Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 23

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: pebe

Znaleziono 124 komentarze użytkownika pebe
  • Komentowany temat:Jose: Szukam tylko obrońcy

    19.07.2015 21:44

    topi1995 dokładnie. Chłop nie psioczy, że nie gra w pierwszym, jak występuje to gra bardzo dobrze, a w obronie ciężko o lepszego DP. To, co potrafi w ofensywie obchodzi mnie tak samo jak to, co potrafi na bramce. To nie jego zadanie i mam nadzieję, że nie będzie tego poprawiał, bo nie musi. Trzeba mieć nierówno pod kopułą, żeby wymienić go na kogoś trochę lepszego w ofensywie, ale pewnie znacznie gorszego z tyłu i mniej ogranego z zespołem. Kadra jest bardzo silna.

  • Komentowany temat:Willian: Mourinho zmienił mnie taktycznie

    09.06.2015 21:53

    Snajpa dokładnie, za to go kocham i za to kocha go Mourinho. Dla niego nie liczą się jego żadne liczby, ale to, że może mu ufać że nie zaliczy straty, choćby doskoczyło do niego trzech graczy. Umie najszybciej zerwać się z piłką i uruchomić szybki atak, zaliczając asystę drugiego czy trzeciego stopnia. Mourinho ma gdzieś czy strzeli gola, od tego ma innych, a Willian jest dla niego graczem unikalnym.

  • Komentowany temat:De Bruyne: Powrót do Chelsea? Nie, póki jest tam Jose

    27.05.2015 12:23

    Proszę jak gwiazdorzy, o Bayernie nawet też sobie tak mówi że chętnie by mógł iść, jak się troszeczkę postarają o mnie, bo muszą. Widać, że lojalny nikomu nie jest i nie będzie. Pójdzie tam, gdzie akurat będzie mu łatwiej się grało i gdzie więcej zapłacą. Szkoda, bo myślałem że może być jednym z lepszych zawodników w Chelsea. Teraz nie żałuję zupełnie jego odejścia.

  • Komentowany temat:Pellegrini: Zagłosowałem na Mourinho

    24.05.2015 10:31

    Nie zrobiłeś niczego wyjątkowego jak pokazują wyniki.

  • Komentowany temat:Van Gaal: Remis zadowoli Chelsea

    17.04.2015 18:05

    Trudno żeby nie zadowolił. Jak nie wygracie na Stamford, to wystarczy raz wygrać na ostatnie 6 meczów a potem same remisy, a i tak nie prześcigniecie Chelsea. Marna perspektywa prawda panie Van Gaal?

  • Komentowany temat:Eden: Możemy już niemal świętować

    13.04.2015 06:33

    Sytuacja Arsenalu- Chelsea wygrywa 2 mecze do końca, przegrywa z Arsenalem i remisuje 4 spotkania. Ma 83pkt. Arsenal wygrywając wszystko ma 84. Wystarczy że raz się potknie i koniec. Choćby remis z Chelsea. Więc Chelsea wystarczają de facto 2 zwycięstwa do końca sezonu i reszta remisy, a nawet porażka w bezpośrednim starciu.

    Sytuacja United- Chelsea musi się potknąć 6 razy na 7!!! Ponieważ przy sytuacji opisanej z Arsenalem czyli 2 wygrane, przegrana bezposrednia z United i 4 remisy beda mieli tyle samo pkt, a bilans bramkowy na razie ma Chelsea dużo lepszy! Zatem Chelsea nawet 2 razy wygrywając już jest w zasadzie poza zasięgiem United.
    Trudno się dziwić, że chłopaki zaczynają świętować. 2 wygrane tylko są potrzebne. To tak wiele?

  • Komentowany temat:France Football: Jose najlepiej opłacanym trenerem

    26.03.2015 10:41

    Najwięcej zarabia Pep Guardiola, można to łatwo znaleźć googlując.

  • Komentowany temat:Kolejna bramka Bamforda, zwycięstwo Boro

    18.03.2015 06:25

    admin+ dla Ciebie.

  • Komentowany temat:Terry: Nie zmienimy swojej gry

    12.03.2015 15:10

    dejvan rozumiem to był troll, tak?
    Wygrana w jeden z najbardziej prestiżowych lig, o którą walczyć chce zawsze 5-6 zespołów, ponadto ligę której od tylu lat nie udało się jednak wygrać, a do tego wygrana w jednym z krajowych pucharów. To jest wręcz kapitalny sezon, naprawdę byś czuł się taki spełniony, gdybyśmy odpadli z tym PSG w 1/2? To nie nasza wina, że wpadli już w 1/8, takie losowanie, trudno.

