Sobota, 6 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 28

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Debesciak

Znaleziono 49 komentarzy użytkownika Debesciak
  • Komentowany temat:Hulk w Londynie. Podpisze kontrakt z...

    11.03.2014 22:24

    To już bym chyba wolał Małeckiego....

  • Komentowany temat:Cole i MLS? O ile zgodzi się na mniejszą pensję

    07.02.2014 08:15

    "W tym sezonie nie gra często, ale jak już gra to spisuje się świetnie, zarówno w defensywie jak i w ofensywie."
    Chyba kpisz. O ile w defensywie gra przeciętnie to z przodu Hazardowi nie pomaga wcale. Najlepszą oceną jego gry jest fakt, że woli grać prawonożnym Azpilicuetą niż Cole'em.
    Jak dla mnie powinien odejść. Doceniam co zrobił dla klubu ale to już czas najwyższy

  • Komentowany temat:Jagielka: Cole wciąż najlepszy

    09.10.2013 15:09

    Przecież na razie Cole jest żałośnie słaby w tym sezonie.

  • Komentowany temat:Cole o defensywie

    04.10.2013 15:03

    Zamiast pieprzyć farmazony niech się weźmie do roboty, bo gra gorzej niż pan Władek z B-klasy.

  • Komentowany temat:Rafa Benitez przygląda się sytuacji Juana Maty

    22.09.2013 12:32

    Buba
    Nie kompromituj się.

  • Komentowany temat:AS: Valencia chciała na sezon wypożyczyć Matę

    04.09.2013 14:54

    Oscar za Lamparda a Mata wtedy wskakuje na 10 i sprawa załatwiona.

  • Komentowany temat:Luiz też pociesza Romelu

    31.08.2013 18:41

    ThePaulPast
    Skoro ty gdybasz to ja nie mam prawa?

  • Komentowany temat:Luiz też pociesza Romelu

    31.08.2013 17:19

    blueclouddy
    Serio nie zrozumiałeś o co mi chodziło?

  • Komentowany temat:Luiz też pociesza Romelu

    31.08.2013 17:09

    ThePaulPast
    Skoro gdybamy to ja mówie, że gdyby grał Demba to strzeliłby hat-tricka.

  • Komentowany temat:Di Matteo: Wezmę jeszcze rok odpoczynku

    14.08.2013 12:52

    Nie obejmie dobrego angielskiego klubu, bo jest na to po prostu zbyt słaby. By było jak u nas-non stop ta sama jedenastka, aż do zajechania.

  • Komentowany temat:Wilkins: Rooney powinen zostać w United

    06.08.2013 21:03

    United w trójce najlepszych pod względem renomy, temu nikt nie może zaprzeczyć. Wilkins ma sporo racji.

  • Komentowany temat:Transfer Luiza do Barcelony jeszcze w tym tygodniu?

    05.08.2013 16:40

    Ale śmiać mi się chce z kibiców Barcy. Piszą, że to następca Puyola..hahahahhahah. Z całym szacunkiem do Luiza ale dużą walecznością ale Puyol gdyby była taka konieczność grałby o kulach.

  • Komentowany temat:Transfer Luiza do Barcelony jeszcze w tym tygodniu?

    05.08.2013 14:09

    Za taką kasę może iść.

  • Komentowany temat:Valencia negocjuje z Torresem!

    01.08.2013 11:52

    Ależ by było cudownie...Jeszcze jakby udało się wyciągnąć choć 1/3 tego co za niego daliśmy to już w ogóle byłby to cudny interes.

  • Komentowany temat:Pamiętnik analfabety

    28.07.2013 12:26

    "od takich śmieci jest forum"
    Padłem. Koleś you've made my day.
    Największe śmieci to są w komentarzach na głównej. Forum to jedyna rzecz, która Clive stoi na wysokim poziomie.

