cześć

Sarri: To nie był zły mecz

dodał: admin 14.04.2019 21:14 źródło: chelseafc.com
Maurizio Sarri

Maurizio Sarri na pomeczowej konferencji wyjaśnił, co oznacza dla zespołu porażka z The Reds. Trener podał również więcej szczegółów na temat kontuzji Antonio Rudigera.

Liverpool jest w tej chwili jednym z najlepszych zespołów w Europie, grał bardzo dobrze przez 90 minut ale dziś my też pokazaliśmy się z dobrej strony. Przy drugim golu mieliśmy trochę pecha, ale Salah to piłkarz  z wielkim talentem, strzelił wspaniałą bramkę.

Tak, zabrakło nam szczęścia w tym momencie, podobnie jak zabrakło man szczęścia nieco później, kiedy w ciągu trzech minut mieliśmy trzy okazje do zdobycia gola: dwie mógł strzelić Hazard a jedną Higuain. Ostatecznie trafiliśmy tylko w słupek
- mówi Maurizio Sarri.

Na początku drugiej połowy broniliśmy się trochę zbyt nisko, ale to samo dotyczyło początku samego meczu ponieważ Liverpool był w stanie podejść blisko pola karnego. Gdybyśmy przeszli pierwsze 10 minut drugiej połowy z tym samym wynikiem, w ciągu ostatnich 20 lub 25 minut moglibyśmy znaleźć dla siebie dużo przestrzeni, ponieważ Liverpool musiał wygrać. Cóż, naszym celem było dotrwanie do ostatnich 20-25 minut z bezbramkowym wynikiem.

Mimo wszystko jestem zadowolony z naszego występu. Prawdopodobnie kilka miesięcy temu nie bylibyśmy w stanie rozegrać takiego spotkania a to oznacza, że się poprawiamy. Trudno jest w Anglii zasypać lukę dzielącą cię od poprzedzających zespołów, ponieważ poziom tutaj jest bardzo wysoki, mimo wszystko jesteśmy bardzo blisko innych drużyn.

Z kontuzją boisko opuścił Antonio Rudiger.

Mam nadzieję, że to nic poważnego, ale w tej chwili nie jestem w stanie nic powiedzieć. Musimy wrócić do Cobham i odbyć badanie.

Aktualna ocena: 4

3296 wyświetleń | 12 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Hazard199515.04.2019 23:14

a kto tu sie wyroznial ze masz cos do anglika ? buahaha zejdz z ziemi to tak jak bys obwinial girou ze pilki nie dotna z liverpoolem

Hazard199515.04.2019 23:12

ty nie porownuj liverpoolu do pragi bo tu nawet eden tak nie pokreci buahaha sevilla i liverpool buahaha praga i liverpool

lysy8315.04.2019 15:52

Marny trener marny wynik

Mati11CFC15.04.2019 04:40

no tak jak to wygladalo.

CFCF15.04.2019 01:28

Praga zagrała dobry mecz na tle tych kopaczy, którzy spieprzyli nam cały sezon (oczywiście nie o całą 11 tu chodzi), zaś CHO na tle podobnych ekip strzelał gole i notował asysty. No ale żeby to wiedzieć to trzeba jeszcze oglądać mecze.

zdebowiecki15.04.2019 00:59

"CHO którego ten mecz zweryfikował nawet na tle williana" czytanie ze zrozumieniem nie boli... Praga? wielkimi literami nabijasz się z tej ekipy? Zagrali z nami bardzo dobry mecz na naszych gwiazdorów bez motywacji na minimalnym wkładzie. CHO na tle podobnych ekip jakoś nie brylował w grupie skoro go tak bronisz. A ta Praga wyeliminowała już jedna mocna ekipe. I takie są realia że oni nam sprawiają problemy i to konsekwencje ostatnich lat polityki klubu. Poza za tym komentujemy dzisiejsze granie a nie mecz ze slavia który niestety też by słaby. Notorycznie nie potrafisz skomentować używając argumentów ogółu występu drużyny tylko wylapujesz fragmenty CHO i RLC i o tym nawijasz...

CFCF15.04.2019 00:07

CHO zweryfikował Liverpool? Fajnie. W takim razie Pedro zweryfikowała PRAGA, bo w czwartek go nawet na boisku widać nie było.

zdebowiecki14.04.2019 23:27

Alkohol szkodzi... Jak widać niżej. Mecz przegraliśmy bo Liverpool był zwyczajnie lepszy. A dlatego był lepszy że budują swój projekt od lat. Nikt Kloopa nie wywalił jak był 8 po pierwszym sezonie. Tutaj dzieci płaczą jak mamy ryzyko wypadnięcia z top4. Nikt nie myśli o przyszłości klubu... Jakoś brakuje wpisów o cudnym talencie CHO którego ten mecz zweryfikował nawet na tle williana... Litości.... Liverpool jest lepszy bo ma projekt którego się trzyma i trenera któremu zaufało a tutaj płacz. My mamy myślącego gościa na lawce tylko głupich kibiców niestey

Hazard199514.04.2019 22:53

jak hazard chce odejsc to oprocz pulisicia chcial bym timo wernera , luke de jonga z psv , pulisic przychodzi , jakiegos skrzydlowego jeszcze i innych grajkow nie zwiazanymi z wlochami brazylia , argentyna , francja , niemcy , anglia , championship i inne rynki ale to moje mysli do spelnienia

Hazard199514.04.2019 22:30

do tego nie gra nasz najlepszy napastnik o matko giurod mamy bana i chu simone ten z hoffenhaim odszedl moze kogos znajdziemy ten z borussi terazniejszy moze ?