26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Udana pogoń za wynikiem: remis z WBA

dodał: admin 26.09.2020 20:23 źródło: własne

Szykowała sie duża kompromitacja: po pierwszej połowie Chelsea przegrywała z beniaminkiem West Brom 0:3, jednak w drugiej połowie meczu nasi zawodnicy pokazali duży charakter - nie udało się sięgnąć po trzy punkty, jednak w doliczonym czasie gry The Blues ugrali remis.

Spotkanie rozpoczęło się w sposób, którego nikt nie przewidział: w czwartej minucie Marcos Alonso zagrał głową wprost pod nogi Matheusa Pereiry, który ruszył z akcją i podał do Calluma Robinsona. Irlandczyk wykazał się dużym opanowaniem w polu karnym i uderzył precyzyjnie w kierunku dalszego słupka.

Chelsea próbowała odrobić straty, oddała mnóstwo strzałów na bramkę rywala, ale była nieskuteczna. Dodatkowo popełniała proste niewymuszone błędy.
Kolejny przydarzył się w 25. minucie, a tym razem zawiódł Thiago Silva. Brazylijczyk popełnił prosty błąd w rozegraniu, futbolówkę przechwycił Robinson, który drugi raz umieścił futbolówkę w siatce.

Zaledwie trzy minuty później West Brom zadał trzeci cios, a wyprowadził go Kyle Bartley. Anglik wykorzystał podanie Darnella Furlonga i z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Chelsea nie była dzisiaj sobą. Prezentowała się znacznie poniżej oczekiwań, za co poniosła karę w postaci utraty trzech goli do przerwy.

W drugiej połowie Chelsea nie miała już nic do stracenia i wraz z upływem czasu, angażowała coraz więcej piłkarzy w grę ofensywną. Starania te dały efekt w 54. minucie, gdy Cesar Azpilicueta podał do Masona Mounta, który oddał strzał zza krawędzi pola karnego. Strzał był na tyle precyzyjny, że piłka wpadła w lewy dolny róg bramki.

W 70. minucie londyńczycy strzelili kolejnego gola: po ładnej dla oka dwójkowej akcji Kai Havertz odegrał do Calluma Hudsona-Odoia, a ten strzelił w prawy górny róg bramki.

The Blues próbowali trafić na 3:3, co udało im się w doliczonym czasie gry. Tammy Abraham okazał się bohaterem, ponieważ wykorzystał dobitkę i strzelił na 3:3.

W następnej kolejce West Brom zagra na wyjeździe z Southampton. Z kolei Chelsea podejmie u siebie Crystal Palace.

9713 wyświetleń | 42 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

CFCF27.09.2020 21:00

@sparrow - oj przygłup popełnił gafę, jak mi przykro :D Szkoda tylko, że to wytłumaczenie przygłupa jest kompletnie pozbawione sensu, bo... Silva nie grał z Liverpoolem. Straszne, wiem.

To żadne przeinaczanie. Każdy może sobie łatwo sprawdzić jak szybko zaczynasz srać po porażkach i jak "szybko" następuje to po korzystnych wynikach. Różnica ewidentna.

Owszem, trafiłeś do kulturalnego serwisu. Takiego, na którym przygłupów nikt nie szanuje.

ChelseaFan2627.09.2020 20:18

@sparrow i znowu się ośmieszasz chłopie, piszesz głupoty dlatego ludzie Cię tutaj obrażają xd
Z tego co mi wiadomo Silva zadebiutował u nas w meczu z Bransley i teraz z WBA.
W meczu z LFC fakt był Kepa ale nie było Silvy więc powiedz mi jak on mógł popełnić tam jakiś błąd?

sparrow27.09.2020 19:56

@Michenzo to po co odpowiadasz? Drugi lopez a moze to lewe jego konto:O

@CFCF twoje czytanie ze zrozumieniem w niczym nie odstaje od innych dalej twierdzicie ze bronię Kepe ze niby jest najlepszy. Moze sie kiedys domyślisz albo doszukasz moje wcześniejsze kom w których to juz wyjaśniałem o co mi chodzi.
Juz nawet nie czytanie ze zrozumieniem ale przeinaczenie ,że niby po 4 dniach cos odpisuje po wygranym meczu? Człowieku i kto tu jest hipokryta palan..ie?

