Środa, 16 październik 2019 r.

Osób on-line: 28

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Chelsea vs Newcastle United
19.10.2019, 16:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • kondrop

    16.10.2019 13:49

    www

  • swizzyi

    16.10.2019 12:43

    ta chyba w pici polo na bosaka pod woda bez wody

  • lopez

    16.10.2019 12:27

    jest najlepszym skrzydlowym w lidze i co

  • swizzyi

    16.10.2019 10:57

    strzelil 2 bramki ogórkom i co u nie ktorych juz jest najlepszy w druzynie XD

  • swizzyi

    16.10.2019 10:57

    lysy pozdrawiam juz dawno mowilem zeby ta oferme sprzedali w pizd U...

  • lysy83

    16.10.2019 10:28

    Pozdro dla kibicow anty williana gowniaka

  • RzozeMurin1o

    16.10.2019 09:24

    Łysy zapraszasz Williana do siebie?

  • lysy83

    15.10.2019 19:50

    willian na smietnik

  • jurawiz

    15.10.2019 11:20

    noo

  • AlvaroMorata

    15.10.2019 11:11

    Tak samo Willian

  • SmoczekNT

    14.10.2019 22:19

    Żiru to jest gracz

  • KMB

    14.10.2019 21:18

    barkli to lubi dziadom strzelac

  • wsx22

    14.10.2019 16:15

    trzeba lapac dobrego trenera

  • wsx22

    14.10.2019 16:15

    jak zwolnia brzeczka to bieremy go do czelsi za lampsa

  • wsx22

    14.10.2019 16:14

    do czelsi

  • Oscar8Legend

    14.10.2019 15:12

    Brzynczka do realu

  • NotariuszJanJanocha

    14.10.2019 06:17

    zawsze muwiłem że brzynczek to dobry tryner

  • chelsea02

    14.10.2019 00:46

    jesteście miernotą ludzką

  • chelsea02

    14.10.2019 00:46

    pozdro dla inteligencji z pisu

  • cfcsiwy

    11.10.2019 22:18

    ludzie ladnie jada po nim na tt

  • cfcsiwy

    11.10.2019 22:18

    ogolnie lawka anglii wyglada na gowniana, ale wpuszczac thrashforda zamiast tammyego to kryminal

  • cfcsiwy

    11.10.2019 22:17

    a na ich miejsca wpuszcza barkleya i THRASHFORDA XDDDDDDDDDDD

  • cfcsiwy

    11.10.2019 22:17

    southgate sciaga mounta i sancho

  • cfcsiwy

    11.10.2019 22:17

    anglia remisuje z czechami

  • cfcsiwy

    11.10.2019 22:17

    wtf

  • AlvaroMorata

    11.10.2019 15:48

    Willian crack.

  • chelsea02

    11.10.2019 14:18

    Willian Legend

  • lysy83

    11.10.2019 10:55

    Odoi zadzi na skrzydle willian na smietnik

  • NotariuszJanJanocha

    11.10.2019 06:57

    tak jak żywioły dwa, jorginho rządzi chelsea jak przemasem ja

  • AlvaroMorata

    11.10.2019 02:16

    Żałuj.

  • TernandoForres

    10.10.2019 21:02

    nigdyw zyciu an nocke bym nie poszedł

  • AlvaroMorata

    10.10.2019 21:02

    Zaraz do pracy.

  • placki

    10.10.2019 19:16

    ale cisza, fajfus juz wytrzepany i spicie?

  • chelsea02

    10.10.2019 16:40

    Pulisik: Chcę być jak OscarLegend

  • chelsea02

    10.10.2019 16:39

    Abraham: Chcę być jak Willian

  • chelsea02

    10.10.2019 16:38

    Willian najlepszy w chelsea aktualnie a nie jakieś abrahamy

  • AlvaroMorata

    10.10.2019 12:43

    7.94 za ostatni mecz za abrahamem i kąciakiem smieciarzu hehe :)

  • IzaakMaciejewski

    10.10.2019 08:24

    Witam wszystkich!

  • AlvaroMorata

    10.10.2019 06:56

    Willian IN, forever.

  • Oscar8Legend

    09.10.2019 21:44

    Pomyśleć że można było go opchnac do Barcelony xd

  • Oscar8Legend

    09.10.2019 21:44

    Nigdy

  • SwizzY

    09.10.2019 21:26

    Kiedy Chelsea sprzeda tak slabego Wiliana ?

  • TernandoForres

    09.10.2019 21:14

    Petr Cech has signed for the Guildford Phoenix (Ice Hockey)

  • TernandoForres

    09.10.2019 19:59

    witam

  • lysy83

    09.10.2019 18:40

    Elo ryje

  • Krzychu782

    09.10.2019 15:19

    hej

  • lysy83

    09.10.2019 12:13

    Lepszy rywal i cienias willian nic znowu nie bedzie gral

  • chelsea02

    09.10.2019 00:17

    U Thibauta Courtoisa zaobserwowano silne stany lękowe, jest także podejrzenie depresji. To by wyjaśniało gorszy moment w karierze Belga.

  • chelsea02

    08.10.2019 22:32

    Debata debatą

  • chelsea02

    08.10.2019 22:30

    13 pax glosujemy

  • TernandoForres

    08.10.2019 20:18

    [Dan Riccio] Vancouver Whitecaps have contacted Chelsea striker and World Cup champion Olivier Giroud about a potential transfer.

  • TernandoForres

    08.10.2019 20:02

    oglądacie debate?

  • curtkobain

    08.10.2019 19:56

    OJCZE DONIZ SPEC OD TRANZYSTOLI

  • TernandoForres

    08.10.2019 18:11

    admin wyczyscil se czat

  • warlock69

    08.10.2019 18:08

    ooooo a co tu sie stało?

