Osób on-line: 52

20.04.2024, 18:15

Liverpool pokonany, Chelsea w ćwierćfinale!

dodał: admin 03.03.2020 22:31 źródło: własne

Frank Lampard znalazł wreszcie sposób na Jurgena Kloppa - w meczu Pucharu Anglii Chelsea pokonała The Reds 2:0 i awansowała do ćwierćfinału FA Cup. Dla Liverpoolu to juz trzecia porażka z rzędu. Łyżką dziegdziu po dzisiejszym dniu mogą być kontuzje Kovacica i Williana.

Wtorkowe spotkanie na Stamford Bridge świetnie ułożyło się dla podopiecznych Franka Lamparda, którzy w 13. minucie wyszli na prowadzenie, wykorzystując fatalny błąd rywali w rozegraniu piłki przed polem karnym oraz złą interwencją bramkarza.
Drużynowy pressing sprawił, że goście stracili futbolówkę na 20 metrze przed bramką. Ta trafiła pod nogi Williana, który bez zastanowienia uderzył. Wydawało się, że Adrian nie będzie miał problemów z obroną tego strzału, ale piłka odbiła się od jego rąk i wylądowała w siatce.

W drugiej połowie The Blues zadali Liverpoolowi drugi cios. W 64. minucie świetną indywidualną akcję przeprowadził Barkley, który ruszył z piłką na bramkę rywali będąc jeszcze na własnej połowie a następnie mocnym uderzeniem z około 20 metrów trafił do siatki.

Liverpool nie potrafił w żaden sposób odpowiedzieć. Chelsea skutecznie broniła dostępu do własnej bramki i utrzymała dwubramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego.

Fajnie że wygrana , ale aktualnie nasza kadra:
11: Caballerp-Reaca,Rudiger,Zouma,Azpi-Barkl­ey,Jorginho,Mount-Pedro, Giroud, Alonso
Lawka: Kepa,Cumming, Tomori, Christensen, Gilmour,Cheek, Batshuayi
Aktualnie ledwie zebrana 11 i ławka ze zdrowych zawodników z czego 3 z nich to bramkarze a Luftus to za wcześnie na powrót, bo dopiero co wyleczył długa kontuzje więc nie można się śpieszyć by mu się czasem nie odnowiła Emerson podobno uraz ale sam już nie wiem jeśli o niego chodzi. jeśli się mylę to proszę powiedzieć.
Zakaz transferowy, od początku do końca ktoś kontuzjowany, brak transferów w zimę, kumulacja urazów, a zdrowi wahania formy. Mimo tych problemów jesteśmy w top 4 ale teraz utrzymanie go będzie niezwykle ciężkie zwłaszcze że JESZCZE nie odpadliśmy z Ligi Mistrzów a w FA Cup przeszliśmy dalej. Ale jako kibice musimy wierzyć. Oby urazy nie były poważne, a inni wracali już do zdrowia

Torres274203.03.2020 22:52