  • Komentowany temat:Jose: Czemu Zouma? Jest najszybszy

    28.01.2015 01:37

    ashleycole3 prawdopodobnie chodziło mu w podtekście o obrońców, którzy mogą zagrać konkretnie na środku, czyli Bronek, Gary, JT, Christensen i właśnie Zouma. Z tej piątki najszybszy faktycznie jest Francuz. Wątpie, że myślał tutaj o bocznych obrońcach, np. o Filipe.

  • Komentowany temat:Składy: Derby vs Chelsea!

    16.12.2014 20:39

    Dlaczego napisaliście "Jose Mourinho postawił dzisiaj na ofensywnie usposobionych bocznych obrońców, ponieważ od początku zagrają zarówno Luis jak i Azpilicueta.", skoro naszym najbardziej ofensywnie usposobionym b.obrońcą jest Ivanović ze swoją ilością goli oraz asyst oraz tym, że najczęściej wchodzi do przodu?(z resztą co sezon chyba nie ma bardziej ofensywnie usposobionego). Każda para b.obrońców bez niego jest usposobiona słabiej niż z nim, więc to chyba jakaś pomyłka :)

  • Komentowany temat:Willian: Jednym z moich idoli jest Ronaldinho

    23.11.2014 11:25

    Jest świetny. Nie wiem czego oczekujecie jeszcze od niego. W tym sezonie mamy innych graczy od strzelania, zwłaszcza jednego. Hazard do pewnego czasu umiał strzelać praktycznie tylko z karnego w tym sezonie, a poza tym robił podobny szum do Williana. Will nie jest zwykłym skrzydłowym, który lubi sie przywiązać do linii. Jest niesamowicie kreatywny, umie wziąć piłkę na siebie, minąć kilku ale wszystko z głową. Moses? hahah Moses tylko wziąć i isc do przodu z piłką. Will umie schodzic do środka, cofnąć, przetrzymać i praktycznie nie ma szans na stratę jej. Ma rozgrywać piłkę wraz z resztą chłopaków i być świetnym technicznie, to jego główne zadania. Dzięki takim graczom zaczeliśmy wreszcie coś potrafić w ataku pozycyjnym i żaden klasyczny skrzydłowy byle szybki i byle isc i strzelać gola to nie ten typ, którego potrzebujemy aktualnie.

  • Komentowany temat:Shaw: Mecz z Chelsea będzie wielkim przeżyciem

    14.10.2014 11:49

    kakuta zależy jak na to spojrzeć. W dobie obecnych cen zawodników- stabilny, świetny lewy obrońca (na tę chwilę na pewno lepszy od Anglika) na 4 lata za 23mln to nie jest majątek. Piszesz tak jakbyśmy to my mieli żałować. To on powinien żałować, że nie wybrał sportowo na tę chwilę dużo lepszej drużyny i wyrażam nadzieję, że tak będzie w przyszłości także. Jakimś argumentem dla niego miał być fakt, że wcześniej był Ashley, potem Azpi i miał marne szanse na większość meczów. W United jednak wcale nie ma kolorowo, bo najpierw gra trójką obrońców, potem jego problemy z przygotowaniem, kontuzją, nawet teraz nie ma lekko, tak więc jego sytuacja w obu klubach byłaby na starcie podobna, a przy Mourinho moim zdaniem byłby w czołówce lewych obrońców przyszłości. Filarem reprezentacji jak Ashley na długie lata. Teraz nie może być tego taki pewien.

  • Komentowany temat:Pedro: Fabregas jest jednym z najlepszych na świecie

    08.10.2014 11:47

    Za co przepraszam ta krytyka? :) Cesc przez okres pobytu w Hiszpanii był trzeci w lidze pod względem punktacji kanadyjskiej. Tylko lepsi byli Ronaldo i Messi, a więc gracze notorycznie zdobywający złotą piłkę rok za rokiem. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że Cesc mógłby być trzecim w kolejce w tamtym okresie po złotą piłkę :) To mało? Za to ta krytyka? Nie wiem jak wielkim trzeba być imbecylem, żeby oczekiwać więcej.

