26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Przewrotka Giroud i VAR dają wygraną Chelsea

dodał: admin 23.02.2021 22:46 źródło: własne

Po pierwszej odsłonie starcia Chelsea z Atletico londyńczycy mają na swoim koncie przewagę jednej bramki. Wygraną zapewnił świetnym strzałem z przewrotki Olivier Giroud, któr z cieszynką musiał czekac kilka minut na werdykt VAR.

Do przerwy w meczu rozgrywanym w Bukareszcie działo się bardzo niewiele. Najlepszą sytuację w 14. minucie miał Thomas Lemar. Francuz nie trafił jednak do pustej bramki. To była jedyna ciekawa sytuacja w trakcie pierwszych 45 minut.

W drugiej połowie przeważała Chelsea, ale Anglikom brakowało ostatniego podania, żeby móc strzelić bramkę. W 68. minucie piłka dotarła pod pole karne Jana Oblaka, a Mason Mount wygrał walkę o piłkę z obrońcą Atletico, Stefanem Saviciem i zagrał ją górą do Oliviera Giroud.
Francuz znalazł sobie miejsce i pięknie uderzył nożycami spadającą piłkę, która wpadła do bramki. Oblak nie miał szans na skuteczną interwencję.

Początkowo bramka nie została uznana, bo sędzia Felix Brych uznał, że napastnik Chelsea był na spalonym, ale po trzyminutowej analizie VAR udało się ustalić, że ostatni piłki nie dotknął Mount, a trącił ją jeszcze Savić. Tym samym gol Giroud został zdobyty prawidłowo.

Wynik 1:0 utrzymał się do końca spotkania. Dzięki takiemu rezultatowi w wyjazdowym meczu bliżej awansu do ćwierćfinału jest Chelsea.
Rewanż zaplanowano na 17 marca o godzinie 21:00.

10691 wyświetleń | 53 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

Carolos25.02.2021 17:42

@CFCF - ale gdzie ja napisałem że Tuchel jest nieomylny ? Ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat Gilmoura i tego że u Tuchela para Jorginho-Kovavic gra naprawdę na wysokim poziomie i nie ma po co na razie tego zmieniać

CFCF25.02.2021 15:57

@Carolos - ok, czyli już zapominamy jak świetnie Gilmour grał z Liverpoolem w poprzednim sezonie? Co, wtedy ten brak doświadczenia mu nie przeszkadzał? Daruj sobie. Prawda jest taka, że nikt tutaj nie wie w jakiej jest formie, bo najzwyczajniej w świecie nie gra, ba, ostatnio bywa, że nawet na ławce nie ma dla niego miejsca, bo musimy mieć tam ciągle dwóch LO. Nie neguję faktu, że wyniki stoją obecnie na sensownym poziomie, tak samo jak nie neguję faktu, że nasza gra w obronie znacznie się poprawiła - ale skończ z tym, że Tuchel jest jakiś nieomylny, bo to zwyczajnie w świecie kłamstwo.

Magik1337MU25.02.2021 15:36

Znowu zaczynasz biadolić? Żenua, serio :)

ruffnecky25.02.2021 15:30

Samemu do siebie piszesz dzieciaku :D , żałosne to, że fest ;)

Magik1337MU25.02.2021 15:22

Syjon chyba nie dasz się nabrać na stejtmenty z pripejda tego dzieciaka co? ;)

ruffnecky25.02.2021 15:13

Syjon(MamRacje, klony z podobnym nickiem do mojego) jakim ćwierćinteligentem trzeba być aby myśleć, że ktoś się nabierze na wasze konta utworzone na przełomie grudnia 2019 roku(klony w 2020)? Jedyne co potrafisz zacietrzewieńcu to wywoływanie kałoburzy. Wyhamuje was dzieciaki w tych zadufanych inwektywach: ukończyłem wyżej notowaną uczelnię w QS Global World University Rankings. Wam to trolle nie grozi ;)

Syjon25.02.2021 09:23

Brawo Tuchel. Przez pana Tomka naczelny kleksiarz strony Ruffnecky zrobił kleksa, cóż za zaskoczenie :)

didiush25.02.2021 00:09

@Carolos - gdyby nie Lampard to samo teraz mówiłbyś o takim graczu jak Mason Mount ;) Terry pewnie też by się tułał po wypożyczeniach, gdyby Vialli mu nie zaufał. wystarczy przypomnieć, że dla Chelsea "supertalentem" nie był ani Lukaku, Salah czy de Bruyne.

Frank powoli wprowadzał Billy'ego do składu i dla mnie koleś będzie topowym graczem JEŚLI będzie dostawał swoje szanse, nawet jeśli zdarzą mu się błędy. aaa zapomniałem, tu nie ma miejsca na błędy młodzieży i budowanie na przyszłość - my się bijemy o top4 tu i teraz!

Carolos24.02.2021 23:51

@didiush - tak po prostu to widzę. Zagrał bodajże z 500 minut i niczym nie zachwycał. A spuszczacie się nad nim bo jest młodym grajkiem i tyle. Jedyna jego szansa to wypożyczenie, żeby się ograł i złapał doświadczenia. U nas na to nie będzie mógł liczyć. Wchodzi w taki wiek, że powinien zacząć pukać do pierwszego składu a skoro kolejny trener nie za bardzo daje mu taką możliwość to łatwo się domyślić, że to wcale nie jest jakiś supertalent.

didiush24.02.2021 23:34

@Carolos - o kutva, aż musiałem się zalogować! odnośnie Gilmoura "nie obserwuje u niego jakiś znaczących postępów" - po czym wnosisz o najlepszy nadskaucie ze wszystkich nadskautów i nadguru wszystkich nadguru? wyciągasz wnioski po tych wszystkich minutach których nie rozegrał ten 19 latek? po rozgrzewkach, które czynił? czy po prostu jesteś ziomkiem Tuchela i często bywasz w Cobham i widzisz, że od 12 treningów nie było progresu? oświeć nas o oświecony nadCarolosie i objaw swe prawdy. kłaniam się nisko, po same Carolosisko, pełen szacunku i podziwu dla Twej mądrości