26.03.2024 16:15

Kolejna demolka Chelsea. Fajerwerki nieudolności!

dodał: admin 05.02.2018 22:46 źródło: własne
Chelsea v City

Po porażce z Bournemouth przyszedł czas na przegraną z Watford... Wynik 1:4 to kolejna kompromitacja ekipy Antonio Conte, której z pewnością nie pomogła czerwona kartka dla Bakayoko już w 30 minucie spotkania. Po takim wyniku spekulacje na temat przyszłości włoskiego trenera na Stamford Bridge tylko przybiorą na sile...

Zdecydowanym faworytem meczu byli podopieczni Antonio Conte, którzy po ostatniej porażce 0:3 z Bournemouth nie mogli sobie pozwolić na kolejną wpadkę.

W pierwszej połowie The Blues nie zdołali jednak zaskoczyć niżej notowanego rywala. Sytuacja gości znacząco skomplikowała się w 30. minucie, gdy za ostre wejście w rywala, drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Tiemoue Bakayoko.

Nie był to koniec kłopotów. W 41. minucie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował rzut karny dla Watford, po tym jak Courtois sfaulował w polu karnym mijającego go Deulofeu. Kilka chwil później gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Troy Deeney.

W drugiej połowie grający w liczebnej przewadze piłkarze Watford starali się kontrolować wydarzenia na boisku i robili to całkiem skutecznie. W 82. minucie nie ustrzegli się jednak błędu, który wykorzystali faworyzowani rywalem. Wówczas do wyrównania precyzyjnym uderzeniem doprowadził Eden Hazard.

Radość kibiców The Blues nie trwała jednak długo, bowiem Watford kapitalnie odpowiedział. Po świetnym podaniu Ricardo Pereyry do bramki strzeżonej przez Courtois trafił Daryl Janmaat. Nie była to ostatnia bramka tego meczu.

W 88. minucie Watford prowadził już 3:1. Tym razem na listę strzelców wpisał się Gerard Deulofeu, który trafił do siatki po swojej indywidualnej akcji.

W doliczonym czasie gry padła jeszcze czwarta bramka dla gospodarzy. Wynik spotkania na 4:1 ustalił Ricardo Pereyra.

tomekmaslo99906.02.2018 16:06

Jedyną najłagodniejszą i przy tym logiczną zmianą będzie zmiana formacji w chociażby 4-3-3, gdyż będzie to swego rodzaju krok do zmian, a później zobaczylibyśmy co można jeszcze zmienić/poprawić chociaż użycie słowa "poprawić" w tej sytuacji ma dosyć obszerne znaczenie. Jedno jest pewnie - CZAS NA ZMIANY!

Valyn06.02.2018 09:54

Wszyscy wyzywacie Conte, faktycznie robi wiele błędów choćby gra z Hazardem na 9 jest błędem, chłopaka nie widać wcale na tej pozycji a i nie ma kto do niego rozegrać tej piłki. Nam ewidentnie potrzebny jest napastnik i Eden na swojej pozycji żeby mógł czarować. Pamiętajcie ze transfery te wszystkie tragiczne zakupy to wina zarządu bo Conte wielokrotnie sfrustrowany o tym mówił nawet ostatnio ze klub ściąga za słabych zawodników. Denerwujące jest tylko to ze po wygranym sezonie każdy stał murem za Conte i wychwalał go jak się da. Teraz nagle po gorszym sezonie wszyscy go jadą jak psa..
Zastanówcie się trochę.

MrKrzysiek9706.02.2018 09:43

Kolejna porażka która nie powinna się zdarzyć.

lysy8306.02.2018 07:48

Winowajca jest tylko jeden trener nikt inny odpowiedni sklad i taktyka zrobily swoje

IvatioN05.02.2018 23:53

@lopez, Ostatnio sam Conte powiedział, że praktycznie ma zerową władzę w kwestiach transferowych.

lopez05.02.2018 23:35

@IvatioN, ale kto za tymi transferami stoi to też nie wiemy. Nie można mieć 100% pewności, że zarząd.

IvatioN05.02.2018 23:29

@Cloud, Bardzo dobrze napisane. Potem ludzie mają ból dupy dlaczego Eden nie chce podpisać nowego kontaktu i chce odejść do Realu. Nawet on sam widzi, że ten klub się stacza i zamiast klasowych graczy, nasz zarząd ściąga średników typu: Zappacosta, Bakayoko.

Lampard31505.02.2018 23:24

Maroxxd ciężko inaczej nazwać kogoś kto się bulwersuje I pieni do komputera czy telewizora. Przynajmniej ja miałem tak że jak byłem dzieciakiem to się rzucałem I sralem pod siebie. Teraz dla mnie to zabawne bo mając opłaty na głowie czy problemy dorosłego życia to obrażanie ludzi z ponoć ukochanego klubu ma być inaczej określane niż dziecinne? Xd

Cloud05.02.2018 23:23

Frustracja każdego wynika z tego, że wszystkim zależało na tym abyśmy byli najlepsi. Mieliśmy parę lat temu potencjał - wygrana LM dobry wabik na graczy, Hazarda wtedy zgarneliśmy np :) Mieliśmy kilku dobrych doświadczonych graczy i mega młode talenty jak De Bruyne Lukaku, mieliśmy Mate w życiowej formie chyba.. obrona miała potencjał na lata..

I co sie z tym wszystkim stało ?? przecież aż mi się płakać chce jak pomyśle, że tak można zepsuć to na co pracowały największe legendy tego klubu.. Tylu piłkarzy, mających The Blues w sercu walczyli wiele lat, żeby Chelsea była na TOPIE. BYLIŚMY POstrachem.. NIKT nie chciał na nas trafić w Lidze Mistrzów .. Barca była zjedzona prawie w każdym dwumeczu, i co.. ?? ? no powiedzcie mi co się stało ?

Obrona : ??? 2-3 dobrych piłkarzy? kapitanem jest Cahill ??(ostatni raz forme dobrą miał 3-4lata temu )

Pomocnicy : Kante, FAbs któremu chyba nie za bardzo odpowiada taktyka i pod wodzą Conte nie przypomina tego jak grał za Mourinho.. i TYLE z pomocników coś wartych..

Skrzydłowi : Hazard i tyle

Napastnicy Morata na ławe ok, z Girouda może coś być ale napadziora pokroju Lewego, Kane to my nie mamy i nie będziemy miec..

Więc hmm.. DZIWICIE SIĘ, że ktoś jest wkurzony ? ze teraz taki BAkayoko gra w tym klubie ? Zappacosta i inni ? przecież to jest KUR WSTYD CO SIE STAŁO Z CHELSEA

maroxdd05.02.2018 23:21