Komentarze: Crash513
-
Komentowany temat:Boas: Odpowiedzialność spoczywa wyłącznie na mnie
23.02.2012 17:57
Narinho mam male pytanko.. Czy ty jestes tak malo inteligentny czy tylko udajesz? bo to jedna z wielu Twoich bardzo inteligentnych komentarzy
-
Komentowany temat:Mikel wybierze Anży?
23.02.2012 08:01
A co caihill nie sredniak? jak narazie to nie przypominam sobie jego dobrego meczu.. byly przecietne.. i nie stronil od bledow w tych meczach
-
Komentowany temat:Statystyki z meczu Napoli vs Chelsea
22.02.2012 22:22
Kto twierdzi ze chelsea byla lepsza to chyba meczu nie ogladal.. Swoja droga to napoli przypomina mi troch gra nasza dwna stara chelsea.. te dalekie i dokladne pilki na drogbe.. teraz to my dokladnie nie potrafimy podac na 5 metrach
-
Komentowany temat:Ivanovic: Przestańmy jęczeć i stańmy za Boasem!
22.02.2012 22:17
no wlasnie joey.. niech kazdy trzyma sie swojego zdania a nie co chwila je zmienia
-
Komentowany temat:Ivanovic: Przestańmy jęczeć i stańmy za Boasem!
22.02.2012 18:51
Lauri w pelni popieram.. dodam tylko ze Ci co najbardziej krzycza AVB out to najmniej rozumieja psychologie pilki noznej.. Ale najlepsze bedzie to ze jezeli zaczalby nagle odnosic suksesy to by skakali i sie cieszyli.. Tak samo jak wtedy gdy przychodzil do Chelsea.. A co do tych fochujacych zawodnikow to na miejscu trenera ladnie bym im podziekowal i naprawde zatrudnil mlodych i ambitnych pilkarzy.. tak zeby Chelsea wygladal jak dawniej kiedy jeszcez gral mlody j. cole, lampard, drogba i wspanialy makelele
-
Komentowany temat:Wilkins: Andre, ucz się od Fergusona!
22.02.2012 18:40
Narinho ty chyba jestes nie powazny..
-
Komentowany temat:Cole skrytykował Boasa?
22.02.2012 15:12
W pełni zgadzam sie z fifiq717 i Rovas.. Wkoncu jakies madre slowa na poziomie
-
Komentowany temat:Torres zdziwiony zmianą?
19.02.2012 21:56
No wlasnie Marcoo..ja nie wiem dlaczego wszyscy ogladamy te mecze a tak malo ludzi to dostrzega.. przeciez ta pomoc jest straszna.. nikt nie potrafi poscic dobrej prostopadelj pilki
-
Komentowany temat:Remis i mecz do powtórki
18.02.2012 18:10
to moj pierwszy komentarz bo z reguly to tylko je czytam a sie nie wypowiadam.. ale czytajac w wiekszosci te brednie jakie wypisujecie to sie zastanawiam czy wiekszosc z was dajacych te komentarze to wogole zna sie na pilce noznej.. Czepiacie sie AVB ale popatrzcie na to jaka on ma druzyne? druzyne w ktorej ten dawny szkielet zaspolu stanowia dziadkowie co te najlepsze lata maja juz dawno za soba.. i ktos bedzie porownywac AVB do Mourinho.. tylko jaka ten drugi mial druzyne..z bardzo silna pomoca co stanowilo o sile zespolu.. a popatrzcie jaka teraz mamy pomoc.. szkoda sie wypowiadac.. dajcie mu mozliwosc wprowadzenia swojej wizji futbolu ale na to potrzebuje transferow i przebudowy zespolu.. a na to z kolei potzrebny jest czas.. ktorys powie ze wystawil kalou.. a kogo on ma wystawiac? nie mamy w druzynie tylu dobrych skrzydlowych a kims grac trzeba w rezerwie