  • Komentowany temat:Pamiętnik analfabety

    20.07.2013 15:06

    Jeden z lepszych "Pamiętników Analfabety" jak na razie. Odpowiednia dawka ironi zmieszana z faktami. Świetnie wytknięte wszystkie idiotyzmy, których na tej stronie nie brakuje. Ostatni punkt najlepszy i najprawdziwszy.

    @hopsio
    Przecież dobrze napisane. Liczba minut podzielona przez liczbę wypracowanych goli. Bardzo przejrzyste moim zdaniem.

  • Komentowany temat:Luiz lub Mata za Rooney'a? United odrzuca ofertę

    17.07.2013 11:55

    Kolejne idiotyzmy największego, obok The Sun, szmatławca w Anglii.
    Więc bez nerwów, bo Daily Mail to taki nasz rodzimy "Fakt".

  • Komentowany temat:De Rossi nie uwzględniony w składzie!

    13.07.2013 22:03

    Emarblues.
    Ja zawsze Nathaniela uważałem za środkowego obrońcę.
    Zresztą i Ake i Chalobah powinni iść na wypożyczenie na dobre dwa sezony jeszcze. Za dwa sezony De Rossi będzie miał 32 lata. Oczywiście nie oznacza to, że będzie słaby ale ze spokojem będzie mógł ustępować miejsca młodym wilkom.

  • Komentowany temat:De Rossi nie uwzględniony w składzie!

    13.07.2013 20:38

    Powtórzę jeszcze raz: De Rossi gra na innej pozycji niż Lamps, van Ginkel, de Bruyne, Josh czy Ramires>
    Wbijcie to sobie do łbów! Na pozycję Włocha nie mamy żadnego młodziana prócz Oriola!

  • Komentowany temat:De Rossi nie uwzględniony w składzie!

    13.07.2013 19:56

    "Na środku mamy tylu piłkarzy, nie potrzeba nam więcej..."
    Chyba sobie jaja robisz! Na pozycję "przecinaka" mamy w tej chwili Essiena i Mikela. Obaj są dwie klasy gorsi od de Rossi'ego.

  • Komentowany temat:De Rossi nie uwzględniony w składzie!

    13.07.2013 16:01

    Marzenie!!!
    Daniele wciąga nosem Mikelów czy innych Ramiresów. Światowa czołówka na tej pozycji na świecie. I nie zablokuje ani Josha ani Kevina ani Marco.
    I nie pitolcie o Essienie czy Obi Mikelu, bo Essien w najlepszych latach to poziom Daniele teraz a Mikelowi brakuje do poziomu Włocha kilku lat świetlnych.

  • Komentowany temat:Żegnaj Raul! Meireles w Fenerbahçe

    03.09.2012 18:41

    HAHAHAHA.
    To co wyprawia zarząd jest żałosne!!
    Świetny piłkarz, ale co z tego skoro jakieś Turasy dają za niego 8 melonów.
    Cza sprzedać, nie ma opcji...
    Pozbywanie się gracza który jest lepszy od Lampsa to strzał w stopę.
    Chyba napiszę maila do Chelsea jeśli to dojdzie do skutku.

  • Komentowany temat:Jakie szanse na puchary z obecnym składem?

    28.08.2012 12:04

    Tytuł ma się nijak do tekstu.
    "Jakie są szanse na puchary"...Tymczasem o pucharach jest jeden akapit a pozostałe 10 u uwielbieniu Torresa i rozpływaniu się nad naszą kadrą.
    Sam w sobie tekst nie jest zły ale tytuł jest nietrafiony!

  • Komentowany temat:Sensacyjna oferta za Schurrle?

    21.08.2012 12:10

    Żadne przereklamowane Hulki czy inne Shurle. MOSES!!

  • Komentowany temat:Meireles znów na celowniku Tottenhamu?

    17.08.2012 12:09

    As reported in various media outlets Raul Meireles is a target for #Spurs. Talks are at an advanced stage

    Niefajnie się zapowiada bo ja Raula uwielbiam.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7257 dni

  • Online: 28
  • Użytkowników: 352027
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373