20.04.2024, 18:15

Chelsea demoluje, pierwsze gole Higuaina

dodał: admin 02.02.2019 17:48 źródło: własne
Luton

Oczekiwane, wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze Chelsea nad ostatnim zespołem ligowej tabeli, Huddersfield. Gospodarze Stamford Bridge wygrali 5:0 a swojego debiutanckiego gola strzelił Gonzalo Higuain, jedyny niesmak pozostaje po nieprawidłowo podyktowanym rzucie karnym, jaki wykorzystał Eden Hazard.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 16. minucie. Wtedy to po raz pierwszy dla The Blues trafił Higuain. Kilka minut potem mogło być 2:0, ale nieco precyzji zabrakło Barkleyowi.

W 33. minucie na uderzenie zdecydował się David Luiz. Jego próba też nie była jednak odpowiednio dokładna.

Gospodarze przed przerwą podwyższyli. Z rzutu karnego nie pomylił się bowiem Hazard.

Piłkarze klubu z Londynu nie zamierzali jednak na tym poprzestawać. W 66. minucie kolejnego gola na swoim koncie zapisał Hazard. Kilka minut później bramkarza Huddersfield pokonał także Higuain.

Wynik meczu na 5:0 dla podopiecznych Sarriego ustalił natomiast w 86. minucie, David Luiz.

ruffnecky
Kto placze? 2 bramki strzelil druzynie, ktora wygrala az dwa mecze? meeega napastnik

CFCF02.02.2019 19:32

Przeprosiny za to g*wno z Bournemouth w jakimś stopniu udane. Z City oczekuję chociaż walki. Oczywiście Hudson-Odoi klasycznie olany przez Sarriego, bo Willian będzie grał choćby nie wiadomo co się działo.

Szpadyzor02.02.2019 19:17

Niby to ostatni zespół w tabeli ale sama reakcja zespołu na poprzednią wpadkę oraz wynik bardzo cieszy. Brawo Higuain ! Brawo Chelsea!

MrKrzysiek9702.02.2019 18:59

Duże zwycięstwo oby tak dalej.

Bluethebestone02.02.2019 18:47

Bardzo się cieszę,że po takim blamażu z Bournemouth potrafiliśmy w następnym spotkaniu opowiedzieć przekonującym zwycięstwem. Może rozmowa Sarriego z zawodnikami coś dała, może wyjaśnili sobie pewne kwestie. Do Sarreigo dotarło że stawianie na tych samych wciąż zawodników, może rodzić frustrację pozostałych i ogólny brak motywacji do gry bo "pewne miejsce w składzie". Bardzo chcę wierzyć, że wrócimy na odpowiednie tory, top 4 to nasz priorytet. No i wisienka na torcie, Higuain, oby te bramki ze spadkowiczem byłby zapowiedzią czegoś większego. Do boju The Blues! Za tydzień City więc nie ma żartów!

eln1n002.02.2019 18:08

jak kiedys cmentarzyskiem obroncow byl real tak teraz cmentarzem napastnikow jest chelsea. mam nadzieje ze igła pojdzie za ciosem :D

ruffnecky02.02.2019 17:55