  • Komentowany temat:Petr: Nie zamierzam spaść na ławkę

    25.07.2014 11:47

    Zagramy 60 spotkań w tym sezonie. Nie sądze żeby więcej, ale nie sądze też żeby wiele mniej. Typuję pewne 8 meczów w Pucharach krajowych oraz pewne 10 meczów w LM. Daje to pewne 18 meczów Petra. I teraz- Tibo 35 meczów w Premier League (z jakiegoś powodu Petr zagra 2-3 spotkania, czy to drobnego urazu Belga, czy choroby, czy już meczu o pietruszkę na koniec sezonu, ale zagra) oraz w którymś pucharze zajdziemy dalej, albo w FA Cup albo w LM. Wspomnicie moje słowa, ale typuję 35 meczów Tibo i 25 meczów Petra. Oczywiście plus minus.

  • Komentowany temat:Ostatnia szansa dla Lukaku

    20.07.2014 09:17

    Żenada. Chłopak w poprzednim pre-seasonie strzelił bodaj 5 albo 6 goli (!), Demba Ba strzelił jedną bramkę, a Torres żadnej. To przecież przepaść, a efekt? Wypożyczenie Lukaku i ściągnięcie Etoo. Ciekawe jak niby on ma się zaprezentować lepiej niż przed poprzednią kampanią, skoro już wówczas zrobił to kapitalnie a nie przekonał Mourinho. Teraz przy Coscie na pewno nie zrobi tego już tak okazale. Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć talentu u tego chłopaka.

  • Komentowany temat:Dwóch pomocników z PSG na celowniku Chelsea

    13.07.2014 19:52

    Zastanawia mnie po co szukamy kolejnego środkowego pomocnika? W naszej formacji mieści się ich tylko dwóch, do tego mamy ich tak różnych, do wielu wariantów. Jest Fabregas, kreatywny, świetny rozgrywający. Jest Ramires, piłkarz typowy box to box, walczak. Jest Mikel, jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza "ściana" na tę pozycję i wreszcie Matic, łączący wszystkich razem, bo ma i warunki fizyczne by dobrze bronić, naprawdę sporo biega i ma świetną technikę oraz kluczowe podania. Mamy różne warianty- na autobus, na rozgrywającego czy na harowanie po całym boisku. Którego elementu brakuje bo naprawdę nie widzę.
    (Ponadto jest Van Ginkel przy najczarniejszym scenariuszu jakichś kilku kontuzji)

  • Komentowany temat:Hulk: Costa może być dla Chelsea nowym Drogbą

    15.05.2014 23:02

    A kto jest najlepszym środkowym jak nie on? Może Lewandowski? hehe śmiechy. Taka jest prawda że Atletico ma klasowego bramkarza i napastnika i resztę solidnych graczy. Tylko Luis Suarez może być stawiany na równi z nim, ewentualnie Ibrahimovic. Spójrzcie na jaki poziom wybił Atletico. Grają w FINALE LM i mają największe szanse na Mistrzostwo Kraju. I to nie z Realem czy Bayernem a zespołem który nie był brany pod uwagę. Ciekawe czy Suarez by to umiał zrobić, który zawodzi w ważnych meczach. Costa ma to coś co Didier, sam umie wygrać mecz. Hulk ma sporo racji.

  • Komentowany temat:UEFA: Klauzula o Courtoisie nieprawidłowa!

    11.04.2014 14:16

    W porządku UEFA się godzi, ale wówczas Atletico łamie umowę z Chelsea. Ciekaw jestem kary jaka jest za złamanie takiej umowy, gdyby Chelsea podała tę sprawę do rozstrzygnięcia sądowi. Przypominając karę dla chociażby Mutu, być może Atletico pomimo pozwolenia UEFY, nie opłaca sie go jednak wystawiać w tym spotkaniu ;) Oczywiście to mały żart, jednak Chelsea powinna mieć jaja i skoro Uefa podała swoje stanowisko, to podać od razu swoje i zagrozić, że sprawia trafia od razu do prokuratury jeżeli Atletico złamie pisemną umowę pomiędzy klubami. Jak jedni straszą, niech drudzy też straszą.

  • Komentowany temat:Brazylijczycy z Chelsea o wygranej

    09.04.2014 11:26

    Człowieku oglądasz mecze czy słuchasz w radiu? Willian gra ostatnio najlepiej ze wszystkich ofensywnych graczy, piłkarz meczu w ostatnim spotkaniu EPL, wczoraj także kapitalny mecz. Jest wszędzie, biega cały czas, straty? Ciekawe gdzie, lepiej nawet panuje nad piłką gdy go rywal naciska niż Hazard. Na tę chwilę bardziej lideruje niż ktokolwiek inny.

