Niedziela, 14 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 17

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: IreVampire

Znaleziono 71 komentarzy użytkownika IreVampire
  • Komentowany temat:Sturridge z kontuzją?

    10.09.2012 14:51

    kafar jak ci się nie podoba trener i drużyna to może lepiej wyjdź stąd, bo tylko nerwy ludziom psujesz.

  • Komentowany temat:Marin wraca do treningów

    07.09.2012 18:45

    Pewnie wszyscy już o tym pomyśleli, ale... w końcu !

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Victor Moses zawodnikiem Chelsea

    23.08.2012 22:25

    Wszyscy go tak chwalą, a ja wolę się wstrzymać aż przyjdzie na SB i pokaże na co go stać.

  • Komentowany temat:Luiz w drodze do Barcelony!

    23.08.2012 22:20

    Serce mi na moment zamarło. Może nie jest wybitnym piłkarzem, ale jest bardzo dobry. I stwarza świetną atmosferę w drużynie. Taki ktoś jest nam potrzebny. Ale hmmm... czyżby barcelona chce go przekupić biletami na gran srerbi? <myśli> :D

  • Komentowany temat:TOP3 vs Reading

    23.08.2012 19:32

    Statystyki pokazują, że Torres nie był aż taki słąby w tym meczu. No ale to tylko statystyki :)

  • Komentowany temat:McDermott: Torres był na spalonym!

    23.08.2012 08:20

    Jeśli ma tak płakać po kżdym przegranym meczu to niech lepiej od razu zrezygnuje z kariery trenerskiej, bo taka jest piłka. Czasami błędy się zdarzają, a czasami drużyna przeciwna po prostu była lepsza i zasłużyła na wygraną. Pan łysol chyba za bardzo przyzwyczaił się do Championship, bo tam same ogórki i często wygrywał...

  • Komentowany temat:McDermott: Torres był na spalonym!

    23.08.2012 08:12

    "Nie zasłużyliśmy na porażkę" - żartujesz sobie dziadku? strzały ponad 20 do 6, miażdżąca przewaga Chelsea przez większość spotkania. W niektóych momentach tak atakowaliśmy, że Cahill, Bronek i Terry stali cały czas pod polem karnym i ty mi mówisz, że nie zasłużyliście? Dobre sobie. Ale tak, oczywiście, benjaminek nie powinien dostawać takich batów... facepalm

  • Komentowany temat:Oceny SkySports: Hazard znów najlepszy

    23.08.2012 08:05

    Mikel za niska ocena. Przynajmniej 6 bym mu dał.

  • Komentowany temat:Fernando Torres okiem Plenzniego

    20.08.2012 17:55

    Dobry artykuł. W 100% racja. Ale wątpię żeby to coś zmieniło na tej stronie. Zawsze znajdzie się ktoś kto zacznie temat o Torresie i o wiele więcej ludzi znajdzie się żeby go obrażać. Ja osobiście go lubię. Lubiłem go jak grał w Atletico i nawet w Liverpoolu. I lubię jako gracza The Blues. I właśnie przez to, że jest graczem Chelsea zasługuje na szacunek. Nawet najgorszy gracz Chelsea zasługuje na szacunek, bo jest jej częścią.

  • Komentowany temat:ESPN: Chelsea pyta o Hernandeza

    17.08.2012 19:20

    Wg mnie słaby i niepotrzebny. Wart bycia 4. w Man Utd.

  • Komentowany temat:Conor Clifford wypożyczony do Portsmouth

    17.08.2012 19:17

    Szczerze nie znam tego zawodnika jak tylko z Fm'a. Tam to ma dobre staty i wymiata. Wróżę mu 2-3 lata wypożyczenia i transfer.

  • Komentowany temat:Robin van Persie jednak w CHELSEA?

    13.08.2012 23:11

    @button - ciekawe czy na Cole'a tak gadałeś.
    Co do RvP - niepotrzebny.

  • Komentowany temat:Silva: Mata i Hazard pomogą Torresowi

    13.08.2012 19:35

    Hehe.. jak na razie to Ramires mu pomaga :D

  • Komentowany temat:Lukaku: West Brom da mi szansę na rozwój

    13.08.2012 08:58

    On jeszcze zostanie królem strzelców :D

  • Komentowany temat:Wielka krytyka spada na Oscara

    13.08.2012 07:50

    Brawo dla panów z Brazylii. Krytykują zawodnika bez którego nawet do finału by nie doszli. Fuck logic.

  • Komentowany temat:Mirror: Porto odrzuciło ofertę Chelsea

    13.08.2012 07:48

    Według da Costy Hulk powinien zostać w tym żałosnym Porto aż zgnije. Nieważne jest dla niego to, że zawodnik chce grać w silnej lidze żeby załapać się na MŚ. Najgłupszy prezydent klubu o jakim słyszałem. Za kwotę 30-40mln kupiłby paru dobrych zawodników....

  • Komentowany temat:Agent Mosesa: Kluby nie uzgodniły ceny!

    12.08.2012 11:27

    Hahaha... To już jest śmieszne i zaczyna mnie to denerwować. I tak pewnie Moses i Azpillicueta nie dojdą do Chelsea.

  • Komentowany temat:Marsylia podbija cenę za Azpilicuetę?

    11.08.2012 21:44

    Nie zdziwię się jeżeli w tym okienku nie przyjdzie ani on, ani Cavani, ani nawet Moses....

  • Komentowany temat:Lucas Moura zasila PSG

    08.08.2012 22:12

    Ojj coś czuję, że będą żałować wydanej kasy...

  • Komentowany temat:IO: Brazylia w finale, kolejna asysta Oscara

    08.08.2012 07:42

    Oscar zapowiada się dobrze.Mam nadzieję, że tak samo dobrze pokaże się w lidze.

  • Komentowany temat:Gigantyczna oferta Zenitu za Hulka

    07.08.2012 20:31

    Przecież Rosja to strzał w stopę dla zawodnika o takich umiejętnościach i w takim wieku. Ale na pewno to plotka i jeszcze pewniejsze, że Hulk nie chciałby tam pójść, bo sam niedawno mówił, że chciałby się pokazać żeby "pojechać" na MŚ 2014.

  • Komentowany temat:United zaklepie sobie Lewandowskiego?

    05.08.2012 09:52

    A i w MU też sobie raczej nie pogra. Dla niego najlepszym miejscem do grania jest Borussia.

  • Komentowany temat:United zaklepie sobie Lewandowskiego?

    05.08.2012 09:51

    Nie! On się u nas zmarnuje. Mamy Torresa i Sturridge'a, któy pokazał na IO, że potrafi grać na szpicy...

  • Komentowany temat:Zenit zainteresowany Hulkiem?

    02.08.2012 20:06

    Skoro zadowoli się 40 mln to powinien być już dawno u nas...

  • Komentowany temat:Chelsea nie chce już Maicona?

    11.07.2012 19:53

    ludze... Wyjmijcie sobie glowy z tylkow. Szukamy prawego obronce na LAWKE, zeby zmienial czasami Ivanovica. Po co psuc kariery mlodym zawodnikom...? Bedziemy jak drugi real... Facepalm







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7265 dni

  • Online: 17
  • Użytkowników: 352164
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373