Osób on-line: 53

20.04.2024, 18:15

Znów męczarnie, znów porażka

dodał: admin 14.12.2019 17:41 źródło: własne

Po raz kolejny Chelsea pokazała, że nie potrafi grać przed swoją publicznością i po raz kolejny ma kłopot w rywalizacji z zespołami z dna tabeli. Nieoczekiwanie (?) Bournemouth wyjeżdża ze Stamford Bridge jako zwycięzca po golu Goslinga z końcówki meczu...
To juz czwarta porażka Chelsea w ostatnich pięciu spotkaniach, czy czarna seria niebawem się zakończy?

W pierwszej połowie groźne sytuacje konstruowali tylko gospodarze - w ósmej minucie strzał Mounta doskonale wybronił Ramsdale, a dziesięć minut później nieznacznie pomylił się Abraham.

W końcówce pierwszej odsłony, po dośrodkowaniu Williana, w ostatniej chwili zablokowany został Pulisić.

W 73. minucie, Ramsdale znów zaprezentował próbkę swoich umiejętności, po tym jak wybronił strzał głową Emersona z niewielkiej odległości.

Decydująca o losach spotkania okazała się akcja z 84. minuty - piłkę zwrotną w pole karne dograł Lerma, a futbolówkę nad Kepą przerzucił Goslin. Sytuację próbował uratować jeszcze Azpilicueta, który wybił jednak piłkę ale już zza linii bramkowej.
Początkowo gol nie został uznany z powodu spalonego, ale po wideoweryfikacji, arbiter wskazał na środek boiska.

Chelsea FC - Bournemouth 0:1 (0:0)
0:1 Gosling 84'

15088 wyświetleń | 75 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

RzozeMurin1o14.12.2019 18:33

Ja nadal wierze w Lamparda, może nie zgadzam się z wszystkimi jego decyzjami ale w końcu to on robi to na codzień i na pewno wie lepiej niż my

Oscar8Legend14.12.2019 18:33

Proponuję Manchester City

mgrKante14.12.2019 18:32

@Torres2742 ok, trudno, poczekam, jak ty jesteś kibicem sukcesu i chcesz mistrza w tym sezonie to zmień klub.

Oscar8Legend14.12.2019 18:29

Świetny mecz na żywo

KMB14.12.2019 18:28

za tydzien kolejna poraszka na zywo

Torres274214.12.2019 18:27

@mgrkante jak chcesz czekać czekać na mistrza 10 lat to wtedy lampard jest dobra opcja

mgrKante14.12.2019 18:24

@Torres2742 jak dla ciebie jest dramat to zmień klub, jest grudzień a ty chcesz Lamparda wywalać xD Typie ogarnij się. Lampard zostanie nawet jak wypadniemy z top10. Dostanie czas i bardzo dobrze. Nie od razu Rzym zbudowano.

CFCF14.12.2019 18:22

@Torres2742 - dobra, weź może otwórz oczy tak dla odmiany i zobacz chociaż jaka w tym sezonie jest sytuacja. Straciliśmy bardzo ważnego zawodnika w postaci Hazarda, był zakaz transferwoy, do tego grają młodzi zawodnicy, którzy dopiero wejdą na wyżyny swoich możliwości. Ale nie, najlepiej dajmy kopa Lampardowi i zatrudnijmy znowu jakiegoś Sarriego co będzie forsował 30-latków co mecz. Wiesz chociaż jak wyglądały pierwsze sezony Kloppa w Liverpoolu? Nie? Więc się dowiedz.

Oscar8Legend14.12.2019 18:22

Inaczej pewnie by było jakbyśmy byli w strefie spadkowej, a nie w top4

mgrKante14.12.2019 18:21

Ah te czasy gdy Stamford było twierdzą... teraz z niecierpliwością czekamy na mecze wyjazdowe. Słabe spotkanie zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Bramka stracona z dupy. Obrona totalnie pogubiona tak samo jak Kepa. Trzeba dać mu odpocząć na 1-2 mecze i zobaczyć co zrobi Caballero.