  • Komentowany temat:Hazard: Zostaję w Chelsea

    19.01.2014 16:14

    Ludzie on ma ledwo ponad 20 lat, a Wy wymagacie nie wiadomo jakich deklaracji. Ribery przechodził do wówczas nie będącego takim gigantem Bayernu i teoretycznie mógł to być tylko przystanek po Marsylii. Chcieliśmy go my, United czy Real Madryt. Potem się okazało, że Bayern stał się dla niego świetnym miejscem nie tylko do gry, rozwoju, atmosfery, ale i pucharów. Jeżeli będziemy gigantem który zawsze jest typowany do połfinału LM jak niegdyś, to Eden nie będzie szukał zmian. Nie patrzecie za daleko w przyszłość, bo nie ma to sensu.

  • Komentowany temat:Mata trafi na Old Trafford?

    19.01.2014 14:34

    MATIX, z jednej strony masz troche racji, z drugiej mocno się mylisz :) Chelsea to nie klub, w którym jest tylko zelazna jedenastka, a to ze Juan ma spadek formy potwierdzają statystyki. Co do wartości- na wartość danego gracza składa się przede wszystkim jego wiek i długość konktraktu (pomijając umiejętności). Czy Ty chciałbyś za Rooneya 40 mln latem? gdzie za kolejny sezon odchodzi ZA DARMO. Druga sprawa, to wątpię aby Rooney chcial grać w ekipie która nie gra w LM. Innymi słowy 20 mln za napastnika ktory za rok pójdzie za darmo to coś innego niż 20 mln za czołowego rozgrywającego na Świecie ktory ma jeszcze długo kontrakt ważny.

  • Komentowany temat:Jose: Brak Hazarda? Nie chcę kłamać...

    07.11.2013 11:07

    Nic co niektórzy nie wiedzą o Mourinho. Przeczytajcie biografie, artykuły, cokolwiek. Cofał do rezerw najlepszego swojego ŚP Maniche'a, tylko po to zeby wycisnąć z niego wiecej, sportową złość. Czy to było logiczne? Kazdy by powiedział 'idiota' tak jak teraz mówi z sytuacją Maty. Costinha to samo przeżywał. A później obaj byli czołowi na swojej pozycji na świecie. Myślę że tak było i z innymi później w innych klubach. To że nie gra Mata regularnie też może być zabiegiem motywacyjnym, czymkolwiek.<br>
    Tutaj ludzie widzą tylko czarne i białe. Widzą podstawową 11 a taka w Chelsea nie istnieje! Rotacje są potrzebne i większość, jeśli może, niech gra co drugi mecz! Może samo patrzenie z boku na mecz wywołało u Edena głód gry. Kto wie. To wszystko ma jakiś cel. Wszystko siedzi w głowie. To nie jest FIFA panowie! Że mowisz Mata graj, Eden musi grać bo zawsze to samo zagra i jest ludkiem z komputera.

  • Komentowany temat:Wilkins: Terry zasługuje na powrót do reprezentacji

    20.10.2013 18:04

    Terry zasługuje, ale Anglia nie zasługuje na to, żeby John dla niej grał. Federacja robi szopki, jest szykanowany, oczerniany i co jeszcze, traktowany jak śmieć, nie tylko akcje z zabieraniem opasek kapitańskich ale i w sądach, w prasie, wszędzie. JT ma swój homor i tutaj nie chodzi o jego formę, tylko FA powinna go przeprosić.

  • Komentowany temat:Mourinho: Ivanovic moim pierwszym wyborem

    23.09.2013 15:09

    Ivanovic naszym najlepszym obrońcą biorąc pod uwagę wszystkich. Wcale mnie to nie dziwi. Jest stabilny, silny, szybki, naprawdę jest także dla mnie nie do zastąpienia. Ciężko moim zdaniem znaleźć lepszego na tę pozycję. Real go chciał, Juventus, a i pewnie czołówka Premier League tylko głośno o tym nie mówi nikt, bo wiadomo że to nierealne. To szczescie, że mamy go w zespole a i chce grac za niecałe 30 tys tygodniówki :)

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 23
  • Użytkowników: 352171
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373