Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 18

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Kiler91

Znaleziono 409 komentarzy użytkownika Kiler91
  • Komentowany temat:Wolverhampton v Chelsea: składy

    19.12.2021 14:42

    Jak się uda wygrać będzie lepiej dla nas. Po wznowieniu zespoły będą miały tyle meczów, że nie będą miały czasu na odpoczynek. Szkoda jedynie, że nie mamy zdrowego żadnego napastnika. Poza tym powinniśmy dać radę. Walka o 3 punkty!

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Zappacosta już w Atalancie

    24.08.2021 19:02

    Transfer zdecydowanie na plus

  • Komentowany temat:Chelsea wypożyczy Saula?

    24.08.2021 19:02

    260 lat to dosyć stary zawodnik nie wiem czy będzie miał siłę biegać po boisku

  • Komentowany temat:Jorginho: Lukaku to wzmocnie dla każdego zespołu

    08.08.2021 21:55

    Najlepsze jest to, że drugi raz dołączył do zespołu po wygraniu Ligi Mistrzów ;)

  • Komentowany temat:Rewanż z Bayernem bez udziału kibiców

    11.03.2020 17:49

    CFCF, zrozum, że panika paniką, ale to są środki zapobiegawcze. Ludzie w wieku +50 ciężko to przechodzą, a wymagana jest pomoc. 1000 osób może do liczebności kraju jest mała, ale ktoś musi tych ludzi leczyć nie może każdy być zarażony. Poza tym we Włoszech mają 2000 osób zarażonych i jak ktoś ma powyżej 80 lat to nie ma dla niego respiratora bo wolą dać młodszym osobą. Liczba respiratorów w każdym kraju jest zdecydowanie mniejsza niż liczba mieszkańców. A jak by nie zapobiegali temu to wirus już dawno byłby 10 razy bardziej rozpowszechniony.

  • Komentowany temat:Chelsea v Lille: składy

    10.12.2019 22:06

    No skład jeden z najsilniejszych jakim dysponujemy. Niestety moim zdaniem potrzebne są tutaj 2/3 transfery. Przy aktualnym wyniku 2:0 raczej wyjdziemy z grupy, ale w pucharach już nie będzie tak kolorowo.

  • Komentowany temat:Kovacić: Miałem obsesję strzelenia pierwszej bramki

    10.12.2019 18:28

    W sumie coś w tym jest do tego zaraz po tym jak straciliśmy to w ciągu 3 minut zawsze on odpowiedział golem :D

  • Komentowany temat:Kovacić: Miałem obsesję strzelenia pierwszej bramki

    10.12.2019 17:35

    Widać dobrą grę w tym sezonie. Teraz musi robić kolejne kroczki i się poprawiać. Nie mniej czekam na powrót Rubena.

  • Komentowany temat:Lampard: Podoba mi się że stawka meczu z Lille jest tak wysoka

    10.12.2019 12:52

    Jestem ciekawy, jak nasz zespół pokaże się dzisiaj. Presja będzie na nich ciążyć, własny stadion i kibice. Mecz z teoretycznie najsłabszym zespołem w naszej grupie i do tego widmo o być albo nie być.

  • Komentowany temat:Zouma: Musimy podejmować więcej ryzyka

    10.12.2019 12:49

    Myślę, że Zouma jest ostatnim zawodnikiem w tym zespole, który powinien podejmować ryzyko. Moim zdaniem fizycznie jeszcze jakoś wygląda, ale niestety jest strasznie "drewniany", a i w obronie potrafi popełnić błąd. Moim zdaniem nie jest to zawodnik na miarę naszego zespołu. Nigdy jakoś nie byłem jego fanem.

  • Komentowany temat:City też zainteresowane Nathanem Ake?

    10.12.2019 12:22

    Szkoda, że poziom komentarzy spadł do zera. Ludzie wolą się trollować z Krzysztofem, zamiast pisać retoryczne komentarze i go olać. Myślę, że warto by było sprowadzić go do nas spowrotem. Naprawdę wolę takiego zawodnika niż Zoume czy Christiansena. Myślę, że brakuje nam doświadczenia i ogrania. Zespół mamy dobry, ale nie ma tutaj zróżnicowania. Przede wszystkim tytuły zdobywa się grą defensywną. Chciałbym przede wszystkim zobaczyć rezerwowego mocnego bramkarza, który mógłby wygryźć Kepę.

  • Komentowany temat:Transferowy zakaz skrócony!

    06.12.2019 15:52

    Jeżeli chodzi o mnie to potrzebujemy wzmocnień, ale przemyślanych. Po pierwsze jakiegoś bramkarza by Kepa miał jakąkolwiek konkurencje będzie to z korzyścią dużą dla nas i dla niego. Po drugie środkowy obrońca z prawdziwego zdarzenia. Mam nadzieje, że będzie to Rudgier jak wróci do formy to wtedy jakoś się obejdzie, ale potrzebujemy moim zdaniem jednego solidnego i sprzedać kogoś z dwójki Christiansen/Zouma. No i lewy bok obrony, chyba najważniejsze ogniwo którego nam brakuje. Młody napastnik do konkurencji i rotacji z abrahamem też by się przydał. A na konkretne transfery przyjdzie czas po Mistrzostwach Europy. Mam nadzieje, że Frank zrobi to z głową wszystko.

