Komentarze: IreVampire
-
Komentowany temat:Sturridge z kontuzją?
10.09.2012 14:51
kafar jak ci się nie podoba trener i drużyna to może lepiej wyjdź stąd, bo tylko nerwy ludziom psujesz.
-
Komentowany temat:Marin wraca do treningów
07.09.2012 18:45
Pewnie wszyscy już o tym pomyśleli, ale... w końcu !
-
Komentowany temat:Oficjalnie: Victor Moses zawodnikiem Chelsea
23.08.2012 22:25
Wszyscy go tak chwalą, a ja wolę się wstrzymać aż przyjdzie na SB i pokaże na co go stać.
-
Komentowany temat:Luiz w drodze do Barcelony!
23.08.2012 22:20
Serce mi na moment zamarło. Może nie jest wybitnym piłkarzem, ale jest bardzo dobry. I stwarza świetną atmosferę w drużynie. Taki ktoś jest nam potrzebny. Ale hmmm... czyżby barcelona chce go przekupić biletami na gran srerbi?
-
Komentowany temat:TOP3 vs Reading
23.08.2012 19:32
Statystyki pokazują, że Torres nie był aż taki słąby w tym meczu. No ale to tylko statystyki
-
Komentowany temat:McDermott: Torres był na spalonym!
23.08.2012 08:20
Jeśli ma tak płakać po kżdym przegranym meczu to niech lepiej od razu zrezygnuje z kariery trenerskiej, bo taka jest piłka. Czasami błędy się zdarzają, a czasami drużyna przeciwna po prostu była lepsza i zasłużyła na wygraną. Pan łysol chyba za bardzo przyzwyczaił się do Championship, bo tam same ogórki i często wygrywał...
-
Komentowany temat:McDermott: Torres był na spalonym!
23.08.2012 08:12
"Nie zasłużyliśmy na porażkę" - żartujesz sobie dziadku? strzały ponad 20 do 6, miażdżąca przewaga Chelsea przez większość spotkania. W niektóych momentach tak atakowaliśmy, że Cahill, Bronek i Terry stali cały czas pod polem karnym i ty mi mówisz, że nie zasłużyliście? Dobre sobie. Ale tak, oczywiście, benjaminek nie powinien dostawać takich batów...
-
Komentowany temat:Oceny SkySports: Hazard znów najlepszy
23.08.2012 08:05
Mikel za niska ocena. Przynajmniej 6 bym mu dał.
-
Komentowany temat:Fernando Torres okiem Plenzniego
20.08.2012 17:55
Dobry artykuł. W 100% racja. Ale wątpię żeby to coś zmieniło na tej stronie. Zawsze znajdzie się ktoś kto zacznie temat o Torresie i o wiele więcej ludzi znajdzie się żeby go obrażać. Ja osobiście go lubię. Lubiłem go jak grał w Atletico i nawet w Liverpoolu. I lubię jako gracza The Blues. I właśnie przez to, że jest graczem Chelsea zasługuje na szacunek. Nawet najgorszy gracz Chelsea zasługuje na szacunek, bo jest jej częścią.
-
Komentowany temat:ESPN: Chelsea pyta o Hernandeza
17.08.2012 19:20
Wg mnie słaby i niepotrzebny. Wart bycia 4. w Man Utd.
-
Komentowany temat:Conor Clifford wypożyczony do Portsmouth
17.08.2012 19:17
Szczerze nie znam tego zawodnika jak tylko z Fm'a. Tam to ma dobre staty i wymiata. Wróżę mu 2-3 lata wypożyczenia i transfer.
-
Komentowany temat:Robin van Persie jednak w CHELSEA?
13.08.2012 23:11
@button - ciekawe czy na Cole'a tak gadałeś.
Co do RvP - niepotrzebny. -
Komentowany temat:Silva: Mata i Hazard pomogą Torresowi
13.08.2012 19:35
Hehe.. jak na razie to Ramires mu pomaga
-
Komentowany temat:Lukaku: West Brom da mi szansę na rozwój
13.08.2012 08:58
On jeszcze zostanie królem strzelców
-
Komentowany temat:Wielka krytyka spada na Oscara
13.08.2012 07:50
Brawo dla panów z Brazylii. Krytykują zawodnika bez którego nawet do finału by nie doszli. Fuck logic.
-
Komentowany temat:Mirror: Porto odrzuciło ofertę Chelsea
13.08.2012 07:48
Według da Costy Hulk powinien zostać w tym żałosnym Porto aż zgnije. Nieważne jest dla niego to, że zawodnik chce grać w silnej lidze żeby załapać się na MŚ. Najgłupszy prezydent klubu o jakim słyszałem. Za kwotę 30-40mln kupiłby paru dobrych zawodników....
-
Komentowany temat:Agent Mosesa: Kluby nie uzgodniły ceny!
12.08.2012 11:27
Hahaha... To już jest śmieszne i zaczyna mnie to denerwować. I tak pewnie Moses i Azpillicueta nie dojdą do Chelsea.
-
Komentowany temat:Marsylia podbija cenę za Azpilicuetę?
11.08.2012 21:44
Nie zdziwię się jeżeli w tym okienku nie przyjdzie ani on, ani Cavani, ani nawet Moses....
-
Komentowany temat:Lucas Moura zasila PSG
08.08.2012 22:12
Ojj coś czuję, że będą żałować wydanej kasy...
-
Komentowany temat:IO: Brazylia w finale, kolejna asysta Oscara
08.08.2012 07:42
Oscar zapowiada się dobrze.Mam nadzieję, że tak samo dobrze pokaże się w lidze.
-
Komentowany temat:Gigantyczna oferta Zenitu za Hulka
07.08.2012 20:31
Przecież Rosja to strzał w stopę dla zawodnika o takich umiejętnościach i w takim wieku. Ale na pewno to plotka i jeszcze pewniejsze, że Hulk nie chciałby tam pójść, bo sam niedawno mówił, że chciałby się pokazać żeby "pojechać" na MŚ 2014.
-
Komentowany temat:United zaklepie sobie Lewandowskiego?
05.08.2012 09:52
A i w MU też sobie raczej nie pogra. Dla niego najlepszym miejscem do grania jest Borussia.
-
Komentowany temat:United zaklepie sobie Lewandowskiego?
05.08.2012 09:51
Nie! On się u nas zmarnuje. Mamy Torresa i Sturridge'a, któy pokazał na IO, że potrafi grać na szpicy...
-
Komentowany temat:Zenit zainteresowany Hulkiem?
02.08.2012 20:06
Skoro zadowoli się 40 mln to powinien być już dawno u nas...
-
Komentowany temat:Chelsea nie chce już Maicona?
11.07.2012 19:53
ludze... Wyjmijcie sobie glowy z tylkow. Szukamy prawego obronce na LAWKE, zeby zmienial czasami Ivanovica. Po co psuc kariery mlodym zawodnikom...? Bedziemy jak drugi real... Facepalm



