Środa, 10 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 15

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Cycuman123

Znaleziono 27 komentarzy użytkownika Cycuman123
  • Komentowany temat:Czy to już po mistrzostwie?

    31.03.2014 16:57

    Ludzie!!! Jakim następnym sezonie? Jakim następnym sezonie ja się pytam? Co sezon mówicie, że może nie będziemy robić takich głupich błędów i jak widać, co roku jest to samo przegrywanie i gubienie punktów z cieniasami, ale jak by zrobili ligę najsilniejszych drużyn to CFC pewnie mistrza by zdobyło :D Widać jak fatalnie gra Torres, inni powiedzą no dobrze, tylko on nie dostaje podań od pomocników, okey zgadzam się, ale jak jjuż je otrzyma to nic z tego nie wynika, każdy kto ogląda mecze dostrzega to, o czym mówię. Mam nadzieję na 1 prezent od Mou.

  • Komentowany temat:Mourinho: Pogadam z Ramiresem o tej sytuacji

    06.01.2014 15:33

    Nie znoszę symulantów, mam nadzieję, że klub nałoży jakieś kary dla Oscara i Ramiego, bo to już się w głowie nie mieści, ciekawe kto w kolejnym meczu symulkę walnie Eto'o? Willian?

  • Komentowany temat:Mourinho: Pogadam z Ramiresem o tej sytuacji

    06.01.2014 15:30

    loleslaw257 też oglądałem mecz juve - roma, szybkie 2 czerwa i koniec meczu :D Roma bez pomysłu na grę

  • Komentowany temat:Agent: Guarin blisko transferu

    18.12.2013 17:38

    Guarin niby słaby? zobaczymy jak przyjdzie, bedziecie mieli średniaka :D znawccy wielcy, ani razu go w akcji nie widzieli

  • Komentowany temat:Mourinho: Nie zmienimy swojego stylu

    18.12.2013 17:33

    kto jeszcze da radę oglądać to bagno, bo ja wytrzymałem do tej pory i obiecałem sobie, że jak będziemy grali z drużynami spoza 6 nie oglądam meczów, bo nie dam rady, inne mecze spokojnie da się oglądać, ale dzisiejszej Chelsea niestety nie, co bardzo mnie boli, jesteśmy pośmiewiskiem, jeśli Mourinho nie zmieni stylu gry to wydaję mi się, że pożegnamy się z ligą mistrzów w 1/8 fazy. Mam nadzieje również, że Guarin doda nam świeżości i oby Lukaku został sprowadzony z wypożyczenia, bo Eto i Ba pokazali jak kopie się w piłkę, szczególnie ten 2

  • Komentowany temat:Chelsea przypomni sobie o Willianie?

    01.08.2013 14:21

    Moim zdaniem bardzo przydałby się taki gracz jak Willian, jest waleczny, co pokazał w lidze mistrzów, jeśłi Totki kupią go to będziemy żałowac

  • Komentowany temat:Skład Chelsea na mecz z Malaysia XI

    21.07.2013 15:31

    Ciekawy skład, mam nadzieję, że pokażą na co ich stac Do boju niebiescy!!!

  • Komentowany temat:Lampard szaleje na zgrupowaniu

    27.05.2013 17:43

    Jak za dawnych lat bramki xd

  • Komentowany temat:Oceny SkySports: Cech najlepszy!

    16.05.2013 07:50

    jak dla mnie Ramires najsłabiej, Benio trochę zwalił skład, no ale cieszy zwycięstwo, oceny troche powinny być inne, tylko szkoda, że te 2 strzały Lampsa nie wpadły, cudne uderzenia. Dobrze, że Cahill bodajże wybił piłkę spod nóg Cardozo po doliczonym czasie gry.

  • Komentowany temat:Benitez: Wykonujemy świetną pracę

    02.02.2013 22:37

    noooo tylko czekałem na wypowiedź po meczu, "Charakter, jaki pokazali piłkarze w drugiej odsłonie meczu pokazuje, że robimy dobrze." nie ma jak to nasz charakter, ale gdybysmy wygrali było by "pokazaliśmy jakość i charakter"

    mam już dość tego gościa Materazzi mial racje co do tego grubasa

  • Komentowany temat:Benitez z zadowoleniem: Zrobiłem dobre zmiany!

    27.01.2013 18:34

    pokazalismy jakosc i charakter - uwielbiam te slowa

  • Komentowany temat:David Luiz: Jestem smutny

    17.12.2012 08:30

    game89 wg mnie to zenada byl Cole, przechodzili jego stroną jak chcieli.Luiz najlepszy razem z Ramiresem, reszta to masakra, Iva nie wiedział co się dzieje na boisku, zachowywał sie jak małe dziecko w tłumie.Jeśli będa podchodzic do kazdego meczu z taka olewka to przewalimy wszystko w tym sezonie.Kazdy pamieta na czym opierala sie sila chelsea, na graczach silnych, ktorzy przechodzili gracza i wbijali im po kilka goli, Torres na napadzie to dno, wolałbym dziadka Drogbę ktory mniej biega, ale o trofeum powalczyłby i widoczny jest brak Terrego, nasza obrona bez niego będzie rozsypywana przez silniejsze zespoły, mało było tez strzałow z dystansu, duzo razy Frankie mial pilke na nodze. Moses grał dno, nic mu nie wychodziło zepsuł też wiele sytuacji.

