Piątek, 19 sierpnień 2022 r.

Osób on-line: 17

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Leeds vs Chelsea
21.08.2022, 15:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Kolejna demolka Chelsea. Fajerwerki nieudolności!

dodał: admin 05.02.2018 22:46 źródło: własne
Crystal v Chelsea















Po porażce z Bournemouth przyszedł czas na przegraną z Watford... Wynik 1:4 to kolejna kompromitacja ekipy Antonio Conte, której z pewnością nie pomogła czerwona kartka dla Bakayoko już w 30 minucie spotkania. Po takim wyniku spekulacje na temat przyszłości włoskiego trenera na Stamford Bridge tylko przybiorą na sile...

Zdecydowanym faworytem meczu byli podopieczni Antonio Conte, którzy po ostatniej porażce 0:3 z Bournemouth nie mogli sobie pozwolić na kolejną wpadkę.

W pierwszej połowie The Blues nie zdołali jednak zaskoczyć niżej notowanego rywala. Sytuacja gości znacząco skomplikowała się w 30. minucie, gdy za ostre wejście w rywala, drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Tiemoue Bakayoko.

Nie był to koniec kłopotów. W 41. minucie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował rzut karny dla Watford, po tym jak Courtois sfaulował w polu karnym mijającego go Deulofeu. Kilka chwil później gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Troy Deeney.

W drugiej połowie grający w liczebnej przewadze piłkarze Watford starali się kontrolować wydarzenia na boisku i robili to całkiem skutecznie. W 82. minucie nie ustrzegli się jednak błędu, który wykorzystali faworyzowani rywalem. Wówczas do wyrównania precyzyjnym uderzeniem doprowadził Eden Hazard.

Radość kibiców The Blues nie trwała jednak długo, bowiem Watford kapitalnie odpowiedział. Po świetnym podaniu Ricardo Pereyry do bramki strzeżonej przez Courtois trafił Daryl Janmaat. Nie była to ostatnia bramka tego meczu.

W 88. minucie Watford prowadził już 3:1. Tym razem na listę strzelców wpisał się Gerard Deulofeu, który trafił do siatki po swojej indywidualnej akcji.

W doliczonym czasie gry padła jeszcze czwarta bramka dla gospodarzy. Wynik spotkania na 4:1 ustalił Ricardo Pereyra.

Watford FC - Chelsea FC 4:1 (1:0)
1:0 Deeney (k.) 42'
1:1 Hazard 82'
2:1 Janmaat 84'
3:1 Deulofeu 88'
4:1 Pereyra 90+2'



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:




Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 0

28660 wyświetleń | 50 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

lopez05.02.2018 23:19

@IvatioN, odnoszę wrażenie, że akurat dla Alonso dałoby się znaleźć bardziej optymalne miejsce na boisku i nie mam na myśli ławki rezerwowych.

@CFCF, przecież to się dzieje dokładnie to samo co za Mourinho. On też nie chciał niczego zmieniać pomimo braku wyników. To zmierza w wiadomym kierunku, Conte nie utrzyma posady, bo nie próbuje walczyć z czymś, co nie działa. Prędzej zakatuje tych ludzi niż da szanse świeżym, głodnym gry, z zastosowaniem innej taktyki niż przeżarte 3-4-3 lub niedziałające od początku 3-5-2.

CFCF05.02.2018 23:18

Conte jak najbardziej by mógł zostać - GDYBY próbował coś zmienić, gdyby CHCIAŁ coś zmienić. Wtedy porażki byłyby jeszcze zrozumiałe - przynajmniej byłoby widać starania i próby. A tak? Conte ma jedną taktykę, jeden schemat, swoich pupilków w składzie i nie zmienia NIC. Ciągle jest to samo i ciągle dostaje za to po d*pie - wniosków nie wyciąga wcale.

IvatioN05.02.2018 23:17

@lopez, Alonso potrafi wykonywać jedynie zaje.biste rzuty wolne. Nic więcej, W defensywie gra bardzo przeciętnie.

Lampard31505.02.2018 23:16

Przemas często tutaj zaglądam bo to jedyny serwis dodający regularnie newsy związane z Chelsea, ale ludzie komentujący to dzieciarnia która przez brak lepszego zajęcia nie wie że istnieją większe problemy niż przegrany mecz drużyny której nigdy na żywo nawet nie obejrzą. Aż czasami tęsknię za tym jak piecze nad tą stroną miał Wietnam, przynajmniej można było się pośmiać trochę xd

maroxdd05.02.2018 23:16

@Lampard315

Sezon temu to Antonio miał furę szczęścia. Inni trenerzy dopiero budowali swoje ekipy + on nie musiał przygotowywać się do europejskich pucharów.
Tym dalej w las tym gorzej.

Jak dla mnie to on może zostać tylko musi się nauczyć wyciągać wnioski. Nie da się grać taką ilością defensywnych zawodników i wygrywać seriami spotkań. A najlepszy nasz pomocnik wchodzi dopiero jak zaczyna się robić gorąco pod dupą.
Jak ktoś działa na niekorzyść klubu to zawsze będę krytykował.

CFCF05.02.2018 23:15

@przemas79 - piłkarzami? PIŁKARZAMI? Może nie wiesz, ale lojalność należy się KLUBOWI, a nie jakimś partaczom którzy go ośmieszają. Piłkarze i menedżer przychodzą i odchodzą. A jakoś nie widzę, by ktoś tu kwestionował swoją wierność klubowi.

sepax05.02.2018 23:14

Możemy się jeszcze wycofać z meczu Barca??? przecież sam Messi w tym meczu z 5 bramek strzeli :D

Hexon0605.02.2018 23:14

@Cloud Tylko C.Ancelotti, inaczej będziemy dalej grali 8 piłkarzami w obronie.

millwall8905.02.2018 23:13

IvatioN tak, jak pisałem po porażce z Bournemouth. Już wtedy obawiałem się, że grają na jego zwolnienie... Ale to co dzisiaj zobaczyliśmy to przyznam, że przechodzi pomału ludzkie pojęcie :/ 1:7 z takimi drużynami? No k... jego m**!!!

CHELSEA GRAĆ, K**** M** !!!! Za co wam płacą !!!

lopez05.02.2018 23:13

Syndrom Mourinho powraca.







tabela

strzelcy

1.

Manchester City

2

6

2.

Arsenal

2

6

3.

Brentford

2

4

4.

Tottenham

2

4

5.

Newcastle United

2

4

6.

Brighton & Hove Albion

2

4

7.

Leeds United

2

4

8.

Chelsea

2

4

9.

Aston Villa

2

3

10.

Nottingham Forest

2

3