Czwartek, 11 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 30

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: radon

Znaleziono 12272 komentarze użytkownika radon
  • Komentowany temat:Sarr wzmocni obronę Chelsea?

    25.08.2020 11:19

    Ciekawy zawodnik.

  • Komentowany temat:Costa uzgodnił transfer do Tianjin Quanjian?

    04.05.2017 16:58

    Czas na Lukaku lub Moratę. No szkoda, ale jednak obniżył loty od stycznia. Czas na zarobki, a grę na najwyższym poziomie Diego pozostawił innym.

  • Komentowany temat:Terry: To mój ostatni sezon w Chelsea

    01.02.2016 15:20

    Trudno znaleźć słowa, żeby podziękować Terremu za wszystko co zrobił dla Chelsea. Smutny dzień, który kiedyś musiał nadejść. Żegnaj legendo i zagraj do końca tego sezonu najlepszy futbol.

  • Komentowany temat:Chelsea żegna Mourinho!

    17.12.2015 16:31

    Wielka, wielka szkoda :( Żegnaj Mourinho! Szkoda, że ten sezon tak się potoczył, a nie inaczej. Teraz czas na godnego następce.

  • Komentowany temat:Pewne zwycięstwo w finale. Chelsea z pucharem!

    01.03.2015 19:18

    Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Pierwszy puchar w tym sezonie, a do wywalczenia jeszcze dwa ważniejsze. Czas na kolejne miłe wieści w tym sezonie.

  • Komentowany temat:Dyche: Bardzo podoba mi się gra Costy

    21.02.2015 11:28

    Trochę byłem zawiedziony postawą Costy w meczu z PSG. Jednak jak Diego wielokrotnie pokazywał w lidzie, z zespołami z niższej półki nie ma problemów ze zdobywaniem bramek.

    Dodaję komentarz po długim czasie, ale nie wracam do swoich "dniówek komentatorskich" :)

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Torres w Milanie

    30.08.2014 13:44

    Mimo, że El Nino zawodził i to nierzadko, to będzie mi brakowało tego zawodnika w Londynie. Wiązałem spore nadzieję z grą Hiszpana. Niestety zagrał w naszych barwach parę dobrych spotkań, ale to za mało. Mam nadzieję, że będzie błyszczał na boiskach włoskiej Serie A.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Drogba wraca do Chelsea!

    26.07.2014 07:58

    Witaj w domu Didier. nie należałem do zwolenników powrotu Tito, bo to może oznaczać, że znów wypożyczony, a może nawet i sprzedany będzie Lukaku. Czas pokaże jak to wszystko będzie wyglądać.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: F?bregas zawodnikiem Chelsea

    12.06.2014 18:30

    Moim zdaniem bardzo dobry transfer. Piłkarz ze sporymi umiejętnościami i mocną marką. Kwota nie jest jakaś zbyt wygórowana. A patrząc na to co Hiszpan wyprawiał w Arsenalu, to jest raczej spokojny o Jego grę dla Chelsea Londyn.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Jest porozumienie w sprawie Costy

    04.06.2014 17:31

    Oby w końcu to był ten napastnik, który będzie w stanie zapewnić nam sporą ilość goli. Diego Costa jest wielką niewiadomą, gdyż tak naprawdę zagrał jeden bardzo dobry sezon. Cieszę się, że teraz będzie biegał w niebieskiej koszulce Chelsea, ale obawa po ostatnich transferach napastników dalej istnieje.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Lampard odchodzi z Chelsea

    03.06.2014 09:12

    Mimo, że Frank ma już 36 lat na karku, to dalej jest to wielka strata dla Chelsea. Ten piłkarz powinien zakończyć w Chelsea karierę, a nie w jednej z egzotycznych lig. Dziękuję Frank za wszystko. Powodzenia w dalszym życiu.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: David Luiz porozumiał się z PSG

    24.05.2014 07:00

    Z jedenj strony szkoda, ale z drugiej to daje nam dość znaczne pole manewru na rynku transferowym. Chelsea jak najbardziej przestrzega finansowego fair play i teraz z pewnością możemy wydać sporą gotówkę na innego gracza. Obecny sezon był tylko dobry w wykonaniu Brazylijczyk, dlatego nie jestem wcale zaskoczony, że odszedł od nas, gdyż kwota zaproponowana przez klub z Paryża jest naprawdę spora. Powedznia David!

