26.03.2024 16:15

Trzy punkty wyrwane w końcówce z Cardiff!

dodał: admin 31.03.2019 16:58 źródło: własne
Crystal v Chelsea

Po reprezentacyjnej przerwie Chelsea sięgnęła po trzy punkty w wyjazdowym meczu z Cardiff. Wygląd występu mógł jednak rozczarować kibiców The Blues.

W 85. minucie Chelsea przegrywała jeszcze 0:1, ale ostatecznie opuściła Walię z trzema punktami, dzięki dobrej postawie swoich zawodników, którzy w przeciągu kilku chwil zdołali dwa razy skierować futbolówkę do siatki gospodarzy.

Pierwsza połowa tego meczu zawiodła chyba każdego, kto zdecydował się oglądać to spotkanie. Akcji bramkowych praktycznie nie widzieliśmy, a jedyna sytuacja, o której warto wspomnieć to próba Williana z 38. minuty tego starcia. Jego strzał z rzutu wolnego był jednak minimalnie niecelny, a futbolówka minęła bramkę obok lewego słupka.

Po zmianie stron gospodarzom udało się jednak zdobyć gola na jeden do zera. Victor Camarasa świetnie strzelił wolejem z granicy pola karnego i pokonał bezradnego bramkarza The Blues w 46. minucie meczu. To było naprawdę piękne uderzenie.

Goście, którzy musieli teraz rzucić się do odrabiania straty, nie potrafili jednak przez długi czas ograć defensorów Cardiff. Dobrą akcję miał ponownie Willian, ale i tym razem nie skierował futbolówki do siatki. Wydawało się więc, że Chelsea może doznać kolejnego upokorzenia w tym sezonie.

The Blues udało się jednak uratować punkty dzięki świetniej końcówce tego spotkania. Gościom udało się bowiem zdobyć gola wyrównującego w 84. minucie, kiedy to do wykonywania rzutu rożnego podszedł Marcos Alonso, zaś jego podanie wykorzystał Cesar Azpilicueta. Z kolei już w doliczonym czasie gry bohaterem londyńskiej drużyny został Ruben Loftus-Cheek, który głową pokonał bramkarza gospodarzy.

Cardiff City - Chelsea FC 1:2 (0:0)
1:0 Camarasa 46'
1:1 Azpilicueta 85'
1:2 Loftus-Cheek 90+1'

5644 wyświetlenia | 27 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

zdebowiecki31.03.2019 18:21

Mecz slaby i nudny. Dobór składu nietrafiony. Dobrze że mieliśmy szczęście. Jednak z rozliczaniem poczekaj do końca sezonu bo może się okazać że mamy 3 plac i puchar LE. Możemy też nie mieć nic. Szkoda że niektórzy zapomnieli że ostatni sezon MOU to było coś dużo gorszego niż teraz a skład był lepszy. Że nie wspomnę o wyprzedanych grajkach. To samo Conte. Oddał costę kupił szrot. Z ostateczna ocena poczekajmy na koniec sezonu

lopez31.03.2019 18:04

Jednak Sarri out i to bez żadnej dyskusji. To nie jest trener na miarę Chelsea. Wcześniej próbowałem go bronić, ale czara goryczy się przelała.

4ce31.03.2019 18:03

@miniol11 Jak najbardziej szansę można dać ,ale nie milion na to się patrzeć nie da wole autobus nic to COŚ

ruffnecky31.03.2019 17:53

Fajnie trzeba walczyć o te 3-4 miejsce i po sezonie poprosić Jose o powrót na jego fotel. Tylko z nim możemy odbudować potęge.

miniol1131.03.2019 17:48

Dajcie mu szanse, wolicie grać autobus jak za Mou?

wojo9031.03.2019 17:23

Wygralismy dzieki temu ze sedzia byl slepy. Przy bramce na 1:1 no wstyd dla sedziego. W koncowym rozrachunku licza sie 3 pkty ale gdyby nie to to pewnie nawet remisu bysmy stamtad nie wywiezli. Slaba gra...znowu

4ce31.03.2019 17:14

Wspaniały mecz po świetnym rozklepaniu rywala z dołu tabeli. Sarri zaskakuje jako trener jego taktyka jest fenomenalna a młodzież, której daje pograć sprawdza się świetnie szczególnie dobry występ CHO. Sariball to jest to odpowiedni trener na odpowiednim miejscu, ofensywny football w czystej postaci.....