17.03.2024 14:13

Sterlingfacepalm

Posiadanie to nie wszystko: porażka z Wiśniami

dodał: admin 30.01.2019 22:34 źródło: własne

Chelsea przegrywa niespodziewanie wyjazdowe spotkanie z Bournemouth i to przegrywa leżąc na deskach - zespół Wisienek znokautował faworyzowanych gości z Londynu aż 4:0. Mimo, że The Blues mieli przewagę w posiadaniu piłki, oprócz uderzenia w poprzeczkę bramki Boruca nie pokazali specjalnie żadnego innego zagrożenia...

W bramce gospodarzy kolejną szansę występu otrzymał Artur Boruc i w pierwszej połowie popisał się świetną interwencją po strzale Mateo Kovacicia.
Swoje okazje miało również Bournemouth, ale ostatecznie na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym rezultacie.

Druga odsłona meczu świetnie rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy w 47. minucie objęli prowadzenie. Po świetnym dograniu piłki przez Davida Brooksa do siatki Chelsea mocnym uderzeniem trafił Joshua King.

Chelsea nie potrafiła odpowiedzieć, tymczasem gospodarze w 63. minucie zdobyli drugiego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Brooks, któremu podaniem odwdzięczył się King.

Bournemouth nie zamierzało na tym poprzestawać i w 75. minucie zdobyło trzeciego gola. Po raz drugi do siatki Chelsea w tym meczu trafił King, wykorzystując tym razem podanie Stanislasa.

Gospodarze ostatni cios The Blues zadali w doliczonym czasie gry, zdobywając czwartego gola. Tym razem Kepa musiał wyciągać piłkę z siatki po uderzeniu Danielsa.

lopez30.01.2019 22:59

Nie wiem jak Wy, ale ja mam dość kolejnego włoskiego specjalisty. Nic nie osiągnął do tej pory i niczego nie osiągnie, przynajmniej nie w Anglii, to jest za trudna liga dla Sarriego.

Jamalo30.01.2019 22:58

@miniol11
Notatnik służy Sarriemu do podtarcia się w kiblu po meczu, bo ewidentnie nie do wprowadzania poprawek, bądź zmian.

CFCF30.01.2019 22:57

W notatniku to ten bałwan pewnie liściki miłosne do Williana pisze.

talanar30.01.2019 22:54

Ten notatnik jest zapisany jeszcze przed gwizdkiem, co by realizator nie pokazał Sarriego to ten coś skrobie... a efektów brak

Matii197830.01.2019 22:53

spadlismy na samo dno Jak stare gwiazdy patrza na tych partaczy i co sie robi z klubem szlag ich trafia :(

miniol1130.01.2019 22:51

Co ten sarri pisze w notatniku? „Za mało podań jorginho” ?

KerPackCFC30.01.2019 22:49

Czekamy na ciebie Lampard tego klubu już nie uratuje żaden pseudotrener to musi być ktoś który ma w sercu ten klub

CFCF30.01.2019 22:49

Po tym meczu mam do powiedzenia tylko dwa słowa:

Sarri out.

talanar30.01.2019 22:43

Jak Higuain ma zdobywac bramki jak nie ma dośrodkowań,tak samo go traktują jakby tam Giroud grał i efekt jest ten sam. A drugie to ten monotonny styl gry i podania do boku i z powrotem i tak od kilki meczy, już oczy bolą ale dobrze że Sarri notuje te rzeczy i coś się zmienia :)