26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Przewrotka Giroud i VAR dają wygraną Chelsea

dodał: admin 23.02.2021 22:46 źródło: własne

Po pierwszej odsłonie starcia Chelsea z Atletico londyńczycy mają na swoim koncie przewagę jednej bramki. Wygraną zapewnił świetnym strzałem z przewrotki Olivier Giroud, któr z cieszynką musiał czekac kilka minut na werdykt VAR.

Do przerwy w meczu rozgrywanym w Bukareszcie działo się bardzo niewiele. Najlepszą sytuację w 14. minucie miał Thomas Lemar. Francuz nie trafił jednak do pustej bramki. To była jedyna ciekawa sytuacja w trakcie pierwszych 45 minut.

W drugiej połowie przeważała Chelsea, ale Anglikom brakowało ostatniego podania, żeby móc strzelić bramkę. W 68. minucie piłka dotarła pod pole karne Jana Oblaka, a Mason Mount wygrał walkę o piłkę z obrońcą Atletico, Stefanem Saviciem i zagrał ją górą do Oliviera Giroud.
Francuz znalazł sobie miejsce i pięknie uderzył nożycami spadającą piłkę, która wpadła do bramki. Oblak nie miał szans na skuteczną interwencję.

Początkowo bramka nie została uznana, bo sędzia Felix Brych uznał, że napastnik Chelsea był na spalonym, ale po trzyminutowej analizie VAR udało się ustalić, że ostatni piłki nie dotknął Mount, a trącił ją jeszcze Savić. Tym samym gol Giroud został zdobyty prawidłowo.

Wynik 1:0 utrzymał się do końca spotkania. Dzięki takiemu rezultatowi w wyjazdowym meczu bliżej awansu do ćwierćfinału jest Chelsea.
Rewanż zaplanowano na 17 marca o godzinie 21:00.

10692 wyświetlenia | 53 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

lopez24.02.2021 23:21

@sparrow, po jaki ch*j piszesz coś co nie wyszło ode mnie? Mamy stracony sezon, trzeba było sprzątać po Lampardzie, a Ty mi tu z jakimś Arsenalem wyjeżdżasz. Ha, tfu, ja wiem, że uwielbiasz rozmowy znikąd oraz o niczym, ale nie tym razem. Napisałem wyraźnie - ten sezon.

Carolos24.02.2021 22:30

@sparrow - to powiedz mi czy mamy obecnie kogoś lepszego na pozycję Jorginho ? Kovacic w obecnej formie jest nie do ruszenia więc on musi zostać. Kante ?? On gra obecnie piach i bardzo źle wygląda z nim nasza gra. Sieje więcej zamętu niż pożytku. Gilmour ?? Brak doświadczenia, żeby mógł wyjść w podstawie na Atleti. Zresztą nie obserwuje u niego jakiś znaczących postępów. Para Jorginho-Kova po prostu wygląda na prawdę dobrze i tylko hipokryta tego może nie zauważyć. Jedyne co można zarzucić Jorginho to to że jest za wolny i często łapie kartki. Ale ogólnie broni się swoją grą. Za Lamparda zgodzę się z tym, że grał do bani, u Tuchela wprost przeciwnie. Miej swoje zdanie na jego temat ale póki nasza gra z nim wygląda naprawdę spoko to nie ma podstaw żeby siedział na ławie

sparrow24.02.2021 22:10

@lopez „Nie chce mi się nikogo nakłaniać do zmiany zdania.” I bardzo dobrze bo bredzisz.
„Najważniejsze żeby klub osiągał wyznaczone cele, a takim na obecny sezon jest bez wątpienia miejsce w top4.”
No i kolejny sezon z założeniem tylko na top 4? Chcesz zrobić z tego klubu drugi Arsenal z 4 na czole?

Syjon się obraził.Albo nie ma na tyle jaj żeby się odezwać xD ChelseaFan26 pękną szybko ,ale on to twardy jednak stolec jest xD

ruffnecky24.02.2021 17:52

Werner jak złapie formę i znowu pyknie naście bramek to będziesz odszczekiwać sparrowku? znając życie znajdziesz sobie kolejnego piłkarza do zwalniania :)
Michaś magiczku ile jeszcze będziesz próbować nabrać innych na swoje marne multikonta? Kolega Syjon po dacie utworzenia konta i jego merytorycznym wsadzie to też pewnie troll wcielenie armii szadoł. Admin musi zrobić z wami porządek ;)

lopez24.02.2021 17:07

@sparrow, za kadencji Tuchela Jorginho ma więcej udanych spotkań niż tych słabych, no ale jak to mawiają: "róbta co chceta". Nie chce mi się nikogo nakłaniać do zmiany zdania. Najważniejsze żeby klub osiągał wyznaczone cele, a takim na obecny sezon jest bez wątpienia miejsce w top4.

ruffnecki24.02.2021 16:09

Syjonu,Sparrowku sio pod kamień odrabiać lekcje a nie tu biadolicie jak szpece od siedmiu boleści :D

sparrow24.02.2021 12:35

@mgrKante mam przytoczyć twoje denne komentarze? Bardzo łatwo jest to sprawdzić.
Zaczęło z daleka czymś śmier...ć i patrz Syjon się pojawił xD Syn marnotrawny wrócił.
@lopez tak uważam ze makaron jest totalnym dnem i nieudacznikiem który powinien wylecieć na zbi... pys... Wyjdzie mu mecz jeden na 100 i wielki bohater. Tu trzeba regularności człowieka w formie.

Robią na sile z CFC druga Barcelonę atak pozycyjny. CFC zawsze słynęła z grania kontra i to zdawało egzamin. Od dłuższego czasu jest bezsensowna klepanina pod bramka przeciwnika która nie daje żadnego efektu. Szczęście, że Giroud strzelił ta bramkę przewrotka.

Szpadyzor24.02.2021 12:19

Piękna sprawa, że udało się zdobyć tego zwycięskiego gola!

PolskaMyslSparrowowa24.02.2021 09:44

Co do meczu z Bayernem wystarczyla by dobra obrona odciąć Lewego od piłek i pozamiatane.

Syjon24.02.2021 09:35

Szkoda, że wygraliśmy. Powinniśmy wygrać.