  • TernandoForres

    08.10.2019 15:43

    Pierwszy!

Archiwum

aktualności

Kovacic zostaje w Chelsea?

dodał: admin 19.05.2019 07:02 źródło: thesportreview.com
Piłka

O ile Gonzalo Higuain ma pożegnać się z Chelsea, o tyle odmienna sytuacja dotyczy Mateo Kovacica: według prasy zarząd londyńskiego klubu podjął decyzję o zatrzymaniu piłkarza w swoich szeregach a w razie zniesienia transferowego zakazu, wykupienia go na stałe z Realu Madryt.

Na sytuację Kovacica może mieć wpływ kontuzja Rubena Loftusa-Cheeka, którego rekonwalescencja może potrwać przez pierwsze miesiące nowego sezonu. W celu zapewnienia sobie obsady na pozycji pomocnika Chelsea ma postarać się o dalsze wypożyczenie czy wręcz wykupienie zawodnika Realu.

Kovacic został wypożyczony do Chelsea rok temu, rozegrał 32 mecze w których nie zdobył choćby jednego gola, ale zapewnił dwie asysty.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 2

3542 wyświetlenia | 22 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Carolos20.05.2019 11:30

@Kamil126p, miło że mamy na forum jasnowidza który już wie że Ruben przez całą karierę będzie więcej w gabinetach niż na boisku.

Kamil126p20.05.2019 06:52

CFC - Co Ty masz z tym Rubenem?? Wiadomo, ze jest lepszy od Kovacicia, ale nie ma zadnej przyszlosci. Nie wiem czy ogladasz mecze Chelsea i interesujesz sie klubem, bo tak to bys wiedzial, ze RLC ma problemy ze zdrowiem, szczególnie z kręgosłupem. To nie sa zarty. Ruben bedzie jak Bale albo Robben, wiecej w gabinetach lekarzy niz na boisku.
Nie wiem czy wiesz, ale taki Modric tez nie ma duzo goli ani asyst a nikt nie kwestionuje jego roli w druzynie.

lysy8320.05.2019 01:01

Mam nadzieje ze on higuain i giroud odejda bo ci 3 sa za slbi na BPl

CFCF19.05.2019 21:53

@Kamil126p - ależ ja tylko stwierdzam fakty. A może przypomnisz mi łaskawie ile goli ma Kovacic?

I owszem, możemy stawiać na Mounta. No ale pewnie wg Ciebie doświadczenia to on nabierze jak będzie co tydzień siedział 90 minut na ławce lub trybunach, czyż nie? Poza tym może tego nie zauważyłeś, ale taki Ruben jest o 10 klas lepszy od Kovacica pod każdym możliwym względem, a - tak jak i Mount - jest z naszej akademii. Ryzykować to my nie możemy gry z gościem co nawet nie zna takiego pojęcia jak strzelanie goli, a i asystować też nie umie. Kante jest lepszy od niego w wykończeniu. Ba, Luiz i Rudiger przy nim to światowa klasa w ofensywie. Do klepania piłeczki w tył i w bok do najbliższego kolegi to każdy się nada.

Mati11CFC19.05.2019 21:43

niee e niech wypierdziela!

Kamil126p19.05.2019 20:41

CFC - Czekalem az sie tu pojawisz i napiszesz jaki to beznadziejny jest Higuain i Kovacic...
Chcesz dawac szanse Mountowi, ktory gral do tej pory jedynie w Championship? Wiadomo, ze Kova nie jest jakims genialnym zawodnikiem, ale juz jest zaznajomiony z liga i jestem pewien ze w nastepnym sezonie gral by juz duzo lepiej. Nie mozna stawiac na Masona w tak waznych meczach. Nie mamy wielu srodkowych pomocnikow i nie mozna ryzykowac gry przez wiekszosc sezonu tak niedoswiadczonym zawodnikiem.

CFCF19.05.2019 19:44

Proponuję też zostawić Piguaina, no i warto byłoby sprowadzić kolejnego Dżilobodżiego lub inną 35-letnią gwiazdę. Jak szaleć to szaleć, najwyżej powalczymy se o utrzymanie z takimi nieudacznikami w zespole.

A tak na serio to Mount wraca z wypożyczenia, więc po jaką cholerę nam ten beznadziejny chorwacki najemnik?

lopez19.05.2019 15:38

Niech ten zarząd nie robi wstydu i sprowadzi Rabiota, a nie zatrzymuje gościa, który nawet bramki dla nas nie zdobył, do tego ciągle jedzie na wślizgach, a te często kończą się głupimi faulami.

Menez19.05.2019 14:55

Kovacić musi zostać. Jeżeli potwierdzą się prognozy, że RLC wróci na przełomie 5-9 miesięcy, to w najlepszym wypadku daje nam listopad (licząc wprowadzenie z powrotem do rytmu meczowego), w najgorszym przyszły rok. Ktoś musi go zastąpić, zwłaszcza, że Mount to jednak dalej kot w worku na najwyższym poziomie. Kovacić nie jest jakiś wybitny, ale dużo ludzi zestawiając go z Higuainem robi mu krzywdę - Chorwat przynajmniej nie macha łapami i nie ma pretensji do kolegów z drużyny za to, że jest nieudacznikiem, jak ma to w przypadku Gonzalo ;)

ErikPamela19.05.2019 10:20

Iguhujna,Kovacicicza,Dzordzinia do jednego wora razem ze Srralim







tabela

strzelcy

1.

Liverpool

8

24

2.

Manchester City

8

16

3.

Arsenal

8

15

4.

Leicester

8

14

5.

Chelsea

8

14

6.

Crystal Palace

8

14

7.

Burnley

8

12

8.

West Ham

8

12

9.

Tottenham

8

11

10.

Bournemouth

8

11