Osób on-line: 55

20.04.2024, 18:15

Znów męczarnie, znów porażka

dodał: admin 14.12.2019 17:41 źródło: własne

Po raz kolejny Chelsea pokazała, że nie potrafi grać przed swoją publicznością i po raz kolejny ma kłopot w rywalizacji z zespołami z dna tabeli. Nieoczekiwanie (?) Bournemouth wyjeżdża ze Stamford Bridge jako zwycięzca po golu Goslinga z końcówki meczu...
To juz czwarta porażka Chelsea w ostatnich pięciu spotkaniach, czy czarna seria niebawem się zakończy?

W pierwszej połowie groźne sytuacje konstruowali tylko gospodarze - w ósmej minucie strzał Mounta doskonale wybronił Ramsdale, a dziesięć minut później nieznacznie pomylił się Abraham.

W końcówce pierwszej odsłony, po dośrodkowaniu Williana, w ostatniej chwili zablokowany został Pulisić.

W 73. minucie, Ramsdale znów zaprezentował próbkę swoich umiejętności, po tym jak wybronił strzał głową Emersona z niewielkiej odległości.

Decydująca o losach spotkania okazała się akcja z 84. minuty - piłkę zwrotną w pole karne dograł Lerma, a futbolówkę nad Kepą przerzucił Goslin. Sytuację próbował uratować jeszcze Azpilicueta, który wybił jednak piłkę ale już zza linii bramkowej.
Początkowo gol nie został uznany z powodu spalonego, ale po wideoweryfikacji, arbiter wskazał na środek boiska.

Chelsea FC - Bournemouth 0:1 (0:0)
0:1 Gosling 84'

15090 wyświetleń | 75 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Torres274214.12.2019 21:10

@CFCF człowieku, że lampard sobie radził dobrze to się okaże pod koniec sezonu a wrzesień czy październik to raczej nie jest wystarczający argument, ale kolega niżej ma rację nie ma co się kłócić, szczególnie, że raczej krytykę zespołu ciężko znosisz

CFCF14.12.2019 20:59

@Torres2742 - człowieku, przecież Someone jest znany z murarki, więc o czym w ogóle mowa? Nie mówiąc już o tym, że murować trzeba mieć kim, więc u nas gra na 1:0 odbiłaby się jeszcze gorzej. Generalnie mam jedno pytanie - GDZIE byłeś we wrześniu czy w październiku jak Lampard radził sobie dobrze? Też wtedy jęczałeś, że trzeba go wykopać?

orzeuCFC14.12.2019 20:54

Chłopaki przestańcie, kochajmy się

Torres274214.12.2019 20:24

@CFCF idąc tym tropem to każdy trener wpaja drużynie taktykę gol i utrzymanie, ale jest masa trenerów którzy jednak ogarniają taktykę po której nie krwawią ci oczy, ale rozmowa z tobą to jest tak samo skuteczną jak taktyka Lamparda

lysy8314.12.2019 20:09

Dobry wynik na LM jestesmi za slabi wiec miejsce poza 4 bedzie idealne LE to nasz poziom wiec idziemy w dobrym kierunku

CFCF14.12.2019 20:05

@Torres2742 - a, ok, czyli chcesz oglądać grę na 1:0, murarkę do końca meczu i modlenie się żeby przeciwnik czasem nie wyrównał? Dobrze wiedzieć. Ci doświadczeni menedżerowie to ogólnie tak zarąbiście sobie radzili z Borunemouth w ostatnich sezonach, że szok :D

Torres274214.12.2019 19:56

@CFCF czy ty się dobrze czujesz czy karetkę wezwać ? Bo chyba nie rozumiesz o czym mówię, doświadczony trener to raczej Simone który ma pojęcie co robi a nie sarri którego taktyka polega na utrzymaniu piłki

Oscar8Legend14.12.2019 19:53

Doświadczony trener nie widziałby potencjału i grał pedrami

CFCF14.12.2019 19:50

@Torres2742 - dobra, weź skończ już. Bardziej doświadczony trener co będzie znowu jakieś zasrane Moraty sprowadzał i grał samymi 30-letnimi pupilkami? Serio? Lampard się tak samo uczy, jak i młodzi zawodnicy. Trzeba czasu, a wywalanie go W GRUDNIU to jakiś nieśmieszny żart. Ale spoko, jak chcesz sobie oglądać jak Abraham, James, czy Mount będą w jakimś Liverpoolu za kilka lat (tak jak Salah), bo "doświadczony menedżer" będzie grał dziadkami, to ok.

Torres274214.12.2019 19:48