  • Komentowany temat:Cech nie trenerem, ale dyrektorem sportowym?

    21.05.2019 21:53

    Może w końcu będziemy robić normalne transfery :) Chociaż co zrobimy za transfery z banem to nie wiem. Cech miałby czas na dogranie ciekawych transferów

  • Komentowany temat:Chelsea v West Ham: składy

    08.04.2019 21:54

    @CFCF To wiadome, że rotacja będzie taka w dużej mierze. Tak czy siak mógłby Eden podpisać kontrakt. Jakieś wzmocnienie tego zespołu by się przydało dodatkowo. Nie wygląda to źle, ale czegoś cały czas brakuje by dominować.

  • Komentowany temat:Chelsea v West Ham: składy

    08.04.2019 20:39

    W tym momencie jest to nasz najlepszy skład. Odoi od nowego sezonu będzie regularnie grywał zwłaszcza po odejściu Edena Hazarda. Niestety pasowałoby w ten klub wpompować z 200/300 milionów minimum, oczywiście mądrze zainwestowane. Niby mamy dobrych zawodników, ale ofensywnie kulejemy... Ile by dać by przyszedł do nas strzelec jak Drogba czy Costa... Hmm?

  • Komentowany temat:Gianfranco: Dlaczego pozwoliliśmy na występ Mounta i Tomoriego

    31.10.2018 15:21

    Łysy mylisz sie. Już była taka sytuacja o superpuchar gdy pozwoliliśmy grać thibo podczas meczu z Atletici, a wtedy pamiętamy ci radamel falcao zrobl z nami. Więc nie jest to zasluga, że trenerem jest Frank.

  • Komentowany temat:Udany debiut Sarriego

    11.08.2018 17:55

    Pierwsze koty za płoty ;)

  • Komentowany temat:Huddersfield v Chelsea: składy

    11.08.2018 16:36

    Bo wrócił 6 dni temu do klubu to siedzi na ławce, wejdzie pewnie w drugiej połowie. Musi trochę złapać świeżości po Mistrzostwach

  • Komentowany temat:Impas w negocjacjach o Courtois

    30.07.2018 12:56

    Myślę, że lepsze 40 milionów niż trzymać go na siłę kolejny rok. Widać, że chce odejść to można mu pokazać drzwi. Naprawdę jakikolwiek inny bramkarz nie będzie gorszy bynajmniej znacząco. A 40 milionów można zainwestować w jakiegoś normalnego bramkarza, który chce u nas grać!

  • Komentowany temat:PSG naciska w sprawie Kante. Transakcja wiązana?

    06.07.2018 13:10

    Na obecną chwile mamy słaby śp? Takich zawodników jak Kante się nie sprzedaje!Nikt ich nie docenia, a Real swój właśnie Galakticos rozwalił, że nam sprzedał Makelele. Mam nadzieje, że żadne pieniądze nas nie skuszą bo po prostu nie da się zastąpić takiego zawodnika. Jeszcze kupiliśmy go w cenie promocyjnej jak na te czasy. Byłaby to ostatnia głupota sprzedawać takiego gracza.
    Myślę, że nas zespół potrzebuje jakiejś stabilizacji i jednej myśli szkoleniowej bo naprawdę tak nic nie dojdzie się. Poza tym mamy 6 lipca za 37 dni gramy 1 mecz, a my nie wiemy kto jest naszym trenerem tak de fakto. Ciekawe.

  • Komentowany temat:Fabregas: Wolałbym być w miejscu Tottenhamu

    30.04.2018 11:29

    Cały czas mamy los w swoich rękach, przecież Liverpool ma 6 punktów i mecz więcej. Teraz wygrywając z nimi możemy na koniec się z nimi zrównać. Natomiast musielibyśmy po 8-10 do zera wygrywać. Suma sumarum mamy los we własnych rękach. Może po meczu z Romą Liverpool nie będzie na 100% w formie :D

  • Komentowany temat:Allegri następcą Conte w Chelsea?

    11.01.2018 12:41

    Nie wiem po co zmiana trenera? Przecież Conte świetnie sobie radzi. Po prostu zamiast kasę na odprawy trenerów może przeznaczyć na zawodników i wyjdzie na to samo. Jesteśmy na równi z Utd. w tym sezonie nikt by nie dogonił City z taką formą, więc nie rozumiem po co te dywagacje.

  • Komentowany temat:Matić: Marzyłem o grze w United

    28.11.2017 11:27

    No raczej Ligi nie wygra bo wybrał nie ten Manchester :D

  • Komentowany temat:Bakayoko spełnia obietnicę

    27.10.2017 20:45

    Równy i prawdomówny gość :D

  • Komentowany temat:Hazard: Powinniśmy strzelić więcej bramek

    28.09.2017 13:38

    Mysle, że obecnie City jest jedną z najsilniejszych personalnie ekip, jak nie najmocniejszą. Wiadomo, że trafiają się gorsze/lepsze mecze, ale nie widzę na ten moment lepszego zespołu. Jedynie mogą być niespodzianki jeżeli nie wykorzystają swojego potencjału. Mam nadzieje, że staniemy na wysokości zadania i po ciężkim boju wygramy!

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 18
  • Użytkowników: 352177
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373