@lopez a ty dalej tutaj? Masz jakies doświadczenie z nieudanego życia ,że o nim piszesz? Z tego co widzę to jest forum Cfc o tematyce sportowej. Jeśli chcesz porozmawiać o życiu udaj sie do poradni.
Co do Franka dalej uważam ,że sie nie nadaje jako trener. Szczekaj na mnie dalej agrrr..xD
@adam1 „W ofensywie na lidera wyrósł Pulisić, ale ma uraz. potencja mają Werner i Kai, ale nie łatwo zostać liderem z marszu.” Serio Pulisić liderem ofensywy?xD ja tam nie widzę żadnego zawodnika który robi aż tak dużą różnice jaką wcześniej robił Hazard. Mount jak i Pulisić jeden poziom. A o co Ci chodzi z tą „potencja”?XD
Doświadczony obrońca który reprezentuje jeszcze dobry poziom gry a Silva juz totalnie zgasł jako obrońca. Co widać w każdym jego meczu Cfc. Dwa podobne do siebie karygodne błędy. Jak do Ciebie to dobra opcja do sory ale nie zgodzimy sie nigdy.

@Chelseafan26 Tu akurat popełniłem gafę chodziło mi o mecz z Lfc falstart zdążą się co widać nie tylko w moich wpisach. Nie będę wskazywał palcami kto xD
„Fakt jest niedoświadczony i popełnia błędy więc trzeba dać mu czas Ale to za jego kadencji ściągamy graczy nr.1 na liście a nie 4 alternatywę” Silva jest nr.1? Ściga więcej zawodników ofensywnych niż defensywnych a wie ze obrona jest w ciemnej D...
„to tylko krytyka i obrażanie innych, dziwię się adminowi że jeszcze Cie nie banował. „
Na samym początku nikogo nie obrażałem myślałem ze trafiłem do kulturalnego serwisu.Po moim którymś wpisie już nie powiem kto(to osoba zaraz sie pewnie wypowie) mnie zaczęła obrażać wiec Sory ale ja dłużny nikomu nie pozostanę.
@Syjon tobie to juz nawet widać ja.ja ucięło z tego szczęścia.

adam127.09.2020 16:47

"to był już drugi błąd Silvy. Dla twojej wiadomości pierwszy w meczu z Barnsley. Błądbył podobny ale gol nie padł bo Kepa stał na bramce. Dziś padł bo był Caballero"
@sparrow dlatego ci mówię, że powinieneś pomyśleć i czytać kilka razy co piszesz bo potem się, albo ośmieszasz albo jeden komentarz jest zaprzeczeniem poprzedniego przez co wychodzisz na hipokrytę. I jeśli nie zauważyłeś jeszcze to Caballero bronił z Burnsley.
A tak przy okazji za bramki jakoś nie winie Caballero. I fakt, że nawet gdy Kepa broni to popełniają błędy lecz raz, że od Kepy oczekuje się i powinnio po 2 sezonach i kwotę za jaką przyszedł pewnego poziomu, a u niego widać tylko regres i często brak zaangażowania.

Syjon27.09.2020 13:18

LOl, ze sparrowa taki kibic Chelsea, że nawet nie wie kiedy Kepa bronił <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol>

lysy8327.09.2020 11:46

Co poszlo nie tak panie Frank dlaczego Werner nie gral nic bo gral na skrzydle dlaczego Havertz gra teraz bo nie gra na skrzydle tylko na swojej pozycji Werner jako snajper bledy taktyczne i tyle

ChelseaFan2627.09.2020 09:55

@sparrow to Kepa bronił w meczu z Bransley? A gdy ludzie Tobie wytykali ze żyjesz w jakimś innym świecie to byłeś wielce oburzony :)
Nie cieszy Cie słaba gra Chelsea? to zmień sposób swoich wypowiedzi bo wszyscy ludzie tutaj odnieśli inne wrażenie.
Denerwują Cię obrońcy Lamparda? No to napisze coś na jego obronę xd Fakt jest niedoświadczony i popełnia błędy więc trzeba dać mu czas Ale to za jego kadencji ściągamy graczy nr.1 na liście a nie 4 alternatywę, potrafi odmienić drużynę w przerwie meczu i odrobić trzy bramkową stratę. Frank nie jest idealny ale lepszy choćby od Sarriego którego nawet Twój kochany Kiep nie słuchał :)
Nie możesz znieść ludzi którzy się z Tobą nie zgadzają? mam nadzieje że zdajesz sobie sprawę z tego ze jesteś najbardziej toksyczną osobą na tym portalu. Każdy twój kom. to tylko krytyka i obrażanie innych, dziwię się adminowi że jeszcze Cie nie banował.
Jeżeli masz z nami problem to wracaj do swojego świata w Którym Kepa dalej wychodzi i co ważniejsze "broni". Pamiętaj że nikt Cię tu nie chce.

orzeuCFC27.09.2020 00:00

Szkoda, że udało nam się zremisować tylko.

Panowie wy serio dalej chcecie dyskutować z jakimś burakiem? Zlitujcie się.

mgrSarri26.09.2020 23:33