  • Komentowany temat:

    01.04.2014 14:45

    A sobie rób co chcesz i w jaki dzień chcesz! Tylko nie pisz o tym na stronie, bo nie sądzę, aby przynajmniej 1% użytkowników to zainteresowało. Już prędzej zaczną czytać nawet moje komentarze... Czy to żart czy nie, to i tak bez sensu ten news się tutaj pojawił, ale przynajmniej po długim czasie napisałem [nabiłem] sobie dwa komentarze :)

  • Komentowany temat:

    01.04.2014 14:07

    Szkoda, że to tylko Prima Aprillis

  • Komentowany temat:Gullit: Chelsea i Real mogą pokonać Bayern

    14.03.2014 15:03

    Oczywiście, że z Bayernem da się wygrać. To do łatwych zadań należeć jednak nie może. Ta drużyna gra cały czas bardzo dobrze, ale raczej nie wróżę im sukcesu z przed roku, gdzie wygrali LM.

  • Komentowany temat:Tylko remis z West Brom

    12.02.2014 07:30

    Wielki pech. Długo raczej nie nacieszymy się z liderowania w Premier League. Wczorajszy mecz trzeba było wygrać, ale niestety słaby mecz i strata dwóch punktów.

  • Komentowany temat:Oceny za mecz z Newcastle

    09.02.2014 11:05

    Hazard w dniu wczorajszym rozegrał fantastyczne zawody. Na pewno zasłużył na ocenę "10". Nie ma co ukrywać, że był najlepszy na boisku. Fajny mecz rozegrał też Eto'o i według mnie mógł otrzymać "8".

  • Komentowany temat:Terry bliski zgody na przedłużenie umowy

    07.02.2014 08:58

    Dla mnie cały czas sporym zaskoczeniem jest, że Anglik tego kontraktu jeszcze nie podpisał. W tym sezonie pokazuje się ze świetnej strony i nie wyobrażam sobie naszej defensywy bez Johna.

  • Komentowany temat:Zapowiedź: Chelsea vs Newcastle

    07.02.2014 08:55

    Bardzo dobrze, że właśnie teraz zagramy z Newcastle. Rywal nam nie leży od dłuższego czasu i trzeba na pewno wykorzystać naszą wysoką formę. Dodatkowy atut dla nas, że dyspozycja Srok w ostatnim czasie najlepsza nie jest.

  • Komentowany temat:Howard Webb rozjemcą spotkania z Newcastle

    04.02.2014 15:56

    Nam z Newcastle łatwo się nie gra. W sumie nie bardzo mnie cieszy też fakt, że mecz sędziował będzie Howard Webb. Oby tylko sędziował sprawiedliwie. W końcu jest na to spora szansa, gramy z Newcastle, a nie Manchesterem United.

  • Komentowany temat:Mourinho: Dorastamy

    04.02.2014 15:50

    Wielki mecz zagrała Chelsea. Wynik na pewno nie odzwierciedla tego co naprawdę działo się na boisku. Po prostu zdominowaliśmy City i mieli wielkie szczęście, że po naszych strzałach piłka obijała słupek czy poprzeczkę. Z taką formą jak najbardziej realnie można myśleć, aby wygrać Ligę Mistrzów.

  • Komentowany temat:Terry: Pokazaliśmy innym, że można pokonać City

    04.02.2014 15:46

    Na pewno się nie obrażę jeśli inni wezmą przykład z Chelsea. Ten zespół gra bardzo dobrze i nawet mimo wczorajszego zwycięstwa jesteśmy za City w lidze. Trzeba gonić tą ekipę i liczyć, że będzie gubiła punkty.

  • Komentowany temat:Zabaleta: Musimy pozostać silni mimo porażki

    04.02.2014 15:43

    Sezon trwa dalej. Zostało jeszcze, aż 14 kolejek. City jest mocnym zespołem i nie sądzę, aby po porażce z Chelsea odnotowali kolejne porażki i słabszy okres w swojej grze. Mam nadzieję, że wczorajszy mecz mocno popchnie nas do przodu i wywalczymy mistrzostwo Anglii.

  • Komentowany temat:Pellegrini: Nasze kontuzje dały przewagę Chelsea

    04.02.2014 15:39

    Aguero, Fernardinho czy Nasri to na pewno czołowe postacie zespołu z Manchesteru. Jednak nie jestem pewny czy by tak bardzo pomogli City we wczorajszym meczu. Chelsea zmarnowała sporo okazji, ale City również. Kiepsko grali w obronie, ale tam zabrakło tylko "wspomagacza" Fernandinho.

  • Komentowany temat:Oceny Sky: Manchester City - Chelsea

    04.02.2014 07:35

    Jak dla mnie to Hazard powinien zostać graczem meczu. Nie będę jednak narzekał, bo Matić zagrał fantastyczne zawody. Potwierdza, że nie przypadkowo znów znalazł się w Chelsea. Jedyne zastrzeżenia mam do Eto'o, ale nie zawsze można strzelać hat-tricka zespołowi z Manchesteru.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7262 dni

  • Online: 30
  • Użytkowników: 352090
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373