna uwaga Ant, jakieś takie 'leśne' to Stamford zrobione jak z zapałek. Gdzie niebieski?

Ant11.01.2017 22:27

Mi się podoba. Mam nadzieje, że w konstrukcji będą jakieś niebieskie elementy. :)

« Poprzednia 1 [2] Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

31

71

2.

Liverpool

31

71

3.

Manchester City

31

70

4.

Tottenham

31

60

5.

Aston Villa

32

60

6.

Manchester Utd

31

49

7.

West Ham United

32

48

8.

Newcastle United

31

47

9.

Chelsea

30

44

10.

Brighton & Hove Albion

31

43