  • Komentowany temat:Benitez: Zrobiliśmy to co powinniśmy zrobić

    14.12.2012 08:27

    Lamps90 widziałeś sam, że gdyby ten kolo nie wbił samobója to oscar by trafił piłkę do pustej bramki.

  • Komentowany temat:Początek końca Terry'ego w Chelsea?

    08.11.2012 08:50

    hehe, ten widok mnie rozwalił Terry na rowerku, czy oni nie widzą, że on jechał na ten mecz? xd

  • Komentowany temat:Lucescu: Byliśmy lepsi

    08.11.2012 08:39

    Gość jest dobrym trenerem, ale też denerwuje tymi wypowiedziami: "Każdy zawodnik z naszego zespołu szukał okazji do strzelenia gola." - u nas może nikt nie szukał, nawet Mikel szukał który bardzo rzadko zapuszcza się w pole karne.

  • Komentowany temat:Hubschman i Rat: Chelsea miała masę szczęścia

    08.11.2012 08:25

    Cóż, pan Rat nie się pogodzi z remisem, bo nasi zawodnicy też tworzyli sobie dogodne sytuacje,

    wczorajszy mecz bardzo mi się podobał, szczególnie Hazard w obronie, wracał i walczył niemalże o każdą piłkę.Widoczne jest to czy gra Mata czy nie. Teraz tylko ograc nordsów i awansik, ale sądzę, że lepiej było by awansować z 1 miejsca, bo kto wie na co możemy trafić. Powinni nakręcić 2 filmy o farseloniarzach, jeden z nich z nami gdy graliśmy na Stamford Bridge, drugie to Celtic, oba spotkania były toczącymi się oblężeniami, nawet przeciętny Celtic potrafi ustawić ich do pionu, fajnie że strzelił im gola 18 latek

  • Komentowany temat:Sturridge: Wiem, że muszę się poprawić

    01.11.2012 08:22

    Daniel nie jest takim samolubem za jakiego niektórzy go uważaja, miał kilka sytuacji, ale to wymaga częstszej gry, kilka razy ładnie wystawił przecież piłkę, do np, Mosesa.
    mam nadzieje, ze jak juz Lukaku wroci to RdM da mu szanse pograć

  • Komentowany temat:Oceny goal.com za dzisiejszy mecz

    01.11.2012 08:13

    theblues9 pomimo ze sturridge marnowal sytuacje, ale jemu można wybaczyc bo nie grywa regularnie, a torres dostajac takie pilki rowniez je marnuje, oczywiscie on gra ciagle,

    jeden z kibicow manu napisal ze w manu graly 3 rezerwy, wiec ja sie pytam czy welbeck to 3 rezerwa?

  • Komentowany temat:Ferguson: Torres jest sam sobie winien!

    29.10.2012 18:11

    young to nie piłkarz, on się nie nadaje grać do kabaretu niech się zapisze, z busqetsem tworzyliby extra duet ;p

  • Komentowany temat:Ferguson: Torres jest sam sobie winien!

    29.10.2012 08:33

    zobaczymy na old trafford kiedy juz Falcao wam wklepie hat tricka, będę walił bekę na całe osiedle,
    arbiter jak zwykle odwala, jak zwykle ciota young- mu nie chodzilo o to by strzelic gola jedynie o to by iva czerwo dostal, grajac 11 vs 9 na czas to pokazuje siłę drużyny

  • Komentowany temat:Roberto o nurkowaniu Luiza

    01.10.2012 08:13

    racja to Ivanovic ze stoke padal na murawe w polu karnym, ale oscar upadl ze wzgledu na reke kolesia ktory go przytrzymywal, rozpedzony na dodatek

  • Komentowany temat:Ivanovic i Luiz do Barcelony?

    01.07.2012 15:00

    Już poszli do tej Farselony, przecież jeśli dadzą za niego 40 mln, to nie będą mieli na pensje dla aktorów...
    THE BLUES!!!

  • Komentowany temat:Hodgson: Nie niszczcie Cole'a i Younga

    25.06.2012 08:34

    Racja nie ma co ich winić, było strzelić gola w regulaminowym czasie gry, tyle akcji zmarnowanych, np strzał Johnsona

  • Komentowany temat:Chelsea ubiegnie United w transferze Lewego?

    11.06.2012 18:06

    Według mnie właściwym piłkarzem byłby Piszczek, a nie Lewy, mamy już napastnika, nie rozumiem połowy osób, ciągle na niego gadają, niedługo strzeli wiele bramek to będziecie mu tyłek lizać, bez Torresa Hiszpanii mi się nie chciało oglądać, widać że Iniesta woli grać z Fernando, oni się znakomicie rozumieją

  • Komentowany temat:Guardiola spotka się z Abramowiczem

    30.05.2012 08:09

    oby tak się nie stało, wiadomo że wszyscy chcą ładnej piłki, ale jeśli dostaniemy 2-3 zawodników z transferów oczywiście chodzi mi o Hazarda Modricia i Hulka, to jestem pewien, że nie będziemy się bronić tak jak to było wcześniej, teraz będziemy mieli siłę napędową, super skrzydła przy czym jeszcze na szpicy Torres, który mam nadzieję, że złapie swoją życiową formę

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7261 dni

  • Online: 15
  • Użytkowników: 352082
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373